Sinema

Doğruluk mu Cesaret mi 2 Ne Zaman Çıkacak?

Dogruluk mu Cesaret mi 2

Doğruluk mu Cesaret mi, ilk filmi ile hala kendinden söz ettirmektedir. İzleyenlerin çok beğendiği filmin ikincisi ne zaman vizyona girecek merak konusu oldu. Durum böyleyken “Doğruluk mu Cesaret mi 2 ne zaman çıkacak?” gibi pek çok soru sorulmaya başlandı. Filmi ilk izleyenler filmin devamını merakla beklemektedir. Ancak filmin ne zaman vizyona gireceği konusunda yönetmen ve yapımcılardan hala açıklama gelmedi.

Açıklama yapılmaması filmin vizyona girmeyeceği anlamına gelmemektedir. Film hakkında henüz bilgi verilmedi ancak geniş izleyici kitlesi hala filmi takip etmektedir.

Blumhouse devam filmi için devam çalışmalarını sürdürdüğünü açıkladı ancak filmin kadrosu değişecek mi konusunda herhangi bir bilgi verilmedi. Ancak devam filminin geleceği kesindir.

Doğruluk mu Cesaret mi Filmi Hakkında

Doğruluk mu Cesaret mi Filmi Hakkında
Doğruluk mu Cesaret mi, Mayıs 2018’de vizyona girdiğinde büyük beğeni topladı.

Amerikan doğaüstü olayları konu alan Doğruluk mu Cesaret mi filmi korku ve gerilim kategoriğinde yer almaktadır. Mayıs 2018’ de sinemalarda vizyona girmiştir. Lucy Hale, Tyler Posey ve Violet Bean filmin başrollerini paylaşmaktadır.

Filmin konusu ise diğer olağanüstü olayların gerçekleştiği filmlerden daha farklıdır. Bir grup arkadaş Meksika tatili sırasında, eğlenmek için oyun oynamaya başlamış ancak doğruluk seçen arkadaş yalan söyleyerek hayatını kaybetmiştir.

Buna rağmen oyuncular oyunu oynamaya devam etmek zorundadır. Oynamayanlar ve yalan söyleyenler cezalandırılır. Doğruluk mu Cesaret mi filmi sonda, ikinci film için soru işareti bırakmaktadır. Bu da devam filminin olacağını kesin hale getirmektedir.

13 Nisan 2018 tarihinde vizyona giren filmin 3,5 milyon dolarlık bütçesi bulunmaktadır. Ancak film dünya çapında 95 milyon dolar hasılat elde etmiştir.

Filmin yayınlanmasından sonra bazı olumsuz eleştirilere maruz kalmasına rağmen yaptığı hasılat dışında başka başarıları da bulunmaktadır. Film ilk olarak 2018 Teen Choice Ödülleri’nde Choice Drama Filmi olarak aday gösterilmiştir. Aynı zamanda başrol olan Lucy Hale bu filmdeki başarılı performansı ile En İyi Drama Filmi Kadın Oyuncu ödülüne aday oldu.

2020 yılında film için çalışmalara başlandığını Blumhouse Prodüksiyon duyurmuştur. Yapım aşamasında olan filmin 2023 yılında vizyona gireceği tahmin ediliyor. Ancak bu sene vizyona girmese bile çok yakında vizyona gireceği kesindir.

Korku filmleri izlemekten keyif alıyorsanız, sizin için güzel bir listemiz var: En Yeni Korku Filmleri: Tüylerinizi Ürpertecek Yapımlar

Sıkça Sorulan Sorular

Doğruluk mu Cesaret mi Filminin Sonunda Ne Oluyor?

Olivia film sonunda iblis ile konuşarak onu oyuna dahil etmiştir. Amacı ise ölmeden oyundan nasıl çıkabileceğini anlamaktır. Ancak oyundan çıkma şansı yoktur ve o sırada iblis doğru söylemektedir.

Doğruluk mu Cesaret mi (Truth or Dare) Filmi Kaç Saat?

Film 1 saat 40 dakikalık süreye sahiptir.

Doğruluk mu Cesaret mi Film Türü Nedir?

Korku-gerilim film kategorisinde yer almaktadır.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir