Oyun

PUBG Polimer Ne İşe Yarar? 

PUBG Polimer Ne İşe Yarar?

Oyunda rakiplerinden önde olmak ve eşyalarını güçlendirmek isteyen kullanıcıların öncelikli merak ettiği soru: PUBG polimer ne işe yarar? 

Milyonlarca kullanıcıya sahip olan son yılların popüler yapımlarından biri haline gelen PUBG, yeni özellikleri ile oyuncular tarafından çokça sevilmektedir. PUBG polimer ise oyuncuların kullanabildiği son özelliklerden biridir. Bu yazımızda silah ve diğer eşyaların kaplamasında kullanılan PUBG polimer hakkında daha detaylı bilgi vereceğiz. 

PUBG Polimer Nedir? Ne İşe Yarar?

PUBG Polimer Ne İşe Yarar? 
PUBG polimer, oyun içi eşyaların upgrade edilmesinde kullanılır.

PUBG oyuncularına ücretsiz olarak sunulan silahlı oyunlardan biridir. Takımlar halinde ya da tek başına rakiplerin öldürülmesini hedefler. PUBG’de polimer adı verilen materyal ise oyunda kullanılan silahların ve diğer eşyaların özelliklerini geliştirmek için kullanılan önemli bir parçadır. Oyuncuların kolaylıkla erişebildiği, rakiplerinin önlerine geçmelerini sağlayan polimerlerin sunduğu bazı avantajlar şunlardır; 

  • Polimer silahların kaplanmasında ve seviye atlamak için puanların alınmasında yardımcı olur. 
  • Silahların özel olarak tasarlanmasını sağlayan farklı şemaları açmak için tercih edilir. 
  • Silahların görünümlerini yükseltmeyi sağlar.
  • Oyun içinde kullanılan eşyaların dönüştürülmesinde kullanılır. 

PUBG polimerlerin kullanım alanı oldukça geniştir. Kullanıcılarına sağladığı imkanlar ile oyun sırasında güçlü bir şekilde hayatta kalmalarını sağlar. 

PUBG Polimer Nerede Bulunur?  

Polimerlerin silah ve diğer eşyaların kullanımında ne kadar değerli olduğunu anlayan oyuncular, nerede bulunduğunu da merak eder. PUBG polimerler bir materyal olduğu için çantada değil hurdalık adı verilen alanda bulunur.

“PUBG EVO seviyesi nasıl yükseltilir?” merak ediyorsanız yazımıza göz atın!

Sıkça Sorulan Sorular

PUBG Nasıl Bir Oyundur?

PUBG, çok sayıda oyuncunun bir adada hayatta kalabilmek için rakiplerini yok ettiği bir oyundur. Tek başına ya da gruplar halinde oyuncular silah, zırh gibi eşyaları toplayarak hayatta kalır. İrlandalı bir oyun yapımcısı tarafından geliştirilen PUBG, 2017 tarihinde çıkışını yapmıştır.

PUBG Nasıl Oynanır?

Oyun yüklenerek karakter oluşturulur. Oyun modlarından birini tercih ederek uçaktan alana atlayıp harita üzerinden planlı bir şekilde ilerlenir. Silah ve diğer ekipmanları toplayarak hayatta kalan son kişi olmak için dikkatli ve hızlı şekilde hareket edilmelidir.

PUBG Dönüştürme Ne İşe Yarar?

PUBG’de dönüştürme materyalleri oyuncuların kullandığı silah ve eşyaların özelliklerini değiştirerek karakterlerinin gelişmelerine yardımcı olur. Bu özelliği ile polimerlere benzer.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir