SinemaHaberler

Belko Deneyi 2 Ne Zaman Çıkacak?

belko deneyi 2

İlk filmin izleyici üzerindeki olumlu etkisinden sonra akıllara “Belko Deneyi 2 ne zaman çıkacak?” sorusunu getirdi. Belirsizliklerle biten ilk 1 saat 30 dakikalık filmin sonunda ikinci filmde kafada oluşan soruların cevaplanma isteği her geçen yıl artıyor.

2016 yılında çıkmış olan Belko Deneyi filminin üzerinden tam yedi yıl geçti ve bu tarz gerilim filmlerini seven izleyiciler tarafından Belko Deneyi 2 merakla bekleniyor.

Belko Deneyi 2 Ne Zaman Çıkacak?

“Belko Deneyi 2 ne zaman çıkacak?” sorusunun cevabı ne yazık ki belirsizdir. Çünkü ilk filmin yönetmeni Greg McLean, yapımcıları ve senaristleri Peter Safran ile James Gunn’dan kesin bir açıklama gelmemektedir. Yine de sinema dünyasında yayılan bir söylentiye göre Belko Deneyi 2, 2023 yılının Mart ayında olabileceğidir. Buna rağmen çekimlerin olduğuna dair herhangi bir kanıt bulunmadığı için bu konuda leşin bir bilgi vermek söz konusu olamaz.

Mart ayına bu kadar az kalmışken herhangi bir kanıtın ortaya çıkmaması, filmin bu ayda da çıkmayacağını gösterebilir. Yedi yılın sonunda film söylentilerin aksine mart ayında da çıkmazsa, devam filmin gelmesi daha uzun sürebilir. Çünkü uzun yılların ardından hala adım atmayan yönetmen, yapımcı ve senarist, bu fikirden uzaklaşmış olabilir ve başka projelere yönelmeyi tercih edebilirler.

Belko Deneyi 2 Oyuncu Kadrosu

Belko Deneyi 2 Oyuncu Kadrosu
Belko Deneyi 2 kadrosunda olması beklenen oyuncuların isimleri henüz açıklanmadı.

Belko Deneyi 2 filminin çıkacağının kesin olmaması gibi oyuncu kadrosu hakkında da kesin bir bilgi vermek doğru olmayacaktır. Ancak Belko Deneyi’nin ilk filminden çıkarım yapılarak ikinci filmin oyuncuları hakkında beklenen bazı isimler mevcuttur:

  • John Gallagher Jr. – Mike Melch
  • Tony Goldwyn – Barry Norris
  • Adria Arjona – Leandra Jeres
  • Melonie Diaz – Dany Wilkins
  • Josh Brener – Keith McLure

Elbette bu isimlerin olacağı kesin değil ancak eğer bir devam filmi çıkacaksa büyük ihtimalle gelecek oyuncuların kim olduğu, rolleri ve karakterlerinin bu şekilde olacağına dair de bir söylenti bulunmakta. Çünkü hatırlatmak gerekirse ilk filmin sonunda “Birinci aşama bitti, ikinci aşama başlasın.” deniliyor. Buna bağlı olarak “Belko Deneyi 2 filmi ne zaman çıkacak?” sorusunun cevabı her ne kadar belirsiz olsa da ilk filmin sonu, ikinci filmin geleceğine dair beklentileri arttırıyor.

Sinema dünyasına dair en dikkat çeken başlıklar ve güncel haberler için Sinema sayfamıza göz atın.

Sıkça Sorulan Sorular

Belko Deneyi 2 Ne Zaman Çıkacak?

Söylentilere göre 2023 filminde Belko Deneyi 2 çıkabilir ancak kesin bir kanıt bulunmadığı için kesin bir cevap verilemez.

Belko Deneyi 2 Çıkacak mı?

Belko Deneyi filminin sonu ikinci filmin çıkacağı sinyalini veriyor. Ancak aradan geçen yedi yılsonunda filmin hala çıkmaması nedeni ile ikinci filme dair umutlar giderek azalmakta.

Belko Deneyi 2 Filminde John Gallagher Jr. Oynayacak mı?

Belko Deneyi 1 filminin sonunda hayatta kalan tek kişinin John Gallegher’ın hayat verdiği Mike karakterinin olması, ikinci filminin çıkması durumunda tekrar Mike karakterine hayat vermesi ihtimalini desteklemektedir.

 

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir