Finans

Waxp Coin Yorum, Geleceği ve Fiyat Tahmini

Waxp Coin Yorum, Geleceği ve Fiyat Tahmini

Gelişen teknolojiyle birlikte kripto para piyasası, gün geçtikçe popüler olan sektörlerden biri konumuna yükseldi. Waxp Coin, Blockchain platformunda bulunan kripto para birimlerinden biridir. Evrensel bir hizmet sağlayan bu kripto para biriminin satışa sunulduğu platform; kısa WAX olarak adlandırılan Worldwide Asset eXchange’dir.

Waxp coin yorum analizine geçmeden önce birçok kişi tarafından merak edilen “Waxp coin nedir?” sorusunu yanıtlayabiliriz: Oldukça popüler bir kripto para birimi olan Waxp, NFT oyun gibi çeşitli dijital varlık ürünlerinde kullanılabilir ve borsada da kullanılmak üzere işlem görebilme özelliğine sahiptir.

WAXP Coin Ne Zaman Çıktı?

WAX (Worldwide Asset eXchange) platformunun para birimine WAXP Coin veya sadece WAX Coin, adı verilir. WAXP Coin’in kurucuları William Quigley ve Jonathan Yantis’dir. William Quigley, Güney Kaliforniya Üniversitesinden mezun olmasının ardından Disney’de çalışmış,1990’larda Disney’den ayrılarak Harvard’da MBA derecesi almıştır. MBA mezunu olmasının ardından risk sermayedarı olarak kariyerine devam etmiştir. WAXP Coin’i kurmasının yanı sıra Magnetic’te genel müdür görevini de üstlenen Quigley, WAXP Coin’i 2017 yılında piyasaya sürer. WAX Token (WAX) ismiyle ortaya çıkan bu coinin piyasadaki varlığı devam eder.

WAXP Coin’in Geleceği

Kripto para birimlerinin değerini, yükselişini ve düşüşünü belirleyen pek çok faktör bulunur. WAXP Coin geleceği ve diğer kripto paraların akibeti hakkında kesin yargılara varılamasa da bazı tahminlerde bulunmak mümkündür. Bu tahminler aşağıdaki gibidir:

  1. 1. WAXP Coin’in kullanıcılar nezdinde tercih edilebilir hale gelmesi ve popülerleşmesi, değerinin artmasını sağlayan önemli faktörlerden biridir. Kripto paranın gerçek dünyada kullanım alanının genişlemesi, sektörün büyümesi açısından oldukça önemlidir.
  2. 2. Kripto para sektörü fazlasıyla değişken bir piyasaya sahiptir. Fiyatlar arz ve talebe göre değişebilir. Piyasalardaki mevcut durum WAXP Coin geleceği olumlu veya olumsuz etkileyebilir.
  3. Kripto piyasasına dair yapılan yasal düzenlemeler, coinlerin kullanım durumunu belirleyen önemli unsurlardan biridir. Kripto paralara dair düzenlemeler, ülkelere göre değişiklik gösterir. Kripto paraların değerleri oldukça dalgalıdır ve bu nedenle büyük riskler barındırır.

WAXP Coin Yorum ve Fiyatları

Waxp Coin Yorum, Geleceği ve Fiyat Tahmini
Waxp Coin yorum ve fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek için piyasa araştırması yapmak önemlidir.

Kripto para satın almadan önce, para birimine dair araştırma yapmak önemlidir. İlgili konuya dair araştırmalar yapmak, planlı hareket etmenizi sağlayarak risk faktörünü en aza indirecektir. 

Kripto para piyasaları her daim değişken ve yüksek riskli zeminlerdir. Bu sebeple, herhangi bir kripto para hakkında yayınlanan veriler ve değerlendirmeler kişiden kişiye, topluluk veya oluşumlara göre değişkenlik gösterebilir. Kripto para piyasasına girip yatırım yapmadan önce dikkat etmeniz gereken belli başlı unsurlar aşağıdaki gibidir:

  • WAXP Coini ve bu coinle ilgili her türlü bilgiyi farklı kaynaklardan, detaylı bir şekilde araştırın. WAXP Coin platformunun amacına dair bilgi edinin. Kripto teknolojisinin ve ekibinin hakkında bilgi sahibi olarak kendi yol haritanızı belirleyin.
  • Kripto para piyasası, dalgalı bir düzlem izler. WAXP Coin fiyatlarındaki dalgalanmaları, piyasa trendlerini düzenli olarak anlamak ve takip etmek oldukça önemlidir. WAXP Coin Twitter gibi sosyal medya araçları aracılığıyla rahatlıkla takip edilebilir.

WAXP Coin Fiyatı

WAXP Coin kripto para birimi çeşitli piyasa verilerine bakıldığında kısa vadede kazandıran yatırım araçlarından biri gibi görünüyor. Her ne kadar gelecekteki durumunu öngörmek zor olsa da yaşadığı düşüş sonrası yavaş bir yükseliş evresine geçtiği gözlemleniyor. WAX platformunun şu an ki değeri yaklaşık 5,71 Mr ₺. WAX Coin’in en yüksek gördüğü değer ise ₺141,93; son 24 saat içerisindeki işlem değeri 1,57 Mr ₺’dir . Piyasada dolaşımda bulunan WAX Coin  miktarı ise 3.4 Milyar. 

WAXP, son bir hafta içerisinde yaklaşık  -4.78%, son bir ay içinde -43.129%, 2 ayda ise -39.65% değer kaybetti. Yüksek oranda düşüş, kripto yatırımcılarına madalyonun dipte olduğunu gösteriyor. Her ne kadar hızlı kazanç için iyi bir satın alma fırsatı olsa uzun vadede zarar ettirebilir.

Piyasadaki en son verilere göre, WAX Coin fiyatı $0.043. Şu anda tüm kripto ekosisteminde ise #164. sırada yer alıyor. Dolaşım arzı ise, $143,850,519 piyasa değeri ile 3,366,700,573. WAXP USDT verileri ise 0,0607. 

Kripto para dünyası ile ilgili daha farklı içerikler için “XVG Coin Yorum: XVG Coin Nedir? Geleceği Var mı?” başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir