EkonomiFinans

Fenerbahçe Token Nasıl Alınır?

Fenerbahçe Token

2021 yılı, kuşkusuz ki kripto para piyasası için altın bir yıl oldu. Nitekim gerçekleştirilen işlem hacmi göz önüne alındığında, azımsanmayacak bir istatistikle ile karşı karşıya kalıyoruz. Her geçen gün piyasaya dahil olan yeni tokenler bunda büyük bir etken. Doğrudan söylemek gerekirse, piyasadaki bu hareketliliğin bir başka nedeni de spor kulüplerinin atılımları. Öyle ki çoğu büyük spor kulübü kendi tokenini çıkarırken, yatırımcılarda bu tokenlere yatırım yaparak ciddi oranda kar elde etmeyi amaçlıyor.

Spor kulüplerinin kullandığı kripto para birimi ‘’Fan Token’lar’’ olarak biliniyor. Popüler ilgi gören bu ekonomik furyaya katılan diğer büyük kulüp de Fenerbahçe oldu. Fan Tokenlar üzerinden yatırım tavsiyesi almayı amaçlayan pek çok kişi Fenerbahçe Token’a da yönelmeye başladı. Biz de meraklıları için “Fenerbahçe Token nasıl alınır?” sorusuna açıklık getirmek istedik.

***Bu bir yatırım tavsiyesi değildir.***

Fenerbahçe Token Nereden Alınır?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un geçtiğimiz günlerdeki açıklamalarının ardından beklenen Fenerbahçe Token piyasası ortaya çıktı. Ortaya çıkan piyasada Fenerbahçe Token’in çıktığı tarih olan 13 Ağustos 2021 ilk saatlerinde değerini 5 katından fazla artırdı.

Peki bu değerini 5 katından fazla artıran Fenerbahçe Token’ı nereden alabilirsiniz? Türkiye’de faaliyet gösteren en iyi kripto para borsaları arasında yer alan Paribu’dan alabilmeniz mümkün.  Paribu’dan alınan token için resmi açıklama: 14 Ağustos’ta Ali Koç Paribu borsası kurucusu ile basın toplantısında Ali Koç tarafından 25 yıllık Paribu ile token sözleşmesi imzalandığı şeklindedir.

Fenerbahçe Token Alma

Paribu üzerinden gerçekleştireceğiniz basit işlem adımları ile kısa sürede Fenerbahçe Token alabilirsiniz. Fenerbahçe Token’i almak için öncelikli olarak, kripto para borsası Paribu’ya üye olduktan sonra hesabınıza TL yüklemeniz yeterlidir. Paribu hesaba TL yükleme işleminden sonra site üzerinden alım satım sayfasından Fenerbahçe Token’i kolayca alabilirsiniz.

1.      Kripto Para Borsası Paribu’ya Kaydolun

Siteye kayıt olmak için, sağ üst bölümdeki “Giriş Yap” butonuna tıklayın. Karşınıza çıkan sayfanın alt köşesinde “Paribu Hesap Oluştur” bölümüne tıklayıp gerekli tüm bilgileri eksiksiz olarak tamamlayın. Bu bilgiler arasında ad-soyad, cep telefonu ve mail adresi gibi detaylar yer alıyor. Bilgilerin eksiksiz doldurulmasından sonra Onayla butonuna tıkladığınız zaman Paribu’ya kaydınız tamamlanacaktır.

2.     Paribu Hesabınıza Bakiye Yükleyin

Paribu hesabınızın onaylanmasının ardından Fenerbahçe Token’ı almanız için bakiye yüklemeniz gerekiyor. Paribu bakiye yükleme işlemi için kendi adınıza açılmış banka hesabı olması yeterlidir. Eğer Fenerbahçe Token’ını hemen almak istiyorsanız bakiye yüklemek için Paribu’nun anlaşmalı olduğu bankalar üzerinden 7 gün 24 saat EFT-Havale işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Paribu bakiye yükleme işlemlerinde Akbank, Ziraat, Vakıf ve Fibabank ve Yapı Kredi Bankası’ndaki hesaplarından herhangi birini kullanabilirsiniz.

Bakiye yükleme işleminde ayrıca EFT ve havale yaparken alıcı kısmına “Paribu Teknoloji Anonim Şirketi” yazmanız gerektiğini unutmayın. Eğer alıcı kısmında harf fazlalığı hatası alırsanız da Anonim Şirketini A.Ş olarak kısaltabilirsiniz.

3.     Paribu Alım Satın Sayfasına Giriş

Paribu
Fenerbahçe Token nasıl alınır? Fenerbahçe Token’ı Paribu Piyasalar alanı üzerinden satın alabilirsiniz.

Fenerbahçe Token almak için son adımda alım satım sayfasına giriş yapmanız gerekmektedir. Bunun için Paribu hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst bölümde yer alan “Piyasalar” kısmına tıklayın.

Ardından Piyasalar bölümünde Fenerbahçe FB-TL bölümüne giriş yapmalısınız. Daha sonrasında satın alacağınız Fenerbahçe Token adedini ve alacağınız Token miktarını girmeniz gerekecektir. Gerçekleştireceğiniz bu işlemlerin ardından istediğiniz miktardaki Fenerbahçe Token hesabınıza yüklenecektir.

Coinler yatırımlarınızla ilgili arayış içindeyseniz, Foy Coin Nedir? Foy Coin Yorumları Nelerdir? başlıklı yazımız tam da size göre.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir