TeknolojiKariyer

En İyi SEO Makale Siteleri

Ülkemizde ve dünyada yayılan Covid dalgalarıyla birlikte, fiziksel etkileşimlerin yerini dijital platformlar ve sosyal medyalar aldı. Birçok insan doğrudan sosyal medya üzerinden etkileşim kurmayı tercih etse de bu alanda kendi platformlarını oluşturarak, bundan gelir elde etmeyi planlayan kişiler de azımsanmayacak kadar arttı. Sizlere bugünkü yazımızda, en iyi SEO makale siteleri listemiz aracılığı ile internetten para kazanma yollarından biri olan içerik üretimini aktaracağız.

Türkiye, dijital pazarlama sektöründe 2010’da sağladığı ivme ile birlikte oldukça yüksek bir hacme sahip olmayı başardı. Ülkemizdeki dijital yatırımları, 2015-2020 arasında küçülen ekonomiye rağmen büyüme ivmesini korumayı sürdürmeyi başarabiliyordu. Bu durum, sektörün 7’den 77’ye her yaştan ve her meslekten insanın hayatında en az bir kez başvurabileceği bir alana evrilmesiyle sonuçlandı. Örneğin; üniversite mezunları öğrenciler için para karşılığı ödev ve tez hazırlayabiliyorken, sinema dünyasında başarı sağlayamayan oyuncular da sosyal medyada içerik üreterek gelir elde edebiliyorlar.

En İyi SEO Makale Siteleri ve Fiyatları

Dijital alanda gelir sahibi olunabilecek onlarca yöntem mevcut. En basitinden çeşitli internet sitelerine yorum yapmaktan, siteler için yazılım mühendisliği yapılabilecek alanlara kadar çok geniş bir kategoriye sahip bir gelir dağılımı mevcut. Bugün değineceğimiz dijital gelir kaynağı ise SEO makaleleri olacak.

SEO Makalesi: Arama motoru üzerinden yapılacak potansiyel ya da mevcut aramalara uygun olarak belirli bir başlık, konu ya da hedef hakkında oluşturulan yazı tabanlı içeriğe verilen isimdir.

SEO makaleleri konusunda hem bireysel olarak hem de kurumsal olarak birçok kişi ve kurum hizmet sağlamaktadır. Bu makalelerle çeşitli internet siteleri, arama sonuçlarında daha üst sıralara çıkmayı başarırken, yazarlar da içeriklerinden gelir elde etmektedirler. Burada çeşitli kriterler oluşsa da en temeli kullanıcı deneyimini temele alıp, temel SEO kriterlerini yerine getirmektedir. Bu alanda da hizmetleriyle başarılı sonuçlar elde etmeyi başarmış kurumlar, oluşturdukları içeriklerle siteleri istedikleri sonuçlara daha hızlı ulaştırmayı başarabilmiştir.

Dijital İçerik

Dijital İçerik
Dijital İçerik

Dijital İçerik 2020 yılında Türkiye’de kurulmuş bir ajanstır. Ajans içerisinde yazılı, görsel ve video tabanlı içerikler üretilebilmektedir. Bu alanda YouTube başta olmak üzere birçok platforma bireysel ve iş ortaklıklarıyla proje oluşturarak, içerik düzenlemelerini yürütmüşlerdir. E-Ticaret, blog, tanıtım, çeviri, video metni, reklam metni ve gölge yazarlık gibi alanlarda hizmet sağlayabilmektedirler. En iyi SEO makale siteleri işleyişinde, kaliteli içerikleri ve kullanıcı odaklı yaklaşımlarıyla oldukça başarılı bir sıralamada bulunuyorlar.

  • Eğer ilk kez makale siparişi veriyorsanız, belirli koşullara dikkat etmenizde fayda olacaktır:
  • Dijital İçerik makale fiyatlarında 100 kelime tabanlı olarak fiyatlandırma oluşturmaktadır.
  • Editörlük ve sosyal medya yönetimi konusunda yaptıkları çalışmaları sosyal medya hesaplarını takip ederek öğrenebilirsiniz.
  • Toplu siparişlerde fiyatta indirim uygulayabiliyorlar.
  • Ödeme yöntemi olarak banka havalesi, Papara ve coin kabul ediyorlar.

İçerik Bulutu

İçerik Bulutu
İçerik Bulutu

Türkiye’nin en büyük SEO ajanslarından biri olan SEMPEAK’in proje ortağı olan İçerik Bulutu, kurumsal çalışmaları ve geniş ekibi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Türkiye’nin en büyük ajanslarından biri olma başarısına sahip olan ekip, yazılı alanda ürettiği içeriklerle, birçok E-Ticaret sitesine de katkı sağlıyor.

MakaleYaz

MakaleYaz
MakaleYaz

MakaleYaz.net 2018’den beri aktif yayın hayatına devam eden bir içerik ajansıdır. Müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışan kurum, günlük 25.000 kelime ortalama içerik hacmi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Oldukça kaliteli bir çalışma arayüzü de bulunan site, makale yazmak isteyen kişiler için de çalışma fırsatı da sunabiliyor.

Yazı Yazarak Para Kazanma

Peki en iyi makale nasıl yazılır? İşte bu sorunun cevabını Makale Nasıl Yazılır? yazımızda bulabilirsiniz.

Anıl Kölmük

Pragmatist, sosyolog. Dijital üretir, dışavurur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu