FinansEkonomi

HarmonyPad Coin Nedir? Nasıl Alınır?

HarmonyPad Coin nedir

Son dönemlerin yükselen değeri kripto para piyasaları üzerinde hali hazırda gelişimi devam eden harmony ağı, yeni bir Lounchpad tanıttı. HarmonyPad adını taşıyan bu Lounchpad, Harmony Protokolü üzerinde bulunan ilk merkezsiz işlem yapan Lounchpad olma özelliğini de taşıyor. Haliyle son dönemlerde kripto para piyasalarındaki hareketliliği takip etmekte zorlanan kullanıcılar, “HarmonyPad Coin nedir ve nasıl alınır?” sorularına yanıt arıyor. Bu yazımızda, HarmonyPad Coin hakkında merak ettiğiniz bütün detayları bulabilirsiniz.

***Bu bir yatırım tavsiyesi değildir.***

HarmonyPad Coin Nedir?

HarmonyPad Coin nedir
HarmonyPad Coin, Harmony ağının oluşturduğu bir kripto para birimidir.

Son zamanlarda her gün bir yenisiyle daha tanıştığımız kripto para birimlerine geçtiğimiz hafta içinde katılan bir adı sıkça duymaya başladık; HarmonyPad Coin. HarmonyPad Coin nedir sorusunu en doğru şekilde yanıtlamak için 8 Ekim’de start verilmesiyle beraber geliştirilmeye başlanan bu yeni kripto para biriminin sisteminden bahsetmemiz gerekir.

HarmonyPad Coin, bir merkezi olmayan kripto para birimi olarak arza başlamıştır. HarmonyPad Coin, Harmony ağı ve Binance platformları ortaklığıyla gelişime açılmış olan beraberinde birçok avantajı getireceği konusunda iddialı bir birimdir.  Özellikle IDO yani merkeziyetsiz olarak katılım sağlanabilmesi ve geliştirici olarak topluluğa katılabilme imkânı, yatırımcıların ileriye dönük kazanç olasılığını arttırmayı hedefliyor. Bu yolla belirli seviyelere dahil olarak katılımcıların parasını garanti altına alması da mümkün olacaktır.

HarmonyPad Coin’in Özellikleri

HarmonyPad Coin özellikleri
HarmonyPad Coin, pek çok özelliğe sahiptir.

HarmonyPad Coin nedir sorusunun cevaplarından biri avantajlı ve kolektif bir kazan kazan ağı şeklinde olacaktır. Çünkü yatırımcı dostu birçok özelliği de bünyesinde barındırıyor. Bu özellikleri şöyle sıralayabiliriz:

  • HarmonyPad yatırımcıları, platforma ödedikleri komisyon ücretlerini geri alabiliyor. Şöyle ki; platform ücreti olarak alınan paranın %5’i katılımcılar arasında orantılı bir şekilde pay edilecek.
  • Bütün satışlardan %10’luk ücretin %2,5’luk kısmı yanarken %7,5’luk kısım, katılımcılara pay edilecek. Bu merkeziyetsiz sistemin bir avantajı olarak görülüyor. Yatırımlarını steak ettiren kullanıcıların faydasına bir uygulama.
  • Çapraz zincir yöntemiyle HarmonyPad hem Harmony One üzerinde hem de Binance Smart Chain üzerinde olduğu gibi çok zincirli IDO’ları destekleyecek.
  • Katılımcılar için yine paralarının garanti altına alınması ve kazançlarının tehlikeye girmemesi için HarmonyPad, bot koruması sağlıyor olacak. Bunun anlamı, HarmonyPad arzının sayısal olarak riske girmeyecek ve katılımcıların payını düşürmeyecek olmasıdır.
  • HarmonyPad başarılı bir şekilde yükseltildiği zaman bütün katılımcılar coine verdikleri katkının oranına göre belirlenen AirDrop tokenlerine sahip olabilecekler.

HarmonyPad Konsepti Nedir?

HarmonyPad Coin konsepti
HarmonyPad Coin bir proje olarak tasarlanmıştır.

HarmonyPad, konsept proje olarak tasarlanmış olan bir ödeme ağıdır. Bu ağ üzerinde geleneksel ödeme yığını formatını geliştiren bir platform yer alır. HarmonyPad platformu üzerinden Harmony ağı ve Binance Chain ağı üzerinde geliştirilen projeler ve coinlerin alım satımları gerçekleştirilebilir. HarmonyPad Coin işte bu ağ üzerinden merkezi olmayan açık bir blok zinciri oluşturarak katılımcıların gelişiminde katkı sahibi olduğu ve dolayısıyla katkısı oranında kazancı garantilediği bir para birimidir. Harmony platformunun yerel para birimi olarak geliştirilmeye açık hale getirilen coinle, saniyeler içinde blok üretimi yapılabilecek. Ayrıca Harmony ağı geniş bir topluluk tarafından yönetilen açık node ağı geliştirmeyi hedefliyor.

HarmonyPad Nasıl Kazandırıyor?

HarmonyPad Coin kendine özgü birçok avantajla beraber arz ediliyor. Öncelikle merkezsiz katılım ağında coin geliştiricisi olarak yer almak mümkün olabilecek ve bu coinler üzerinde HarmonyPad kitlesiyle beraber HPAD para biriminin gelişimine katkıda bulunabileceksiniz. Gelişimine katkıda bulunduğunuz ağ genişledikçe sunulan arzın miktarı azalacak ve dolayısıyla elinizdeki HPAD’in değeri artacaktır. Değeri artan HPAD, tam bir başarıya ulaştıktan sonra katılımcıları arasında belirli kazançları ve tokenleri dağıtacaktır.

HarmonyPad Nasıl Alınır?

HarmonyPad Coin nasıl alınır
HarmonyPad Coin, Binance ve benzeri platformlar üzerinden satın alınabilir.

HarmonyPad nasıl alınır sorusu yine çokça yanıt arıyor. Yatırımlarını HarmonyPad ağı üzerinde değerlendirmek isteyen kullanıcılar için gayet pratik işlemler mevcuttur. Yazımızın devamında özellikle HarmonyPad nasıl alınır ve daha yüksek kazanç nasıl sağlanır sorularına yanıt bulacağız.

Açık bir kripto para birimi olarak HarmonyPad Coin, isteyen herkesin sahip olabileceği ve üretimi ve işlemlerinde katkı sağlayabileceği bir yapıya sahip. Öncelikle kendinize yakın bulduğunuz kullanımı kolay ve anlaşılır borsalardan birini seçmeniz gerekiyor. Tabii ki bu borsaların üzerinde HarmonyPad arzının bulunması gerekiyor. Özellikle, Binance Smart Chain, Harmony ya da Polyplay üzerinden bu işlemleri yapmanız önerilir.

Bu noktada önemli bir ayrım bulunuyor. İsterseniz bu ağda bir katılımcı olarak yer alıp işlemlere sunduğunuz katkılar sonucu token satın alabilir ya da yalnızca borsalar üzerinden HarmonyPad Coin alım satımı yapabilirsiniz. İki yol için yapacağınız işlemler de değişiklikler gösterebilir. Özellikle katılımcı olmak için bazı şartları yerine getirmeniz beklenecektir.

HarmonyPad Topluluğuna Nasıl Dâhil Olunur?

HarmonyPad Coin topluluğuna dahil olma
HarmonyPad Coin topluluğuna dahil olabilmek için ağa katılmalısınız.

HarmonyPad, büyük bir topluluk tarafından yönetilen geniş bir ağ oluşturmayı ve bu ekiple beraber madencilik işlevini yürütmeyi hedefliyor. IDO üzerinden yürütülen bu faaliyet, büyük yatırımcıların bloklar üzerinden kripto para üretmesi yerine geniş bir katılımcı ağının puan ve dolayısıyla token karşılığı kişisel bilgisayarları üzerinden üretime katılmasını sağlıyor. Bu da karşılıklı bir kazan kazan ortamı yarattığı gibi karşılıklı olarak kazançların garantilendiği de bir yöntem sunuyor. Peki bu ağa katılım nasıl sağlanıyor? Aşama aşama bu katılım sürecini değerlendirelim:

  • İlk olarak HarmonyPad üzerinden ağa katılım içlemlerinizi gerçekleştirip ödeme yönteminizi belirliyorsunuz.
  • Yatırım yapacağınız miktara göre bir seviye belirleyip o seviye üzerinden katılım sağlıyorsunuz. Bu yatıracağınız paranın miktarına ve nasıl steak ettireceğinize bağlı olarak değişiyor. Steak ettirmeden de işlem yapmak mümkün ancak daha garantili ve kazançlı bir yol olarak steak ettirmek uzun vadeli bir yatırım aracı olarak görülen HarmonyPad için daha uygun olacaktır.
  • Bu noktada, katılım ağınız sizden Telegram ve Twitter üzerinden ağa katılıp paylaşımlar yapmanızı isteyecek. Bu paylaşım ağın genişlemesine ve dolayısıyla HarmonyPad daha hızlı yükseltilecektir. Yazıyı oluşturduğumuz tarih itibariyle HarmonyPad’in Twitter ağı 29 milyonu aşmış durumda. Bu sayı daha da artacağa benziyor.

HarmonyPad Coin’in Geleceği Var mı?

HarmonyPad Coin geleceği
Yatırımcılar bu coinin uzun vadede değer kazanacağına inanıyor.

Son dönemlerin en yenilikçi ve farklı işlem yöntemlerine sahip olan HarmonyPad Coin, birçok yatırımcı tarafından önerilen ve gelecek vaat eden bir token olarak görülüyor. Özellikle de tasarladıkları ortak katılım ağı sayesinde tam bir uzun vadeli yatırım kanalı olacağı öngörülen HarmonyPad, yatırımcıların yalnızca kazanmasını değil, yatırım araçlarını garanti altına almalarını da sağlıyor. Dolayısıyla uzun vadede hem kazançlı hem de garantili bir kripto para olacak bu tokene bir şans tanımak yerinde olacaktır.

HarmonyPad Coin nedir ve HarmonyPad Coin nasıl alınır sorularını yanıtladığımız bu yazımızda, aynı zamanda HarmonyPad ağının nasıl bir gelecek vaat ettiğini de değerlendirdik. Yatırımlarınızı değerlendirirken göz önünde bulundurmanız gereken bir yol.

Eğer farklı kripto para birimlerini öğrenmeye devam etmek istiyorsanız Radicle (Rad) Coin Yorum: Rad Coin’in Geleceği Var mı? yazımıza da bir şans verebilirsiniz.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir