Sinema

Jumanji 4 Ne Zaman Çıkacak?

Jumanji 4 Ne Zaman Çıkacak?

Jumanji ilk olarak 1995’te yayınlanan çok beğenildiği için yıllar sonra film serisi haline getirilen, fantastik türde bir filmdir. İlk filmin 1995’te gösterime girmesinin ardından uzun bir süre serinin ikinci ve üçüncü filmi vizyona girmiştir. Her bir filmi izleyici tarafından beğenilmiş ve film her seferinde gişeden başarıyla dönmüştür. Son film 2019’da yayınlandığı için “Jumanji 4 Ne Zaman Çıkacak?” sorusu sevenleri tarafından merak edilmektedir.

Jumanji filminin yönetmeni Jake Kasdan’ın devam filminin üzerinde çalıştıklarını söylemesi seyircileri daha da heycanlandırdı. Lakin pandemi sonrası sinema sektöründe yaşanan durgunluk Jumanji’yi de etkilemiş bulunmaktadır. Filmin yapım aşaması uzamış olsa da yapımcılar tarafından olumlu ya da olumsuz bir açıklama gelmediği için hayranlar beklemeye devam etmektedir.

Sihirbazın Çırağı 2 hakkında bilgi edinmek için yazımıza göz atın!

Jumanji Filminin Konusu

Serinin ilk 1995 yapımı ilk filminde yeni bir eve taşınan çocuklar evin eski sahiplerine ait daha önce hiç duymadıkları bir oyun bulurlar. Oyunun adı Jumanji’dir. Merak ettikleri için oyunu oynamaya karar veren 4 kafadar bu esrarengiz oyunun içine çekilir ve kendilerini Jumanji ormanında bulurlar. Filmin devamında dört arkadaş oyundan kurtulmanın tek yolunun oyunu bitirmek olduğunu fark eder. Filmde yaşları 9 ile 13 arasında değişen çocukların içine düştükleri oyundan kurtulma macerasını izliyoruz. 

Serinin ikinci filmi de aynı hikayeye sadık kalıyor. Dört arkadaş buldukları garip video oyununu oynamaya karar verir. Tıpkı birinci filmde de olduğu gibi çocuklar oyunun içine çekilir. Fakat bu sefer her biri bir oyun avatarının içine girerler. Oyundan çıkamazlarsa sonsuza kadar video oyununun içinde yaşayacaklarını anlayan arkadaşlar, oyunu bitirmeye karar verirler.

Jumanji Filmin Oyuncu Kadrosu

Jumanji 4 Ne Zaman Çıkacak?
Jumanji 4 sevilen pek çok oyuncuyu bir araya getiriyor.

Jumanji filminin en ilgi çekici yönlerinden biri de ünlüler geçidini andıran oyuncu kadrosudur. Serinin en sevilen ilk filminde ünlü oyuncu Robin Williams başroldedir. Kirsten Dunst, Bonnie Hunt ve Bradley Pierce kendisine eşlik etmektedir. Serinin ikinci filmi Jumanji: Vahşi Orman ve üçüncü filmi olan Jumanji: Yeni Seviye’de de kadro göz doldurur niteliktedir. Filmin kadrosunda:

  • Dwayne Johnson,
  • Jack Black,
  • Kevin Hart,
  • Karen Gillan 
  • Nick Jonas bulunmaktadır. 

Oyuncu ekibinin performansı ve arasındaki uyum çok beğenildiği için kadro üçüncü filmde de aynı tutulmuştur.

Sıkça Sorulan Sorular

Jumanji 4 Çıkacak Mı?

Jumanji 4 filminin yapım aşamasında olduğu yapımcılar tarafından onaylanmıştır. En yakın zamanda filmin fragmanı beklenmektedir.

Jumanji 4 Ne Zaman Çıkacak?

Jumanji 4’ün kesin yayın tarihi bilinmemektedir. Pandemi sebebiyle ara verilen çekimlere tekrar başlandığı bilinmektedir.

Jumanji 3 Kadrosunda Kim Var?

Jumanji 3 filminin başrollerinde Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black, Karen Gillan, Danny DeVito, Awkwafina bulunur.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir