TeknolojiGündem

Airpods 3 Ne Zaman Çıkacak?

Airpods3 ne zaman çıkacak

Müziksiz yapamam diyenlerin tercihi kulaklıklar, iPhone kalitesi ile birleşince eşsiz bir ses deneyimi sunuyor. “Airpods 3 ne zaman çıkacak?”, “Gelişen özellikleri neler?” ve fiyatı ne kadar?” gibi sorular ise bekleyenlerini meraklandırıyor.

Geçtiğimiz günlerde iPhone 13 modelini satışa sunan Apple, meraklılarının gözlerini yollarda bıraktı. Markanın gelişimini yakından takip eden Apple kullanıcılarının özen gösterdiği bütünlük ise yarım kaldı. Telefonlarına uyumlu Airpodsların yeni neslinin ne zaman raflarda görüleceğine dair soru işaretleri hala giderilmedi. Airpods 3 çıkış tarihinin bilinmemesi ise heyecanın ritmini daha da arttırdı.

Airpods 3 Ne Zaman Satışa Sunulacak?

airpod 3
Airpods 3’ün çıkış tarihi pek çok kişi tarafından merak ediliyor.

Apple marka tüm telefonlara uyumluluğu ve benzersiz ses kalitesi ile kullanıcılarını kendine hayran bırakan Airpods, zamanının en iyisi olmayı elden bırakmıyor. Üçüncü nesil Airpodsları bekleyen kullanıcıların canı ise gecikmelerden dolayı biraz sıkkın.

Kablosuz özelliği ile hayatımızı kolaylaştıran Airpods, inovatif kullanımı ile büyük ilgi görüyor. “Airpods 3 ne zaman çıkacak, kullanıcıları nasıl farklar bekliyor?” gibi büyük soruların cevapları için gözler Apple’ın vereceği çıkış tarihine kilitlendi. Teknoloji severlerin duyduğu fısıltılara göre görünüm açısından Airpods Pro’ya benzeyeceği düşünülen yeni kulaklığa dair ağustos ayında seri üretimi için harekete geçileceği konusunda da bilgiler gelmişti. Fısıltıların etkisine bakıldığında Airpods 3 çıkış tarihinde büyük ses getirecek gibi duruyor.

Hizmet, yazılım ve donanım kapsamında Apple, göz önünde tutulan bir marka. Bu marka algısını ve kalitesini çıktığı ilk yıldan bu yana geliştiren Apple, yoluna aynı devam ediyor. Ürünlerinin arasına kattığı Airpods’lar ile ses kalitesinde de kendini ön planda tutmayı da başarıyor. Airpods 3 için lansman ve tanıtım tarihi vermeyen marka teknoloji severler arasında beklentiyi yüksek tutuyor.

Airpods 3 Bekleyenleri Heyecanlandırıyor

airpod3
Airpods 3 ne zaman çıkacak sorusu özellikle Apple severleri heyecanlandıran bir konu. Kulaklık şimdiden tasarımı ve teknolojik yenilikleri ile dikkatleri üzerine çekmiş durumda.

Apple, genel olarak yeni ürün tanıtımlarını kış aylarına girerken yapmayı tercih ediyor. Eylül ve ekim gibi şehre dönüşün başladığı aylarda kendini göstermeye başlayan marka, alınacaklar listesine girmeyi seviyor.

Yıl bitmeden teknoloji dünyasında son manşetleri atmak isteyen Apple, yeni nesil kablosuz kulaklığı Airpods 3 için sevenleri yıl sonuna kadar bekleyecek gibi görünüyor. iPhone 13 ile birlikte satışa çıkan Watch 7 Series ürünlerinin ardından gözler, Airpods 3’ü ararken bekleyenler hayal kırıklığına uğradı. Airpods 3’ün sevenleriyle Macbook Pro’lar ile birlikte buluşacağına dair söylentiler, teknoloji kulislerinde konuşulmaya başlandı.

  • Airpods 3 sevenlerin radarına yakalanan tasarım render görüntüleri, Airpods Pro’dan çok farklı olmayacağını gösterirken teknik özelliklerine dair beklenti ise büyük.
  • Kablosuz kulaklar arasında diğer markalara göre gerçekçi ses deneyimi kalitesiyle öne çıkan Airpods’lar, genel olarak kullanıcılardan tam not alıyor.
  • Beklentinin yüksek olduğu Airpods 3’e dair söylentiler arasında en çok merak edilen özellik ise aktif gürültü azaltma özelliği olacak gibi görünüyor.

Airpods 3 Satış Fiyatları

airpods 3
Airpods 3 hakkında en çok merak edilen şeylerden bir tanesi de fiyatı.

Airpods 3, yeni nesil kulaklık bekleyenlerin en merak ettiği konulardan biri de fiyatı. Dünyaca ünlü Apple ürünleri ülkemizde maalesef biraz pahalı. Yeni kulaklık sahibi olmak isteyenlerin, iPhone’ları ve Macbook ile kulaklıklarını takım yapmayı tercih edenlerin yeni gözdesi Airpods 3’ün fiyatı ise en merak edilen konulardan.

Rakiplerinin yakın takibinde olan Apple çıkaracağı ürünler konusunda artık daha detaycı. Airpods gibi sürekli aktif kullanılan, pil ömrünün önemi fazla olan kulaklara verilen paralar kullanıcıların beklentisini yükseltiyor. Muadil ürünlerin piyasada çok fazla çeşitte bulunması ve fiyatlarının ulaşılabilir düzeylerde olması nedeniyle “Airpods 3’ün fiyatını düşürecek mi?” sorusu akıllara geliyor.

Alınan haberler arasında Apple’ın yeni nesil kulaklığı Airpods 3 ün prototip sürecini tamamladığı ve tasarımının belli olduğu var. Tayvanlı bir şirket ile anlaşarak seri üretimine başlanılan Airpods 3 ‘ün fiyatı ise farklı değişkenlerden etkilenebiliyor. Öncelikle fiyat performans olarak kullanıcıların memnun kalması marka bağlılıkları için önemli bir detay olduğu unutulmamış. Bu nedenle kullanıcıların verdikleri paranın karşılığını, ürünlerinin uzun ömürlü olması ile görmeleri mümkün hale getiriliyor.

Airpods 3’ün şarj ömrü, kullanışlı yapısı ve ses özellikleri fiyatını belirleyen özelliklerden. Sene sonuna doğru çıkması beklenen Airpods 3 için beklenen fiyat marjı ise 250 $ ile 300 $ arasında olacak gibi duruyor. Geçmiş nesillerinden daha pahalı olması beklenmeyen Airpods 3 için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Teknoloji devi Apple, ürünleriyle yaptığı revizeler ve sürekli artan kalitesi ile gönüllere taht kurmaya devam ederken Airpods 3 bekleyenleri gün geçtikçe sabırsızlanıyor.

Eğer Apple ürünleri ilginizi çekiyorsa Apple iPhone 13 İncelemesi yazımıza da göz atabilirsiniz.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir