Sinema

Hayalet Sürücü 3 Ne Zaman Çıkacak?

Hayalet Sürücü 3 Ne Zaman Çıkacak?

Çok tutan filmlerin devamının gelip gelmeyeceği izleyiciler için hep merak edilen bir konu olmuştur. Çıktığı sene büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Hayalet Sürücü filmi de izleyicilerde aynı merakı oluşturmuştu. Serinin hayranları 2011 yılından sonra filmin üçüncüsünün gelip gelmeyeceğini merak etmektedir. Uzun süredir bu konuda net bir bilgi olmaması izleyenlere “Hayalet Sürücü 3 ne zaman çıkacak?” sorusunu sordurmaktadır.

Öncelikle Hayalet Sürücü serisinin film başlığının Hayalet Sürücü 3: Karanlığın Şafağı olacağının beklendiğini söyleyebiliriz. Ne yazık ki serinin üçüncü filmi hakkında resmi bir açıklama yok fakat daha ilginç duyumlara sahibiz. Hayalet Sürücü evreninin üçüncü filmde tamamen değişeceği, hatta Daredevil veya Dr. Strange evreniyle birleşebileceği söylentiler arasında. Yine de serinin ikinci filminden bu yana oldukça zaman geçmiş olması, Marvel’ın Hayalet Sürücü serisini gözden çıkarmış olabileceği ihtimalini düşündürüyor.

Hayalet Sürücü Film Konusu

Hayalet Sürücü Film Konusu
Serinin ikinci filmi izleyicilerden tam not almıştı.

Yazımız içerisinde “Hayalet Sürücü 3 ne zaman çıkacak?” sorusunu sorup da, film serisi hakkında bilgi vermemek olmaz. Hayalet Sürücü filmi Marvel’ın aynı isimli çizgi romanından uyarlandı. Çizgi romanın ve filmin baş kahramanı olan John Blaze, genç bir motorsiklet sürücüsüdür. Babasının kanser olduğunu ve hastalığının ilerleyip ölümünün yaklaştığını öğrenen Blaze, derin üzüntü içindedir.

Üzüntü içindeyken tanıştığı bir yabancı, ona ruhunu satması karşılığında babasını kurtarabileceğini söyler. Aslında bir şeytan olan bu yabancının sözleşmesini imzalayan Blaze’in ruhu, şeytan tarafından hapsedilir. Bunun ardından babası kanseri atlatıp iyileşse de, bir motor şovunda hayatını kaybeder. Filmin bundan sonrası Blaze’in kontratı ele geçirerek normal bir yaşam sürme ve sahip olduğu güçleri kullanma ikilemi arasında gidip gelmesini konu eder.

Vizyona girdiği zaman diliminde büyük bir hayran kitlesi oluşturan serinin ilk filmi Hayalet Sürücü’nün künyesi ise şöyle:

  • Yönetmen ve Senarist: Mark Steven Johnson
  • Oyuncu Kadrosu: Nicolas Cage (başrol), Eva Mendes, Wes Bentlet, Peter Fonda, Matt Long, Raquel Alessi
  • Yapım Yılı: 2007
  • Süre: 1 saat 44 dakika
  • IMDb skoru: 5,2/10

Son söz olarak Hayalet Sürücü 3 filminin çıkmasının devasa bütçesi olan Marvel’ın vereceği kararda olduğunu söylebiliriz.

Hayalet Sürücü’yü beklerken de Marvel filmlerinin tadını çıkarabilmek mi istiyorsunuz? O halde Marvel Sinematik Evreni Hangi Sırayla İzlenmelidir? yazımıza mutlaka göz atmalısınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Hayalet Sürücü kaç filmi var?

Seri henüz sadece iki filmden oluşuyor.

Hayalet Sürücü dizisi var mı?

Yine aynı isimle bir dizi çıkacağı uzun zaman önce duyuruldu. Ancak bu projenin iptal olduğu da netleşti.

Ghost Rider ne kadar hızlı?

Filmin ünlü karakteri Ghost Rider, yaklaşık olarak saatte 273,1 km hız ile hareket etmektedir.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir