Finans

Santa Floki Coin Nedir? Santa Floki Coin Hangi Borsada?

Santa Floki Coin nedir? Elon Musk'un hamlesi bu coini nasıl etkilemiştir?

Sanal para birimlerinin giderek daha yaygın hale gelmesi ile gözler bu paralar ile işlem yapılabilen borsalara çevrildi. Bu borsalarda işlem yapan birçok yatırımcının yeni adresi olan sanal para dünyası, çok çeşitli para birimleri ile karşımıza çıkıyor. Bu para birimlerinden biri de Santa Floki Coin. Bu sanal para son günlerde özellikle Elon Musk’ın Twitter hamlesinden sonra sıkça konuşulan para birimlerinden biri oldu. Hal böyle olunca akıllara “Santa Floki Coin nedir? Santa Floki Coin hangi borsada?” gibi sorular gelmekte. Tüm bu soruları sizler için yanıtladık.

**Bu bir yatırım tavsiyesi değildir.**

Santa Floki Coin Nedir?

Santa Floki Coin, borsada geçen kısa adı ile HOHOHO Shiba grubu tarafından oluşturulan bir projedir. Bu proje 2021 yılında ortaya çıktı ve ortaya çıktığı günden bugüne gündemdeki yerini koruyor. Üstelik Santa Floki Coin, Elon Musk’ın kardeşinin yürüttüğü başka bir proje ile ortak. Bu ortaklık, para birimi için bir güven simgesi haline gelmiş gibi gözüküyor. Çünkü sanal para camiasının uzmanları Santa Floki Coin hakkında oldukça ümitli konuşmaktadır.

Santa Floki Coin, Elon Musk ve kardeşi ile olan ilişkisinin yanı sıra farklı diğer özellikleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Bu özellikler şu şekilde sıralanabilir:

  • Santa Floki Coin projesi oldukça uzun soluklu bir projedir. Çünkü yatırımcıları için staking ve NFT ödülleri veriyor.
  • Projenin ana teması iyi olanın ödüllendirilmesi şeklindedir. Bu sebepten ötürü çeşitli yardımları da üstlenmiştir.
  • Proje için yatırım yapan yatırımcılar, her alımlarında %4 BUSD ile ödüllendirilir. Ödül miktarı ise Santa Floki Coin miktarınca değişebiliyor.
  • Proje, Biance Smart Chain tarafından destekleniyor. Alt yapısını da BSC oluşturmakta.

Çok farklı özellikleri ile dikkatleri çeken Santa Floki Coin şimdiden birçok kripto paranın önüne geçmiş gibi duruyor. Peki ama bu hızlı yükselişi nasıl sağladı? Kuşkusuz Santa Floki Coin’in hızlı seyreden grafiklerinin arkasında Elon Musk’ın ve onun tweetlerinin etkisi yadsınamaz.

Elon Musk’ın Son Hamlesi ve Santa Floki Coin’deki Artış

Elon Musk’ın Son Hamlesi
Elon Musk’ın hamlesi Santa Floki Coin’in yükselmesine sebep olmuştur.

Yeni yıl coşkusunun her yeri sardığı gibi Twitter’ı da sardığı bir vakitte Elon Musk o meşhur tweetlerinden birini attı ve piyasaları alt üst etmeyi başardı. Elon Musk’ın attığı tweette bir adet floki cinsi köpek bulunuyor. Köpek yılbaşı teması ile uyumlu bir Noel baba kostümü giymiş vaziyette. Twitter kullanıcıları elbette bu göndermeli tweetin neye gönderme yaptığı konusunda bazı fikirler öne sürdü. Akıllara gelen ilk fikir ise dogecoin olmuştur. Gerçekten de Noel baba kostümü giyen bir köpek gördüğünüzde hele de bu tweeti Elon Musk atmışsa, aklınıza Doge Coin’in gelmesi oldukça normal. Fakat fotoğrafa iliştirilen bir yazı dikkatleri hızla başka bir yere doğru çekmiştir. Yazıda “Floki Santa” ibaresi bulunuyor.

Bu tweet sayesinde Santa Floki twitter için önemli bir gündem maddesi olmuştur. Yalnızca Twitter’da gündem olmadı. Aynı zamanda birçok yatırımcının da gündemine girerek borsada önemli bir ivme kazandı. Peki Santa Floki Coin Hangi Borsada? Bu para birimini almak isteyen yatırımcılar ne yapmalı? Santa Floki Coin nereden alınır? Gelin şimdiki başlıkta bu soruları inceleyelim.

Borsa Dünyasında Santa Floki Coin

Santa Floki Coin almak isteyen kripto para yatırımcıları, öncelikle Pancakeswap borsasına üye olmalılar. Çünkü Santa Floki Coin’e dair tüm işlemler bu borsa üzerinden dönüyor. Eğer daha önceden beri sanal paralar ile ilgiliyseniz ve başka bir borsada USD’niz varsa, cüzdanınızı bu borsaya aktarabilirsiniz. Böylece Santa Floki Coin almanız mümkün. Fakat ilk defa bu işlere girişiyor ve herhangi bir borsada daha önce işlem yapmadıysanız öncelikle yapmanız gereken USD satın almak. Daha sonra aldığınız bu USD’leri HOHOHO para birimi şeklinde yatırım aracı olarak kullanabilirsiniz.

Santa Floki Yorum ve Değerlendirmeleri

Santa Floki Yorum ve Değerlendirmeleri
Santa Floki Coin hakkında farklı yorumlar vardır.

Sanal para birimleri gündemden oldukça etkilenmekte. Aynı zamanda gündemi de etkileyen bu birimler bir döngü içinde yatırım faaliyetlerinde yer alıyor. Hal böyle olunca Santa Floki yorum ve değerlendirmeleri hemen her yerde karşınıza çıkabilir hale geldi. Çok çeşitli yorumlar kafa karışıklığı yaratabiliyor. Bu sebepten dolayı yatırım yapacaklar için en büyük tavsiye daha detaylı araştırmalar yaparak bu işe girişmeleri.

Bununla beraber gündemde sıklıkla dönen bazı yorumlar Santa Floki için hem olumlu hem de olumsuz öğeler içeriyor. Olumlu yorumlar genellikle Santa Floki’nin ileriye yönelik iyi bir yatırım olduğu doğrultusunda. Fakat çalkantılı gündemin de etkisi ile Santa Floki Coin’in riskli bir yatırım olduğunu söyleyenler de azımsanamayacak kadar fazla. Tüm bu sebepler göz önünde bulundurulduğunda özellikle sanal para işine yeni girenlerin küçük miktarlar ile işlem yapmasını tavsiye ederiz.

Son zamanlarda popüler olan coinleri öğrenmeye devam etmek isterseniz Mefa Coin Yorum: Mefa Coin Geleceği Var mı? yazımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir