OyunGündem

Xbox Black Friday için En İyi Oyun Tavsiyeleri

Xbox Black Friday

Her yıl dünya çapında kasım aylarının son demlerinde ortaya çıkan indirim furyası Black Friday’den artık haberi olmayan yok. Dolayısıyla bu günlerde indirim yapmayan bir firma da olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle oyunseverler için oldukça verimli geçen Black Friday indirimleri, birçok güzel oyunun son derece iyi fiyatlara sahip olunabilmesini sağlıyor. Daha çok PC tarafında bu avantaja sahip olsak da bugün Xbox’tan söz edeceğiz. Çünkü oldukça iyi indirimler oldukça sağlam oyunlarda oyunseverleri bekliyor. İşte karşınızda Xbox Black Friday için en iyi oyun tavsiyeleri!

FIFA 23 Standart Sürüm

FIFA 23 Standart Sürüm
FIFA 23 Standart Sürüm

699,99 TL yerine %40 indirimle 419,99 TL

FIFA 23, eski adıyla PES oyunlarının formundan düşmesiyle birlikte futbolseverlerin tekrardan birinci tercihi haline gelidi. UFC isimli piyasaya FIFA’nın rakibi olarak çıkacağını iddia eden yeni futbol oyunları da gelecek. Ancak şu an için elde edebileceğiniz en iyi futbol simülasyonu deneyimini size FIFA 23 vaad ediyor.

Gotham Knights

Gotham Knights
Gotham Knights

899,99 TL yerine %40 indirimle 539,40 TL

Batman oyunlarını seven ve tekrar döne döne oynayan nesle verebileceğiniz en güzel haberlerden birisi Gotham Knights. Belki de tek kusuru ama bazıları için en büyük avantajı Batman’in olmaması. Bu oyunda Nightwing, Robin, Red Hood ve Batgirl gibi karakterlerle Gotham sokaklarında tekrar düzeni sağlamaya çalışacağız.

Forza Horizon 5 and Forza Horizon 4 Premium Editions

Forza Horizon 5 and Forza Horizon 4 Premium Editions
Forza Horizon 5 and Forza Horizon 4 Premium Editions

3.189,00 TL yerine %60 indirimle 1.279,20 TL

Dünyanın en çok oynanan açık dünya sürüş oyunlarından ikisine birden %60 gibi büyük bir indirimle birlikte sahip olmak oldukça cezbedici. Ancak indirimli fiyatı bile kur farkları düşünüldüğünde bir hayli cep yoracak cinsten. Yine de geleceği düşünüp şimdiden bu fiyata alarak avantaj sağlamak isteyecekler için son derece yararlı olacaktır.

NBA 2K23 (Xbox Series X|S için)

NBA 2K23
NBA 2K23

899,00 TL yerine %50 indirimle 449,50 TL

Futbolseverler için FIFA neyse basketbolseverler için de NBA 2K oyunları aynı anlama geliyor. Bu yüzden bu oyunlara gelecek indirimler de mutlaka oyuna sahip olmayanlar için son derece büyük bir fırsat. Yukarıda yer alan indirim Xbox Series X|S için ancak Xbox One için de yine indirimli olarak 359,55 TL’ye oyunu satın alabilirsiniz.

Deathloop

Deathloop
Deathloop

600,00 TL yerine %67 indirimle 198,00 TL

FPS sevenler için oldukça heyecanlı bir değişiklik olarak Deathloop, harika bir indirimle karşımıza geliyor. Birbirine rakip iki suikastçinin bir adada gizemli bir zaman döngüsünde sıkışmasıyla alakalı bir hikaye örgüsü de bulunan oyun, hem rekabetçi oyunseverler hem de hikayeseverler için oldukça iyi bir fırsat.

Assassin’s Creed Valhalla Deluxe Sürüm

Assassin's Creed Valhalla Deluxe Sürüm
Assassin’s Creed Valhalla Deluxe Sürüm

775,00 TL yerine %67 indirimle 255,75 TL

Son çıkan ve çok ses getiren Assassin’s Creed oyunu Valhalla’yı henüz oynamayanlar için yine oldukça büyük bir indirim fırsatı bulunuyor. İngiltere topraklarında istediğiniz gibi at koşturabileceğiniz Assassin’s Creed Valhalla’da tam ensenizde Odin’in nefesini de hissedebileceksiniz. İskandinav mitolojisine dalmak için bundan daha iyi bir fırsatı bizce bulamazsınız.

Call of Duty: Black Ops Cold War

Call of Duty: Black Ops Cold War
Call of Duty: Black Ops Cold War

599,00 TL yerine %67 indirimle 197,67 TL

Call of Duty oyunlarının Modern Warfare gibi ikonik bir hale gelen Black Ops serisi direkt olarak devam oyunu Black Ops Cold War ile karşınızda. Türkiye başta olmak üzere Vietnam, Sovyetler ve Doğu Berlin gibi lokasyonlarda savaşa devam ederken bir yandan da tarihi kişiklerle yüzleşebilirsiniz. Hem de oldukça yüksek bir indirimle birlikte!

Overwatch 2: Watchpoint Pack

Overwatch 2: Watchpoint Pack
Overwatch 2: Watchpoint Pack

399,00 TL yerine %40 indirimle 239,00 TL

Overwatch oldukça sağlam bir oyuncu kitlesine sahip. Oyun yenilendikten sonra bu kitlenin ne kadarı hala firmayla birlikte bunun kararı da sizlere ait. Ancak Watchpoint Pack paketi ile birlikte henüz denemeyenler için oyuna sağlam bir giriş yapmak mümkün. İlk sezonun Premium Savaş Bileti, 7 adet Legendary kostüm ve 5 adet Epic kostüm gibi birçok içeriğe hemen sahip olabilirsiniz.

Read Dead Redemption 2

Read Dead Redemption 2
Read Dead Redemption 2

469,00 TL yerine %67 indirimle 154,77 TL

Read Dead Redemption 2, oyun dünyasının en sevdiği oyunlardan bir tanesi. Hala oynamadıysanız ve en az bir adet Xbox konsolunuz varsa siz de bu eşsiz tecrübenin bir parçası olabilirsiniz. Oyunla alakalı herhangi bir bilgi vermeyeceğiz. Çünkü kendi gözlerinizle şahit olduğunuzda ne kadar iyi bir seçim yaptığımızı anlayacaksınız.

Diablo III: Eternal Collection

Diablo III: Eternal Collection
Diablo III: Eternal Collection

235,00 TL yerine %67 indirimle 77,55 TL

Sayısız oyunsever Diablo’nun ordularına karşı seneler boyunca amansız bir savaş vermiştir. Son oyunu alarak bu savaşa katkıda bulunmanın tam zamanı. Üstelik Eternal Collection sayesinde Rise of the Necromancer paketi ve Reaper of the Souls genişletme setine de sahip olabilirsiniz. Cehennemin kapılarında boy gösterecek kadar cesaretiniz var mı?

Xbox Efsane Cuma İndirimleri Ne Kadar Sürecek?

Yukarıda yer alan indirimler dışında Destiny 2, Dying Light 2 ve Battlefield 2042 gibi birçok oyunda daha cebinize fayda sağlayacak indirimler bulmanız mümkün. Xbox’ın bütün bu indirimleri oyunseverler için kasım ayı boyunca geçerli olacak. Yani karar verip almak için oldukça geniş bir zamanınız var. Şimdiden iyi oyunlar!

Farklı oyun tavsiyelerini almak isterseniz, 2022 Yılında Çıkacak Oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İndirimdeki Oyunların Hepsi Bütün Xbox Konsollarında Geçerli mi?

Özel olarak belirtilmedikçe bütün indirimli oyunlar sahip olduğunuz bütün Xbox konsollarında oynanabilir.

Black Friday indirimleri Her Sene Yapılıyor mu?

Evet, her sene kasım ayı sonlarına doğru ülkemizde Efsane Cuma adı altında Xbox indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

Bir Sonraki Xbox İndirimleri Ne Zaman Olacak?

Tam olarak kesin olmasa da yeni yıl ile birlikte kış indirimleri adıyla yeni fırsatlardan yararlanılabilir.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir