SinemaHaberler

Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları 2 Ne Zaman Çıkacak?

Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları 2 ne zaman çıkacak

İlk filmiyle eleştirmenler ve izleyicilerden tam not alan ve yüksek Imdb puanına sahip olan Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları, devam serisini de beyazperdeyle buluşturuyor. Aile, dram, fantastik ve macera türünde kaleme alınan filmin sevenleri “Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları 2 ne zaman çıkacak?” sorusunun cevabını merak etmeye başladı. Biz de sizler için bu yazımızda bu sorunun cevabını yanıtladık.

İlk film, hem oyuncu kadrosu hem de içerisinde barındırdığı animasyon ve ses efektleri ile izleyicilerinden tam not almıştı. İlk yapımın çok beğenilmesi ile aynı isimli kitabından uyarlama olan serinin ikinci filmi de kaleme alınmaya başladı. Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları filmi kadar etkileyici ve büyüleyici bir senaryoya ve hikâyeye sahip olan ikinci film, çekimlerinin tamamlanması ardından izleyicileri ile buluşacak.

Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları Ne Anlatıyor?

Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları Ne Anlatıyor?
Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları, oldukça ilgi çekici bir hikayeye odaklanıyor.

Başrollerinde Asa Butterfield, Ella Purnell, Eva Green, Samuel L. Jackson, Lauren McCrostie ve Finlay MacMillan’ın yer aldığı film serinin ilk eseri olma özelliği taşımaktadır. Bu eser, film ile aynı adı taşıyan Ransom Riggs yazarı olduğu Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları Gölgeli Şehir kitabından uyarlanmıştır. Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları filmi Tim Burton tarafından çekilmiştir. Film, üç boyutlu olarak çekilmesinden dolayı hem çocuk hem de yetişkin izleyiciyi kendisine çekmeyi başarmıştır.

Junior Jacob edindiği ipuçlarını takip ederek gizemli bir adaya ulaşır. Bu ada hem gizemlidir hem de günümüzden 70 yıl öncesidir. Bu adada Miss Peregrine’s Home For Peculiar Children isminde bir ev bulur. Bu ev daha çok virane bir yapıya benzemektedir. Bu viranenin içine girer ve evin içinde dolaştıkça birkaç öksüz bulur. Bu öksüzler Bayan Peregrine’in koruması altında olan çocuklardır. Fakat olayları farklılaştıran en önemli faktör, yaratıklardır.

Genç çocukların peşlerinde tehlikeli yaratıklar vardır. Bu öksüzler inanılmaz ve olağanüstü güçlere sahiptir. Jacob kendisi gibi tuhaf olan bulduğu bu öksüzlerle arkadaş olur ve onları evin içinden kurtarmak ister. Olaylar bu keşiften sonra daha fantastik ve macera dolu bir hal almaya başlar.

Güncel sinema haberleri, en iyi filmler listesi, unutulmaz filmlerin analizleri ve daha fazlası için Sinema sayfamıza mutlaka göz atın.

Sıkça Sorulan Sorular

[toggle title=”Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları 2 Var mı?” state=”close”] Evet, serinin devam filmi yakın zamanda izleyicisi ile buluşacaktır.[/toggle]

[toggle title=”Bayan Peregrine Serisi Kaç Kitaptan Oluşuyor?” state=”close”] Bayan Peregrine serisi 4 kitaptan oluşmaktadır.[/toggle]

[toggle title=”Bayan Peregrine’inn Tuhaf Çocukları Ne Anlatıyor?” state=”close”] Bir çocuğun fantastik bir adaya düşmesini konu alıyor. Bu adada yaşanan olağanüstü ve inanılmaz olaylar gelişmektedir.[/toggle]

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir