Kategoriler
Ne, Ne Değildir?

Samsun İlkadım CHP İlçe Başkanlığı, Batı Parkta İftar Öncesinde Tulumba Dağıttı

24 Haziran seçimleri yaklaşırken, tüm siyasi partiler seçim çalışmalarına hız verdi. CHP İlkadım İlçe başkanlığı, ilçe kadın kolları öncülüğünde Kadir gecesi münasebetiyle 1500 kutu tulumba dağıtımı gerçekleştirdi.

Samsun İlkadım CHP İlçe Başkanlığı, Batı Park’ta iftar için bir araya gelen insanlara tulumba tatlısı dağıttı. Çalışmalara milletvekili adayı Murat Çan da eşlik etti.

Samsun Chp İlkadım Kadın Kolları başkanı Suna Ceylan, tulumba dağıtırken.

1500 Kutu Tulumba Dağıtıldı

Organizasyon dahilinde 1500 kutu tulumba dağıtımı gerçekleştirildi. CHP İlkadım İlçe başkanı Fatih Türkel ve İlçe Kadın Kolları başkanı Suna Ceylan, dağıtıma katılarak halkla bolca temas kurdular. Fatih Türkel dağıtım sırasında gelen sorulara içtenlikle yanıt verdi. Halkın artık kötüye giden ekonomiye karşı tamam demeye hazır olduğunu söyledi. Suna Ceylan’da etkileşime geçtiği kadınlara, kadın haklarının yok sayılmasına karşı, tamam demeye çağırdı.

“Halk Daha İstekli”

Lokma dağıtımı sırasında, insanlarla tek tek etkileşime giren milletvekili adayı Murat Çan, halkın artık daha çok sorguladığını ve bu düzene tamam demeye hazır olduğunu belirtti.

Samsun CHP İlkadım İlçe başkanlığı, Batı Park tulumba tatlısı dağıtımını gerçekleştirdi.
CHP Samsun 7. Sıra Milletvekili adayı Murat Çan tulumba tatlısı dağıtırken. Batı Park

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir