Sinema

Bumblebee 2 Ne Zaman Çıkacak?

Bumblebee 2 Ne Zaman Çıkacak?

Bumblebee sevenleri tarafından devam filminin çıkış tarihi ve hikaye örgüsü de bir merak konusu. “Bumblebee 2 ne zaman çıkacak?” sorusunun cevabını ve beklenen hikayeyi öğrenmek için makaleyi okumaya devam edin!

Eğer yoğun aksiyon sahneleri içeren kurgusal filmleri izlemeyi seviyorsanız, Bumblebee keyifli bir hafta sonu için en iyi seçenek olabilir. Transformers serisinin bir parçası olan film, Travis Knight tarafından yönetilmiştir. Yazar Christina Hodson, babasının ölümünden sonra kederli olan 18 yaşındaki bir kızın bir robota olan bağını odaklanmaktadır. O, bir Autobot ile arkadaş olur ve ona Bumblebee adını verir. 

Bumblebee 2 Çıkış Tarihi

Bumblebee 2 Ne Zaman Çıkacak?
Bumblebee 2, 24 Haziran 2023’te vizyonda!

Bumblebee 2’nin çıkış tarihi henüz kesinleşmemiş olsa da, resmi Twitter sayfası Transformers: Rise of the Beasts’in devam filminin 24 Haziran 2023’te vizyona gireceğini duyurdu. Şu ana kadar takip ettikleri prensiplerden edindiğimiz tahminlere göre Paramount Pictures iki filmi aynı yıl içinde yayımlamaz. Bu nedenle seyircilerin 2023 yılında Bumblebee 2’yi büyük ekranda görecekleri düşünülmüyor.

“Bumblebee 2 ne zaman çıkacak?” sorusunu bu noktada gelecek yıl olarak değerlendirebiliriz. Ancak yapımcı şirket tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmamıştır.

Bumblebee 2’nin Beklenen Hikaye Örgüsü

İlk filmde Charlie ve Bumblebee yollarını ayırmış olsa da Optimus, tüm Autobotlarla yeniden bir araya gelmişti. Yazarın ikinci filmde Charlie ve Bumblebee’yi yeniden bir araya getirme olasılığı var çünkü aralarında çok özel bir bağ vardı. Charlie, Bumblebee’yi kurtarmak için çabaladı ve onun güvenliği ve Optimus ile güvenli bir şekilde yeniden birleşmesi için savaştı. Seyirciler, hikayede diğer bazı sürprizler ve aksiyonlarla birlikte gerçekleşen bu buluşmayı çok sevecekler.

Sıkça Sorulan Sorular

Bumblebee 2 Çıkacak mı?

Bu yıl Bumblebee 2'nin çıkacağına dair resmi bir açıklama bulunmamaktadır. Paramount Pictures Haziran 2023'te başka bir Transformers filmi yayınlamaya hazırlanıyor, bu yüzden Bumblebee 2'yi yakın bir zamanda beklememelisiniz.

Bumblebee 2 İptal mi Edildi?

Hayır, Bumblebee 2 yapımcı şirket tarafından iptal edilmedi, ancak çıkış veya çekimle ilgili resmi bir açıklama bulunmamaktadır. İzleyiciler, favori filmleri için çıkış veya çekimle ilgili resmi açıklama için yapımcı şirkete odaklanmış durumdadır.

Bumblebee Charlie'yi Tekrar Görüyor mu?

Evet, Bumblebee ve Charlie baş merkezden onu kurtardıktan sonra tekrar bir araya gelir ve birlikte Golden Köprü'ye giderler. Orada, daha büyük bir amaç için yollarını ayırırlar.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir