Kategoriler
Teknoloji

İnternetten Ücretsiz Fax Gönderme: FaxZero

Artık internet üzerinden hemen her şeyi ücretsiz şekilde yapabiliyoruz. Ücretsiz arama, ücretsiz sms bunlardan bazıları (Linklere tıklayarak konu ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz). Fax Zero sitesi de bizlere ücretsiz şekilde dünyanın dört bir tarafına fax yollamamızı sağlıyor. Ayrıca üyelik ya da belirli bir reklam işlemi yapmanıza gerek kalmadan. Yazımın devamında ücretsiz fax gönderme ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Yurtdışına – Yurtiçine Ücretsiz Fax

Yurtiçi ya da yurtdışı istediğiniz şirkete istediğiniz uzunlukta fax göndermeniz Fax Zero ile mümkün. Fakat günlük gönderim sınırınız sadece üç sayfa ile kalıyor. Bunun önüne geçmek için DNS değiştirmeniz yeterli olacaktır. Bedava fax gönderme konusunda, diğer firmalara oranla daha stabil çalıştıklarını ifade etmemiz gerekiyor. Ancak gönderdikten sonra yaklaşık otuz dakika kadar bekleme süresi vardır. Gönderim yaparken bunu da hesaba katmanız gerekiyor.

Ücretsiz Fax Nasıl Gönderilir?

Ücretsiz fax göndermek için yapmanız gereken tek şey, https://faxzero.com/ adresine girmek ve oradan gönderici ve alıcı kısmını doğru şekilde doldurmaktır. Sonrasında göndermek istediğiniz metni ya da belgeyi içine kopyalayın ve göndere basın. İşlemler sadece bu kadar ile sınırlı.

Ayrıca ücretsiz SMS gönderme servisi ve ücretsiz arama servisi yazılarımız için altta yer alan linkleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

https://www.yazbuz.com/ucretsiz-sms/

https://www.yazbuz.com/ucretsiz-arama/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir