Teknoloji

Makine Otomasyonu Hizmetleri

Makine Otomasyonu Hizmetleri

Mega Elektrik Mühendislik & Makine Otomasyonu firması, yılların tecrübesine sahip olan profesyonel ekip arkadaşları ile birlikte elektrik ve makine otomasyonu alanında faaliyetlerini gerçekleştiriyor. Öyle ki yenilikçi ve dakik ekibi sayesinde müşterilerinin projelerini en iyi şekilde hazırlayıp ve müşteri memnuniyetini ön plana koymaktadır.

Yıllardır birçok farklı alanda faaliyet gösteren firmamız Tuzla Projesi ve Kocaeli Pojesi gibi projelerde de yer almıştır. Yer aldığımız projeler ve gerçekleştirdiğimiz faaliyetler sonucunda da elektrik ve otomasyon alanında önde gelen isimler arasında yerimizi aldık.

Balkan, İstanbul Şehir Üniversitesi, Türkiye Diyanet Vakfı ve Schneider Elektrik gibi pek çok kurumun ve işletmenin referansına sahip olan firmamıza güvenle başvurabilir ve sorunlarınızı profesyonel bir şekilde çözeceğimizden emin olabilirsiniz.

Makine Otomasyon Hizmetleri

Firma bünyesinde, 20 yıllık tecrübe ve profesyonel ekibin katkıları ile sizlere pek çok farklı konuda kaliteli ve kesintisiz hizmet verilir. Mega Elektrik Mühendislik & Makine Otomasyonu firmasının sunduğu hizmetler arasında akıllı fabrika otomasyonu, trafo müşavirliği ve topraklama ölçümü benzeri faaliyetler yer almaktadır. Bunlar dışında ise gerçekleştirdiği faaliyetlerden bazıları şunlardır:

Darıca Makine Panosu İmalatı hizmetimizin detaylarına da ulaşabilirsiniz.

  • Makine Otomasyonu: İnsan gücünün yetersiz olduğu tehlikeli çalışma alanlarında kullanmanız için geliştirilen makinelere denir. Hızlı ve programlı bir şekilde çalışan makineler sayesinde daha elverişli çalışmış olursunuz.
  • Vinç Elektrik Otomasyonu: Özellikle inşaat alanları sıklıkla kullanılan makineler sayesinde insan gücüne ve maliyetli cihazlara gerek duymadan kaldırma, taşıma gibi hareketleri rahatlıkla yapabilirsiniz.
  • Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu: Can güvenliği açısından büyük önem taşıdığı için yüksek gerilim kullanan firmaların kullanması zorunludur. Firma da bu noktada sizlere gereken sistemi sağlayarak can ve mal kaybına engel olmanızı sağlar.
  • Elektrik & Plan & Proje ve Dosya İşlemleri: İşletmeniz ve fabrikanız için elektrik planlaması, dosyalama, sistem kurma ve projeleme gibi hizmetler sunulur.
  • Elektrik Taahhüt İşleri: Binalarda yer alan elektrik tesisatları, gerilim hatlarını ve elektrik projeleri tasarlanır. Ayrıca elektrik hakkındaki tüm konularda danışmanlık ve taahhüt hizmeti de verilmektedir.

Bunun gibi daha pek çok alanda faaliyet gösteren ekip, sizin için müşteri memnuniyetine odaklı projeler hazırlayarak sorunlarınızı hızlı ve pratik bir şekilde çözmeye çalışır.

Elektrik ve otomasyon alanı ile alakalı herhangi bir sorununuz varsa veya bu konular hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Mega Elektrik Mühendislik üzerinden yardım alabilirsiniz. 7/24 sizlere hizmet veren destek hattı aracılığıyla merak ettiğiniz tüm soruları ekibe sorabilirsiniz.

www.megaelektrikmuhendislik.com

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir