Sinema

Karlar Ülkesi 3 Ne Zaman Çıkacak?

Karlar Ülkesi 3 Ne Zaman Çıkacak?

İlk iki filmi ile izleyicilerin sevgisini kazanan ve gişe rekorları kıran Karlar Ülkesi hikayesinin devam edip etmeyeceği sinemaseverler için büyük bir merak konusu. Hikayenin takipçileri yeni bir devam filmi gelip gelmeyeceği ve gelecekse ne zaman geleceği konusunda uzun zamandır heyecanla bir açıklama gelmesini bekliyor. Biz de bu yazımızda “Karlar Ülkesi 3 ne zaman çıkacak?” sorusunun yanıtını verdik.

Karanlıklar Ülkesi 6 ne zaman çıkacak?” yazımıza da göz atabilirsiniz.

Frozen 3 Çıkacak mı?

Karlar Ülkesi 3 Ne Zaman Çıkacak?
Disney, Karlar Ülkesi 3’ün çıkacağını duyurdu.

“Frozen 3 çıkacak mı?” sorusuna “Evet.” diye yanıt verebiliriz. Öyle ki Frozen 3 filminin çıkacağı hakkında resmi açıklama bile yapıldı. Disney sonunda ilk iki filmi ile oldukça beğeni toplayan Karlar Ülkesi hikayesinin devam edeceğini doğruladı.

Filmin çalışmalarına ikinci filmden yaklaşık 4 yıl sonra nihayet başlandı. Muhtemelen film şu anda dahaca gelişim aşamasında olduğundan durumu veya konusu ile ilgili detaylı bir bilgi verilmedi.

Filmin ne zaman sinemalarda gösterilmeye başlanacağı ise şimdilik bilinmiyor. Ancak uzun bir senaryo yazım ve animasyon süreci olacağından en iyi ihtimalle 2025 yılının sonbahar mevsiminde vizyona gireceği tahmin ediliyor.

Frozen 3 Konusu Ne?

Karlar Ülkesi’nin ilk filminde Kristoff Arendelle, buz ustası ve kurtarıcısı olmuştu. İkinci filmde ise Anna Arendelle kraliçesi tacını giymişti. Bu sebeple Frozen 3 filminde Anna ve Kristoff’un aralarındaki ilişkiye ve Arendelle için ilgilendikleri ortak görevlere odaklanılacağı serinin sevenleri tarafından tahmin ediliyor.

Elsa’ya geldiğimizde ise karakterin hikayesinin gidebileceği sonsuz farklı yön olduğunu söylememiz mümkün. Serinin önceki filminde güçleriyle birçok yanlış adım attığını ve kendisine de çevresindekilere de büyük sorunlar açtığını gördük.

Bu yaşananlardan sonra üçüncü filmde artık Elsa’nın güçleri konusunda daha yetenekli ve özgüveni yüksek olabileceği tahmin ediliyor. Serinin takipçilerine göre Elsa’nın çözebileceği yardımcı bir dış tehdit ortaya çıkabilir ve Elsa da bu tehdidi ortadan kaldırarak işleri değiştirebilir.

Bu kadar farklı tahminde bulunulmasına rağmen filmin konusu hakkında kesin bir yargıya varılması henüz daha resmi bir açıklama yapılmadığı için mümkün değil.

Sıkça Sorulan Sorular

Frozen 3 Vizyon Tarihi Ne?

Filmin vizyon tarihi hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak en iyi ihtimalle 2025 yılının sonbahar aylarında yayımlanacağı tahmin ediliyor.

Frozen 3 Karakterleri Kimler?

Karlar Ülkesi hikayesinin üçüncü filminde de ikinci filminde olduğu gibi karakterlerde değişim yaşanmayacağı tahmin ediliyor. Muhtemelen izleyiciler Elsa, Anna gibi tanıdığımız karakterlerin hikayesini izlemeye devam edecekler.

Frozen 3 Çalışmalarına Başlandı mı?

Evet, film için çalışılmaya başlandı. Ancak daha çalışmanın ilk süreçlerinde olunduğundan süreç hakkında detaylı bilgilere ulaşılması mümkün değil.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir