Sinema

Siccin 7 Ne Zaman Çıkacak?

Siccin 7 Ne Zaman Çıkacak?

Siccin 7 ne zaman çıkacak sorusu, serinin severler tarafından merakla takip edilmektedir. Daha önce 6 farklı film olarak vizyonda yerini alan serinin isimleri, numaralarla belirtilmiş olsada yalnızca 3.üncü filmde “Siccin 3: Cürmü Aşk” olarak bir adlandırma yapılmıştır.

Siccin 7 ne zaman çıkacak sorusunun cevabı olarak ise, serinin yönetmeni Alper Mestçi’nin çektiği yeni gerilim-korku “Haile: Bir Aile Kâbusu” filminin 23 Haziran 2023’te vizyona girdiğini düşünürsek Siccin serisinin 7. sinin çekimlerinin yapılmış olması, olasılık dahilinde gözükmemekte. Ayrıca konuyla ilgili bir açıklama bulunmadığını da belirtmeliyiz.  Bahsi geçmişken Siccin serisinin tüm filmlerine birlikte kısaca bakalım. 

Siccin 1

Siccin 7 Ne Zaman Çıkacak?
Siccin 1

Filmin oyuncuları Merve Ateş, Pınar Çağlar Gençtürk, Toygun Ateş, Yüksel Çakır’ın başrollerini üstlendiği filmin konusu oldukça ilginçtir. Öznur teyze oğlu Kudret’e çocukluğundan beri tutkulu bir şekilde aşıktır. Kudret eşi Nisa ile mutlu bir evlilik sürdürmektedir. 

Kara büyü ile Kudret’i kendine bağlamayı kafaya koyan Öznur yapacağını yapmış kıskançlık duygusundan Nisa’ya cin musallat ettirmiştir. İfrit isimli kötü cin Nisa’yı ve onun kanından kişileri 5 yatsı namazı sonrası öldürecektir. Gerilimi derinden hissedeceğiniz bu filmi izlemek paranormal olaylardan korkanlar için zor olacağa benziyor.

Siccin 2

Siccin 7 Ne Zaman Çıkacak?
Siccin 2

Oyuncu kadrosunda Şeyda Terzioğlu, Bulut Akkale, Ece Baykal’ın yer aldığı filmin konusu yine büyü ve paranormal olayları içine almaktadır. Hicran karakterinin Adnan 

ile sürdürdüğü mutlu evlilik 2 yaşındaki çocuklarının kazada ölmesi ile kâbusa döner. Bu yüzden psikolojisinin bozulmasının ardından büyücüye giden Hicran kendisine 41 dikiş adı verilen bir büyü yapıldığını öğrenir. 

Siccin 3: Cürmü Aşk

Siccin 7 Ne Zaman Çıkacak?
Siccin 3

Siccin 3’te, Sedat ve Orhan Çocukluk arkadaşı olarak karşımıza çıkıyor. Yıllar sonra Orhan, Sedat’ın kız kardeşi Kader ile evlenir. Bir gün Sedat’ın sürücü koltuğunda oturduğu trafik kazası ile üçünün de hayatı büyük bir çıkmaza girecektir. 

Kaza yüzünden Sedat’ın oğlu Mehmet felç olacak, Kader ise geçmişine dair hiç bir şey hatırlamayacaktır. Orhan ise bu kaza yüzünden Sedat ile tüm bağını koparacaktır. Ayrıca Sedat ve Orhan çok sıkıntılı zamanlardan geçecek ve büyük tehlikelere sürükleneceklerdir. 

Siccin 4

Siccin 7 Ne Zaman Çıkacak?
Siccin 4

Yılmaz ailesi varlıklı bir durumdayken işleri kötü gitmeye başlar ve babaanne Saadet Hanım’ın yanına taşınmak zorunda kalırlar. Evinde tek başına kaldığını zannettikleri Saadet Hanım ise ürkütücü varlıklarla bir arada yaşamaktadır. Filmin oyuncu ekibinde ise;

  • Sebahat Adalar, 
  • Mirza Metin, 
  • Yasemin Kurttekin yer alıyor.

Saadet hanımın halâ babaanneleri olup olmadığı konusu ve evindeki diğer varlıklardan haberdar mı sorusu oldukça merak uyandırıcı.

Siccin 5

Siccin 7 Ne Zaman Çıkacak?
Siccin 5

Yıllar önce yaşanmış bir pagan ayini yüzünden hayatları kâbusa dönmüş Nevşehir’li bir ailenin öyküsünün anlatıldığı filmde; Rüyâ Önal, Merve Ateş, Özgür Hacıer, Ece Baykal’ görmekteyiz. 

Siccin 6 

Siccin 7 Ne Zaman Çıkacak?
Siccin 6

Siccin serisinin vizyona girmiş son filmi olan Siccin 6’da babadan kalan miras yüzünden üvey annesi ile sıkıntılar yaşayan Yaşar’ın hikâyesi anlatılmaktadır. Bununla birlikte Yaşar, aynı evde yaşadığı baldızının kendisine aşık olduğunu öğrenir. Hemen ardından garip olaylar yaşanmaya başlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Siccin En Son Kaç Çıktı?

Oldukça sevilen ve içerisinde korku temalarının bolca yer aldığı siccin serisinde, en son Siccin 6 filmi çıktı.

Siccin Kaç Yaş İçin Uygun?

İçinde korku ve şiddet unsurları yer alması sebebiyle Siccin serisi, 18 yaş üzeri için uygundur.

Siccin 6 Hangi Yıl Çekildi?

İçinde paranormal olayların sıklıkla görüldüğü seri, 2019 yılında çekildi ve hemen ardından vizyona girdi.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir