Sinema

High School DxD 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 

High School DxD 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 

Anime serisine hayranlık duyanlar, High School DxD’nin geleceğiyle ilgili fazlasıyla merak içinde. Yayınlandığı ilk tarihten itibaren geniş bir kitleye ulaşan dizi, toplam 4 sezondan oluşuyor. En son 2018 yılında izleyicisiyle buluşan yapım için “High School DxD 5. sezon ne zaman?” şeklinde sorularsa uzun süredir gündemde. Bu içeriğimizde serinin devam edip etmeyeceğine dair bilgileri sizler için inceliyoruz.

High School DxD, oldukça popüler olan ve kendisiyle aynı adı paylaşan bir mangadan ilham alınarak çekilen anime dizisidir. Harem türündeki yapım, hem çok beğenilmesi hem de geniş bir izleyici sayısına sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Ayrıca kitabın ilk serisi, Miyama Zero’nun çizimleriyle birlikte Ichiei Ishibumi’nin kaleminden 2012 yılında çıktı. Eser, gördüğü ilgiden sonra animeye uyarlandı ve popülaritesini bir hayli arttırdı.

High School DxD 5. Sezon Çıkacak mı?

Liseli Issei Hyoudou’nun hikâyesini anlatan anime serisinin yeni sezonu, birçok izleyici tarafından bekleniyor. Dizinin hayranları, son bölümün üzerinden yaklaşık 5 yıl geçmesine rağmen devam edileceğine de fazlasıyla inanmış durumda. Japon anime dünyasının önde gelen yapımlarından olan High School DxD’nin geleceğiyle ilgili yetkililerin henüz bir açıklama yapmadığını belirtelim.

Etkileyici konu ve karakterleriyle heyecanla beklenen anime için Dxd 5. sezon çıkmayacak yorumları da bir hayli fazla. Her ne kadar yeni bölümlerin olmayacağı düşünülse de dizinin bitiminde bazı ipuçları vardı. Bununla birlikte devamının hazırlanması için gerekli materyal ve kaynaklar da bulunuyor. Eğer yetkililer, isterse çok rahat bir şekilde seriyi sürdürebilir. Ayrıca yeni sezon için onay alındıktan sonra küresel salgın nedeniyle ertelendiğiyse bir diğer iddia.

High School DxD Benzeri Animeler

High School DxD Benzeri Animeler 
High School DxD seviyorsanız aynı tarzda animeler izleyebilirsiniz.

Dizinin tutkunları, bekleme evresinde olduklarına inanmakla birlikte High School DxD benzeri animeler izleyerek vakit geçiriyor. Değerlendirilebilecek bazı yapımları aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

  • Kakegurui
  • Blue Period
  • My Happy Marriage
  • Komi Can’t Communicate
  • High-Rise Invasion
  • Wotakoi: Love Is Hard for Otaku

High School DxD serisinin geleceği, anime önerileri ve çok daha fazlası için sitemizi takip ederek gelişmelerin tamamından öncelikli şekilde haberdar olabilirsiniz.

La Brea 3. sezonun ne zaman başlayacağını merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir