Kategoriler
Teknoloji

Ücretsiz Yurtdışını Arama Servisi: Globfone

Yurt içinde ya da yurt dışında görüşmelerimizi artık tamamen Skype, Whatsapp ya da Messenger üzerinden yapıyoruz. Fakat mobil aramalarımız ya da acil durumlarda arama yapmamız bu tür durumlarda mümkün olmuyor. Globfone servisi sayesinde, internet üzerinden tamamen ücretsiz şekilde karşınızda ki sabit hat numarasını ya da mobil numarayı arayabileceksiniz. 

Globfone servisi ile yaklaşık bir kaç hafta öncesinde tanıştım. Buna benzer ücretsiz mesaj atabileceğiniz ya da ücretsiz arama yapabileceğiniz bir çok farklı servis sağlayacı bulunmakta. Günlük belirli ücretsiz konuşma limiti verirken, sizden üye olmanızı ya da bilgi doldurmanızı hiç istemiyor. Direkt arama yapabiliyorsunuz.

Ücretsiz Yurt Dışını Nasıl Ararım?

Ücretsiz şekilde yurt dışını aramak için öncelikle siteye giriş yapın. Ardından site içerisinde yer alan call kısmına gelerek arama yapacağınız ülkeyi belirleyin. Sonra da başında 0 ya da alan kodu olmadan numarayı çevirin. Hepsi bu kadar.

Az önce bahsettiğim gibi günlük arama ile ilgili sınır mevcut. Fakat bu sınırı geçmek için DNS’nizi değiştirmeniz yeterli olacaktır.

Call Phone

Diğer Ücretsiz Servisler

Ücretsiz sms gönderme servisi.

Ücretsiz fax gönderme servisi.

“Ücretsiz Yurtdışını Arama Servisi: Globfone” için 1 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir