Kategoriler
Teknoloji

Ücretsiz SMS Gönderme Servisi: aFreeSms

İnternet üzerinden ücretsiz şekilde mobil hatları aramanın yöntemini daha önce Ücretsiz Yurtdışını Arama Servisi: Globfone üzerinden siz değerli okurlarımız ile paylaşmıştık. Bugün ki yazımızda da ücretsiz sms gönderme ile ilgili size bilgi vereceğiz.

İnternet üzerinden mobil hatlara sms göndermek için tek yapmanız gereken, sağlayıcı olan internet sitesinden ülkenizi belirlemek ve göndermek. Bu konuda uzun yıllardan beri kullandığım afreesms.com güvenli ve stabil bir hizmet sağlıyor. Yapmanız gereken tek şey siteye girerek, hiç üye olmanıza gerek kalmadan Free SMS (Ücretsiz Kısa Mesaj) butonuna tıklayarak, göndermek istediğiniz ülkeyi belirleyip, numarayı yazarak mesajınızı göndermek.

Mesaj gönderim kuralları içerisinde, 160 kelime sınırı bulunmaktadır. Ancak sınırsız miktarda sms göndermenize olanak sağlayan bir hizmet arayüzü sağlamaktadır.

Yurtdışına Ücretsiz SMS Göndermek

Bu servis sağlayıcı sadece ülkemiz içerisinde yer alan mobil hatlara değil, yabancı mobil hatlara da sms göndermenizi sağlamaktadır. Bu sayede ücretsiz şekilde karşınızda yer alan kişiye ulaşabilirsiniz.

Mesajlar gönderildikten sonra on dakika içerisinde ulaştırılıyor.

Hepinize bol sms’li günler :).

http://www.afreesms.com/

 

Diğer Ücretsiz Servisler

Ücretsiz arama servisi.

Ücretsiz fax gönderme servisi.

“Ücretsiz SMS Gönderme Servisi: aFreeSms” için 1 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir