HaberlerGündem

Adobe PDF Özetleyen Yapay Zeka Asistanını Duyurdu

Adobe PDF ozetleyen yapay zeka

Adobe, henüz duyurmuş olduğu Acrobat Yapay Zeka asistanıyla gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlayacak olan yapay zeka asistanı, PDF ve diğer belgelerde arama yapma imkanı tanırken sayfalarca içeriğin özetini de sunacak. İşte, Adobe PDF özetleyen yapay zeka aracı hakkında tüm detaylar!

Hedefli Arama Özelliği Sunacak

Adobe PDF özetleyen yapay zeka asistanı, alışılmış arama fonksiyonlarından farklı olarak belgelerde hedefli arama özelliği sunuyor. Kontrat, garanti, kullanım koşulları gibi belgeler üzerinde aranan noktaları kısa sürede bularak listeleyecek olması, aracı son derece avantajlı kılacak özellikleri arasında. Diğer yandan elde ettiği verileri kopyalama ve e-posta ile gönderme seçeneğine yer verirken tıklanabilir bağlantılar oluşturma imkânı da tanıyor.

Abonelik Ücreti 4,99 Dolardan Başlıyor

Adobe PDF özetleyen yapay zeka asistanının abonelik ücretlerini de duyurdu. Reader veya Acrobat üyesi olan herkesin erişimine açık olmakla birlikte eklentinin ayrıca satın alınması gerekiyor. Abonelik ücretlerinin ise 5 Haziran 2024’e kadar 4,99 Dolardan başlayacağı açıklandı.

Güncel gelişmeleri yakından takip etmek için “Haber” kategorimizi daha sık ziyaret edebilirsiniz.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir