Sinema

Demon Slayer 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Demon Slayer 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

4. sezon finalinin ardından izleyiciler, “Demon Slayer 5. sezon ne zaman?” sorusunu merak etmeye başladı. Siz de 18 Haziran 2023 tarihinde 4. Sezon finali yayınlanan dizi için “Demon Slayer 5. sezon onayı aldı mı?” konusunu merak ediyor olabilirsiniz. Tüm bu soruların ardından 5. Sezon hakkında Demon Slayer yapımcılarından henüz resmi bir açıklama gelmedi. Fakat tahminlere göre 2025 tarihinde yayına girmesi bekleniyor. 

Ao Haru Ride 2. sezon ne zaman çıkacak? Detayları içeriğimizde bulabilirsiniz.

Demon Slayer 5. Sezon Mangada Kaçıncı Bölüm?

Demon Slayer: Hashira Training 4. sezonu olan anime manganın 128-136. Bölümleri uyarlanarak yayınlanması planlanmıştı. Bunun ardından anime sevenler “Demon Slayer 5. sezon mangada kaçıncı bölüm?” gibi soruları gündeme getirdi. 5. Sezonu merak konusu olan animenin başlangıcı 137. Bölümden itibaren olacak fakat final bölümü hakkında henüz net bir bilgi yayınlanmadı.

Demon Slayer 4. Sezon Hikayesi Nedir?

Demon Slayer 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Demon Slayer 4. sezonuyla oldukça beğeni toplamıştı.

Demon Slayer 4. Sezonun adı Hashira Training olarak belirlenmişti. Tanjiro’nun 4. sezonda Hashira olmak için eğitim alması adının belirlenmesinin nedeniydi. Tanjiro bu sezonda en güçlü Hashira olan Taş Hashirası Himejima ile antrenmanlar yapar ve Hashira olmak için çaba gösterir. Tanjiro, Himejima’nın onayından geçmek için Zenitsu ve Inosuke ile birlikte Taş Hashira’nın altında eğitim alır ve zorlu görevlerden geçer. 11 bölümden oluşan 4. sezonu henüz izlemediyseniz keyifli bir macera sizi bekliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Demon Slayer Kaç Sezon Sürecek?

Güncel olarak hala devam etmekte olan Demon Slayer anime serisinin izleyicileri dizinin yayınlanmaya ne kadar süre daha devam edeceğini merak ediyorlar. Toplamda 55 bölümü yayınlanmış olan bu serinin yeni bölümlerinin 2025 tarihinde yayınlanması bekleniyor. 5. Sezon manganın 137. Bölümünden itibaren başlayacak bu sebeple anime serisinin 7 veya 8. Sezona kadar devam edeceği söyleniyor.

Demon Slayer Toplam Kaç Bölümden Oluşuyor?

15 Şubat 2016 tarihinde basılmaya başlanan manga serisi toplamda 23 cilte sahiptir. 18 Mayıs 2020 tarihinde 23. Cilti yayınlanan manga toplamda 205 bölümden oluşuyor. Yoğun ilgi gören ve 150 milyondan fazla satılan Demon Slayer manga serisi 6 Nisan 2019 tarihinde anime olarak yayınlamaya başlıyor. Güncel olarak devam eden animenin toplamda 55 bölümü mevcut ve 5. Sezonu merakla bekleniyor.

Demon Slayer’ın Mangası Sürüyor Mu?

Hayır. Son manga bölümü 2020 yılında çıkan serinin mangası final yaptı.

 

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir