SinemaHaberler

Hancock 2 Ne Zaman Çıkacak?

Hancock 2 ne zaman çıkacak

“Hancock 2 ne zaman çıkacak?” sorusu filmin birinci serisini izleyenler ve beğenenler tarafından sıkça soruluyor. Serinin ilk filmi Hancock, 2008 yılında vizyona girmişti ve filmi izleyenlerden tam not almıştı. Bunun üzerine Hancock 2 filminin çekimlerine 2012 yılında başlandı. Fakat bazı nedenlerden dolayı film vizyona girmedi. Gecikmeli de olsa filmin tahmini olarak 2023 veya 2024 yılında çıkacağı ifade ediliyor.

Hancock 2 Filminin Konusu Nedir?

Will Smith filmleri arasında ilgi gören Hancock; aksiyon, dram, macera ve komedi dallarında gösterilmişti. Filmin konusu ise, alkol sorunu ve beceriksizliklerinden dolayı imajını kaybetmiş John Hancock adında bir süper kahramanı anlatır. John Hancock yaşadığı şehirde de sevilmeyen ve alay edilen bir kahramandır. Fakat bir gün halkla ilişkiler uzmanı olan Ray Embrey’in hayatını kurtarır. Bunun üzerine minnettar olan Ray, Hancock’un imajını düzeltmeye karar verir.

Ray’in çocuklarının da hayran olduğu Hancock Ray’in eşi olan Mary ile tanışır. Fakat Mary Hancock’u bazı nedenlerden dolayı ailesinin yakınında istemez. İzleyenlerin ilginç bulduğu bu filmin ikinci serisinde ise konu henüz belli değil. 

Hancock 2 Oyuncu Kadrosu

Hancock 2 Oyuncu Kadrosu
Hancock 2, oyuncu kadrosu olarak da dikkat çekecek gibi duruyor.

Hancock filminin ilk serisinde oyuncu kadrosu şu şekildeydi:

  • Will Smith
  • Charlize Theron
  • Thomas Lennon
  • Jason Bateman
  • Daeg Faerch

Hancock 2 oyuncuları ise tam kesinleşmemekle beraber belli olan oyuncular şunlardır:

  • Will Smith
  • Irene Bedard
  • Brandon Jyrome Jones 

Will Smith filmin ikinci serisinde yapımcı olarak da görev alıyor. Hancock 2 filmin hem konusu hem de oyuncu kadrosu merakla bekleniyor.

Hancock filminin ilk serisi pek çok kişi tarafından beğenilmiş ve izlenmişti. Klasik süper kahraman anlatılarından uzak olan Hancock filmin IMDb puanı 6.4’tü. Hancock 2 imdb puanı ise film henüz vizyona girmediği için belli değil. 

Sıkça Sorulan Sorular

[toggle title=”Hancock 2 Filminin Yönetmeni Kimdir?” state=”close”] Filmin yönetmeni Peter Berg’dir.[/toggle]

[toggle title=”Hancock 1 Filmini Nereden İzleyebilirim?” state=”close”] Çeşitli dizi ve film platformlarından izlemek mümkündür.[/toggle]

[toggle title=”Hancock Filminin Süresi Ne Kadar?” state=”close”] Filmin süresi 92 dakikadır.[/toggle]

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir