TeknolojiKariyer

En İyi SEO Makale Siteleri

en iyi seo makale siteleri

Ülkemizde ve dünyada yayılan Covid dalgalarıyla birlikte, fiziksel etkileşimlerin yerini dijital platformlar ve sosyal medyalar aldı. Birçok insan doğrudan sosyal medya üzerinden etkileşim kurmayı tercih etse de bu alanda kendi platformlarını oluşturarak, bundan gelir elde etmeyi planlayan kişiler de azımsanmayacak kadar arttı. Sizlere bugünkü yazımızda, en iyi SEO makale siteleri listemiz aracılığı ile internetten para kazanma yollarından biri olan içerik üretimini aktaracağız.

Türkiye, dijital pazarlama sektöründe 2010’da sağladığı ivme ile birlikte oldukça yüksek bir hacme sahip olmayı başardı. Ülkemizdeki dijital yatırımları, 2015-2020 arasında küçülen ekonomiye rağmen büyüme ivmesini korumayı sürdürmeyi başarabiliyordu. Bu durum, sektörün 7’den 77’ye her yaştan ve her meslekten insanın hayatında en az bir kez başvurabileceği bir alana evrilmesiyle sonuçlandı. Örneğin; üniversite mezunları öğrenciler için para karşılığı ödev ve tez hazırlayabiliyorken, sinema dünyasında başarı sağlayamayan oyuncular da sosyal medyada içerik üreterek gelir elde edebiliyorlar.

Peki en iyi makale nasıl yazılır? İşte bu sorunun cevabını Makale Nasıl Yazılır? yazımızda bulabilirsiniz.

En İyi SEO Makale Siteleri ve Fiyatları

Dijital alanda gelir sahibi olunabilecek onlarca yöntem mevcut. En basitinden çeşitli internet sitelerine yorum yapmaktan, siteler için yazılım mühendisliği yapılabilecek alanlara kadar çok geniş bir kategoriye sahip bir gelir dağılımı mevcut. Bugün değineceğimiz dijital gelir kaynağı ise SEO makaleleri olacak.

SEO makaleleri konusunda hem bireysel olarak hem de kurumsal olarak birçok kişi ve kurum hizmet sağlamaktadır. Bu makalelerle çeşitli internet siteleri, arama sonuçlarında daha üst sıralara çıkmayı başarırken, yazarlar da içeriklerinden gelir elde etmektedirler. Burada çeşitli kriterler oluşsa da en temeli kullanıcı deneyimini temele alıp, temel SEO kriterlerini yerine getirmektedir. Bu alanda da hizmetleriyle başarılı sonuçlar elde etmeyi başarmış kurumlar, oluşturdukları içeriklerle siteleri istedikleri sonuçlara daha hızlı ulaştırmayı başarabilmiştir.

İçerik101

En İyi SEO Makale Siteleri
Trafiğinizi yükseltecek SEO içerikleri için İçerik101’den destek alabilirsiniz.

Profesyonel ekibiyle İçerik101, en fazla tercih edilen ajans olarak bilinir. Birçok alanda kendini geliştiren ajans, aynı zamanda deneyimli ve uzman yazarlarla çalışmaktadır. İhtiyacınız doğrultusunda sizinle ortak hareket eder. Birlikte oluşturduğunuz plan sonrası istediğiniz hizmet, belirlenen tarihte size ulaştırılır.

İçerik101, “İçeriğinizi Uzmanına Yazdırın” sloganı kullanmakla kalmaz aynı zamanda bunu pratikte de gösterir. Web sitenizin Google’da rakiplerinizin önüne geçmesi için her türlü SEO çalışmasını ayrıntılı şekilde yapar. Ajansın hizmetleri aşağıdaki şekilde sıralanabilir:

  • Blog İçeriği
  • Tanıtım İçeriği
  • Ürün Açıklaması
  • E-Posta Bülteni
  • Basın Bülteni
  • Çeviri ve Yabancı Dil Hizmetleri
  • Editörlük Hizmetleri
  • Kulüp101
  • Yapay Zeka SEO

Her zaman kendini geliştiren İçerik101, yazılan içeriklerde ön koşulunu kalite olarak belirlemiştir. Bu açıdan müşteri deneyimine son derece önem veren bir ajans olduklarını vurgulamak gerekir. Böylece sitenizi ziyaret eden kullanıcıların iyi bir deneyim yaşamasını sağlarlar.

Ajans, Kulüp101 hizmetiyle müşterilerine ekstra avantaj sunar. Aylık veya yıllık abone olduğunuz takdirde İçerik101’in ek indirimlerinden yararlanma şansınız vardır. Belirli bir miktar ödeme yaptıktan sonra ajansın birçok ayrıcalığı ortaya çıkmaktadır. Örneğin, daha önce hiçbir yerde görülmeyen “sınırsız revize” ile istediğiniz gibi içerikler oluşturur. Böylece hem müşterilerinize uygun hem de sizin içinize sinen içerikler yaratılır.

Uzman kadrosuyla İçerik101’in hizmetlerinden yararlanmak için birçok kanal vardır. E-mail, Skype, WhatsApp ve Telegram gibi kanallardan rahatlıkla ajansa ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda telefon numarasını aramanız da mümkündür. Hangi iletişim ağını tercih ederseniz edin ekip, sizi çok fazla bekletmez.

Almak istediğiniz hizmetle alakalı detayları öğrendikten sonra gerekli çalışmalar başlar. Potansiyel müşterilerinizi birlikte belirleyip doğru başlık için rakip ve SERP analizi yapılır. Ardından uygun görseller seçilir ve istediğiniz içerikler, İçerik101 tarafından belirlenen tarihte size ulaşır.

Dijital İçerik

Dijital İçerik
Dijital İçerik

Deneyimli yazarlarıyla Dijital İçerik, blog sayfasında dijital pazarlama alanında birçok makale yayınlamaktadır. Bu yazılarda merak ettiğiniz konuları bulabilirsiniz. Platformun, bilgilerinizi tazelemek ve yeni bilgiler edinmek için mükemmel bir kaynak olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Dijital İçerik ajansından hizmet almak için “İletişim” sekmesine girebilirsiniz. Burada ajansın iletişim kanalları karşınıza çıkar. Size uygun olan kanallardan birini tercih ederek hizmet almanız mümkündür. Dijital İçerik ekibi, size kısa süre içerisinde dönüş yapar ve istediğiniz hizmetle alakalı daha detaylı bilgi verir.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Sitelerden Makale Satın Alabilirim?

İcerik101.com ve dijitalicerik.org adreslerinden kaliteli ve uygun fiyatlı makaleleri satın alabilirsiniz.

SEO Uyumlu Makale Kaç Kelime Olmalıdır?

Makaledeki kelime sayısı konunun kapsamına göre değişecektir ancak makaledeki kelime sayısının minimum 300-400 kelime olması, daha kolay indeks almasını sağlayacaktır.

SEO Uyumlu Makale Ne İşe Yarar?

SEO uyumlu makaleler, sitelerin iç SEO çalışmalarında ilerlemesine katkı sağlar. Makaleler sayesinde, kullanıcı deneyimi yüksek web siteleri inşa edilebilir ve Google nezdinde otorite sağlanabilir.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir