Sinema

Karanlık Gölgeler 2 Ne Zaman Çıkacak? 

Karanlık Gölgeler 2 Ne Zaman Çıkacak?

Sevilen yapımın ardından “Karanlık Gölgeler 2 ne zaman çıkacak?” sorusu merak ediliyor. Warner Bros şirketinin 2012’de yayınlanan yapımı Karanlık Gölgeler, birçok kişinin beğenisini toplamayı başarmıştı. Filmi izleyenler, serinin devamının olup olmayacağı ile ilgili uzun yıllardır merak içinde. 2019 yılında çıkan bir haberde, yeni filmin kısa bir süre içerisinde çekileceği bildirilmişti. Ancak konu ile ilgili bilgiler henüz net bir şekilde kanıtlanmış değil.

TVLine, yeniden çekilecek olan Karanlık Gölgeler: Reenkarnasyon filmi ile ilgili, iptal duyurusunu geçtiğimiz günlerde yaptı. Böylece Karanlık Gölgeler serisi devamı olmayacağı kesin olarak bildirilmiş oldu. Filmin yapımcısı projenin satış için henüz bir pilot sipariş almadığını, bunun da çekimleri iptal ettiğinin açıklamasını yaptı. Yeni film haberine çok sevinen serinin birçok hayranı, yapım şirketi tarafından çıkan bu haber sonrası büyük hayal kırgınlığına uğradı.

Karanlık Gölgeler 2 Haberleri

Karanlık Gölgeler 2 Ne Zaman Çıkacak? 
Karanlık Gölgeler 2,nin çıkış tarihi henüz belli değil.

Karanlık gölgeler 2 filminin çekiminin olmayacağı duyurulduktan sonra birçok tartışma konuları ortaya çıktı. Özellikle filmin şirket tarafından mı yoksa diğer ekip tarafından mı iptal edildiği, bir hayli gündem oldu. Projenin akıbeti ile ilgili en detaylı ve tatmin edici açıklama ise filmin yazarı ve yönetmeni olan ünlü isim Mark B. Perry’den geldi.

Mark B. Perry verdiği bir röportajda “ Gerçek hikayeyi 17 Nisan 1967’de kendim yazdım. Bu benim için çok heyecan vericiydi.  2012’de yayınlanan filmimiz izleyenler o dönemde birçok kişi tarafından büyük ilgi gördü. Yaklaşık 15 yıl sonra yeni film için Warner Bros ve The CW’ye teklif götürdük. Projeyi çok beğendiler ve satın alacaklarını söylediler. Ancak daha sonra vazgeçtiler. Şimdi karanlık gölgeler senaryosuna yakın bir proje üzerinde çalışıyorum.” Dedi.

Karanlık Gölgeler Konusu

1960’lı yıllarda yayınlanan ve oldukça ilgi gören gotik gerilim dizisinden uyarlanan filmde Zengin ve çapkın vampir Barnabas Collins’in hayatı konu ediliyor. Barnabas hayaletlerle dolu karanlık bir dünyada yaşıyor. Kendine göre muhteşem bir hayat sürerken bir gün kıskanç bir cadı tarafından lanetleniyor. Bu lanet sonucu tam 200 yıl toprak altında tabutta kilitli kalıyor.

1972 yılında çıkan büyük fırtınada tabutu toprak altından çıkıyor. Meraklı köylüler tabutun kapağını açtığında Barnabas özgür kalıyor. İntikam almak için eski yaşadığı büyük malikaneye dönen Barnabas eskiden yaşadığı her şeyin tamamen değiştiğini fark ediyor. İçinde yaşadığı yeni hayata ve ailesine adapte olmaya çalışan Barnabas tek hedef olarak kendisini lanetleyen cadıyı bulmayı görüyor. İntikam için yeni maceralara atılıyor.

Karlar Ülkesi 3 ne zaman çıkacak?” yazımız da ilginizi çekebilir.

Karanlık Gölgeler Oyuncu Kadrosu

Yayınlandığı dönemde birçok kişi tarafından büyük ilgi gören Karanlık Gölgeler filminin oyuncu kadrosu da oldukça geniştir. Filmde yer alan oyuncular şunlardır:

 • Tim Burton
 • Jonny Deep
 • Helena Bonham Carter
 • Eva Green
 • Jackie Earle Halley
 • Michelle Pfeiffer
 • Raffey Cassidy
 • Jonny Lee Miller
 • Bella Healthcote
 • Ray Shirley
 • Alice Copper

Birçok başarılı ve ünlü oyuncunun yer aldığı film toplamda 245.5 milyon dolar gelir elde etti. Ancak yine de gişede beklenen hasılatı yapamadı. O dönem bunun nedeni olarak Yenilmezler filminin  Karanlık Gölgeler ile aynı anda vizyona girmesi gösterildi.

Sıkça Sorulan Sorular

Karanlık Gölgeler Filmi Nerede Çekildi?

Film ABD’de çekilmiştir.

Karanlık Gölgeler 2 Filminin Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak?

Filmin çıkıp çıkmayacağı ile ilgili net bir bilgi olmadığı için fragmanın da yayınlanması söz konusu değildir.

Karanlık Gölgeler IMDb Puanı Kaçtır?

Filmin IMDb’den almış olduğu puan 6.2’dir.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir