Oyun

Tanrıçanın Gözyaşı Ne İşe Yarar?

Tanricanin gozyasi ne ise yarar

Metin2, çevrim içi ve gruplar halinde oynanan bir oyundur. Bu strateji oyununda, bayrağınızı seçiyor ve ardından karakterinizi oluşturabiliyorsunuz. Karakter seçimlerinin ardından başlayan oyunda, çeşitli taşlar ve iksirlerle daha güçlü hale gelerek rakiplerinizi yenebilme şansınızı arttırabiliyorsunuz. Stratejilerinizi ilgilendiren önemli detaylar bulunmaktadır. Bunların arasında yer alan özelliklerden biri ise ‘’Tanrıçanın Gözyaşı’’ itemidir. Peki, Tanrıçanın gözyaşı ne işe yarar?

Eğer ‘’Tanrıçanın gözyaşı ne işe yarar?’’ diye merak ediyorsanız bu konu hakkında detayları bu yazımızda okuyabilirsiniz. Bu taşları oyun içinde bulabilir veya istiyorsanız iksir yapabilirsiniz. Ancak Tanrıçanın gözyaşı için belirli sandıkları keşfetmeniz gerekir. İsterseniz farklı kullanıcılardan satın alma yoluyla da özelliği elde edebilirsiniz.

Tanrıçanın Gözyaşı Avantajı

Tanricanin gozyasi avantaji
Tanrıçanın gözyaşı avantajı hakkında bilgi sahibi olduğunuzda oyunda önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz.

Bu item, oyuncular arasında alınıp satılabilen bir özelliğe sahiptir. Oyuncular tarafından çok fazla kullanılmadığı için karşılaşma ihtimaliniz düşüktür. En önemli özelliğiyse; oyun içindeki karakterinizin 3 saat içinde ölmesi durumda kaybedeceğiniz EXP miktarının yüzde 1 azalmasıdır. Özellik, oldukça önemli olan bu görevi yerine getirerek avantaj sağlar.

Tanrıçanın gözyaşı ne işe yarar?’’ ve “bu itemi oyun içinde nerelerde bulabilirim?” diyorsanız, bazı sandıkların içinden çıktığını bilmelisiniz. Bu sandıkları aşağıda görebilirsiniz:

  • Kraliçe Örümcek Sandığı
  • Şeytan Kral Sandığı
  • Sarı Kaplan Hayaleti Sandığı
  • Gümüş Define Sandığı
  • Altın Define Sandığı
  • Ork Reisi Sandığı

Sandıklarla karşılaştığınızda gözyaşlarını bulabilme şansına sahip olursunuz.

Tanrıçanın Gözyaşı Fiyatı Ne Kadar?

‘’Tanrıçanın gözyaşı ne işe yarar?’’ konusu için paylaştığımız özelliğe ihtiyacı olan oyuncular, itemi bulmakta zorlanabilir ve satın almak isteyebilir. Satın alma işlemi oldukça kolaydır. Ancak satacak olan oyuncuları bulmanız zaman alabilir.

Çok fazla talep görmediği için gözyaşı fiyatları nispeten uygundur. Bu item depolanabildiği için satın aldıktan sonra istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. İhtiyacınız kalmadığında ise itemi eşyalarınız arasından kolaylıkla çıkartabilirsiniz.

Tanrıçanın, kahramanlara kendisini korumasını için verdiği söylenen gözyaşları, oyunda kayıplarınızı azaltmak için iyi bir seçenek olabilir. Son derece eğlenceli Metin2 oyunu ile stratejilerinizi yönlendirirken gözyaşları yardımcı olur.

Oyun içinde yer alan diğer özellikler hakkında bilgi almak için sitemizdeki Bilge Kralın Eldiveni Ne İşe Yarar? yazımızı okuyabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

[toggle title=”Tanrıçanın Gözyaşları Nerede Bulunur?” state=”open”]Tanrıçanın gözyaşları çeşitli sandıklar içerisinde bulunabilmektedir.[/toggle]

[toggle title=”Tanrıçanın Gözyaşları Ne İşe Yarar?” state=”open”]Oyundaki karakteriniz 3 saat içerisinde ölürse kaybettiğiniz EXP miktarını yüzde 1 azaltabilmenize yarar.[/toggle]

[toggle title=”Tanrıçanın Gözyaşları Satın Alınır mı?” state=”open”]Eğer tanrıçanın gözyaşı itemini sandıklardan bulmak istemiyorsanız, diğer oyunculardan satın alabilirsiniz.[/toggle]

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir