Sinema

La Brea 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

La Brea 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Los Angeles’ta oluşan gizemli çukurun, bir aileyi ayırarak ilkel bir yer altı dünyasına çekmesiyle ekranlarımızla buluştu bilim kurgu dizisi La Brea. 28 Eylül 2021’de başlayan dizi ilgi çeken konseptiyle şu ana kadar 2 sezonunda toplam 24 bölüm yayınladı. 2 bölümden oluşan 2. sezon finalinin ardından gizemli dizi, şimdiden izleyicilerine ‘’La Brea 3. Sezon ne zaman çıkacak?’’ sorusunu sorduruyor. 

La Brea Ne Hakkında?

Keshet Studios ve Universal Television yapımı olan bilim kurgu ve drama dizisi, The Mentalist dizisiyle ünlenen senaryo yazarı David Appelbaum ile karşımıza çıkıyor. Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan La Brea tanınmış yüzleri ekranlarla buluştururken, az tanınmış oyunculara da parlama fırsatı sunuyor. Örneğin, The Justified dizisinden aşina olduğumuz ünlü aktris Natalie Zea, bu seride baş karakterlerden olan Eve Harris’e hayat veriyor.

Los Angeles’ta yaşayan Eve Harris adlı karakterin oğlu ve birkaç yabancıyla birlikte açıklanamayan ilkel bir dünyanın içerisine düşmesiyle başlıyor hikaye. Çukurdan içeri düşen herkes, nerede olduklarını ve nasıl geri döneceklerinin yollarını bulmaya çalışır. Kendilerini yer altındaki ilkel dünyada bulan Eve Harris ve oğlu, ailenin geri kalan bireylerinden ayrı düşerler. Akıl sağlığı yerinde olmayan baba, gizemi çözmeye ve aileyi tekrardan bir araya getirmeye çalışır fakat bu iş için elverişli bir seçenek değildir. Ancak gördüğü halüsinasyonların, bu gizemi çözmesinde önemli bir rol oynayabileceğini farkettiğinde işler farklı bir hal alır.

2021 yılından bu yana devam eden ve büyük bir ses getiren yapım, bilim kurgu dalında birçok ödüle aday gösterildi. Yüksek potansiyele sahip olan dizi gösterildiği adaylıkları kazanamamış olsa da cinsiyet dengesi yapım ödülü olan ReFrame Stamp’i kazanmıştır.

La Brea Yeni Sezon Ne Zaman?

La Brea 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Yeni sezonun çıkış tarihiyle ilgili henüz net bir tarih yok.

3.6 milyon ortalama izleyiciye ulaşan başarılı ikinci sezonun ardından dizinin büyük ihtimalle bitirileceği konuşuluyordu. Fakat ünlü yapımcı David Appelbaum’un verdiği röportajda diziyi henüz bitirmeyi planlamadıkları öğrenildi. Bu açıklama da dizinin hayranlarını ‘’La Brea 3. Sezon ne zaman çıkacak?’’ sorusunu sormaya yöneltti. 

İlk sezonunda 10, ikinci sezonunda ise 14 bölüm yayımlanan dizi için NBC sadece 6 bölüm istedi. Daha sonrasında daha fazla bölüm eklenip eklenmeyeceğini öğrenmek için izleyicilerinin bekleyip görmesi gerekiyor. Maalesef, an itibariyle dizinin yapımını üstlenen kuruluş 3. sezon için kesin bir tarih vermedi. Henüz 3. sezon için yayınlanan bir fragman olmamasıyla birlikte gizemli dizinin 2024’e kadar geri dönmeyeceği beklenmekte.

“Kulüp 3. sezon ne zaman çıkacak?” yazımız da ilginizi çekebilir.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir