GündemFinans

Lorde Edge Coin Nedir? Lorde Edge Değeri Nedir?

Lorde edge coin nedir

Coin piyasasında attığı her tweet ile gündem yaratmayı başaran Elon Musk bu aralar da, Lorde Edge Coin ile anılıyor. Twitter kullanıcı adını Lorde Edge, konumunu ise Troll’s World anlamını taşıyan “Tröllheim” olarak değiştiren Elon Musk, coinseverlerin dikkatini çekebilmeyi başardı. Peki Lorde Edge Coin nedir? Neden kripto gündeminde bu kadar popüler bir hale geldi?

6 Kasım tarihinde sahibi olduğu Tesla şirketinin hisselerinin %10’unu satma fikrini takipçilerine duyuran Elon Musk, üzerine hesap adını “Lorde Edge” şeklinde değiştirince de takipçilerini düşündürdü. Acaba “Tesla hisseleri ile Lorde Edge Coin arasında bir bağlantı var mı?” sorusunu akıllara getirdi. Bu şu an için sadece bir varsayım olsa da, Lorde Edge Token’inin yükselişine sağlam bir zemin hazırladı.

Lorde Edge Coin Projesi Nedir?

Elon Musk’ın hamlesiyle birlikte piyasa değeri yükselişe geçen Lorde Edge Coin, piyasada aktif bir şekilde yatırım yapanların dikkatini çekti. Herkes Lorde Edge Coin projesinin amacını merak eder hale geldi.

Lorde Edge Coin
Lorde Edge Coin Twitter sayfası

Şu an için Lorde Edge Coin projesinin amacı ve geliştiricilerinin ardında kimlerin olduğu bilinmiyor, ancak coin için bir web sitesi, Twitter hesabı ve Telegram kanalı bulunmaktadır. Yakın zamanda konu ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşabileceğimizi öngörmek mümkün.

Bahsedilen Doge Coin miydi?

Bazı kripto spekülatörleri, Elon Musk’ın yaptığı bu hamlenin esasında Doge Coin’e bir atıf olabileceğini düşünüyor. Hatta Dogecoin’in ortaklarından Billy Markus’un attığı bir tweet’te bu kanıyı güçlendiriyor.

“lorde edge is an anagram for elder doge.” yani “lorde edge eski doge için bir anagramdır.” ifadesini kullandı. Burada anagramdan kasdedilen ise, “lorde edge”in harflerinin değiştirilmesiyle “doge” kelimesinin elde edilmesidir.

Bunun üzerine Billy Markus “Bu kasıtlı bir durum olmayabilir ancak temelinde bir anagramdır.” şeklinde ifadesini Twitter’da ekledi.

Dogecoin’in değeri 8 Kasım sabahı %5’ten daha fazla değer gördü. Öyle ki, coin başına 28 sent üzerinden işlem görüldü. Aynı zamanda rakip olarak yer alan Shiba Inu Coin de son 1 günde %4 kadar değer kaybetti.

Güncel Lorde Edge Coin Değeri

Lorde Edge fiyatı: 24,788,661 $

24 saatlik işlem hacmi: 0,000011 $

Son 24 saatte düşüşü: %87,29

CoinMarketCap sıralaması: 2751. sırada

Güncel trend coinlerden haberdar olmak isterseniz, Yazbuz’un Finans bölümündeki içeriklere göz atabilirsiniz.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir