Sinema

Kulüp 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Kulüp 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

1950’li yıllarda geçen Kulüp dizisi ilk olarak 5 Kasım 2021 yılında izleyicilerle buluştu. O3 Medyanın yapımını üstlendiği bu projenin ikinci partı ise 6 Ocak 2022 tarihinde yayınlandı. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kelebek, Salih Bademci, Fırat Tanış ve Metin Akdülger gibi önemli kişiler yer almıştır. Beğenilen yapım için “Kulüp 3. sezon ne zaman?” soruları gündemi meşgul etmeye başladı. 

Dram türündeki bu dizide Gökçe Bahadır’ın canlandırdığı Matilda Aseo karakterinin hikayesi yakın merceğe alınıyor. Türk Yahudi yaşantısına bir derece ayna tutan senaryo Rana Denizer’in hayatından esinlenerek kurgulanmıştır. 

Matilda 17 yıllık hapis hayatından sonra kızı Raşel ie bağ kurmaya çalışır. Raşel hayatın henüz başında bir genç kızdır. Fıstık İsmet olarak çağırılan belalı bir tipe aşık olur. Bu aşk başlı başına ayrı  bir hikaye niteliği taşır.

Sadece senaryosuyla değil 50’li yılların ruhunu taşıyan kostümleri ve arka planlarıyla izleyiciyi derin bir etki altına almıştır. 10 bölümlük ilk sezonun yayınlanmasının ardından Kulüp 3. kısmın  ne zaman çıkacağı ise merak ediliyor.

Kulüp Yeni Sezon Ne Zaman?

Kulüp 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Dizinin yeni sezonu hakkında Netflix’ten bir açıklama gelmiş değil.

Matilda ve kızı Raşel’in sürükleyici hikayesi soluk kesmeden devam ediyor. Toplamda 10 bölümden oluşan ve 2 part halinde yayınlanan bu eserin 3. sezonu hakkında henüz netflix tarafından yayınlanan bir açıklama gelmedi. 

Selim Songür karakterine hayat veren Salih Bademci’nin sahneleri diziye ayrıca seyir zevki veriyor. Selim karakteri başta tam bir hayalperest gibi görüyor. Sonrasında biraz şansın yardımı ile aslında ne kadar idealist biri olduğu ortaya çıkıyor. Ünlü bir kulüpte assolist olarak çalışmaya başlamasıyla şöhret basamaklarını teker teker tırmanıyor. Duygusal gelgitleri ve renkli sahne performanslarıyla Selim karakterinin diziye renk kattığını söylemek mümkündür. Matilda ile tanıştıktan sonra Selim üzerinde gelişimi net bir şekilde gözlemleniyor.

2. Sezonu hakkında tüm merak ettikleriniz için: Kulüp 2. Kısım İncelemesi

Sıkça Sorulan Sorular

Kulüp 3 Sezon Var mı?

Başarılı olan 2 sezondan sonra 3. sezonuyla izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Netflix Kulüp Ne Anlatıyor?

17 yıllık hapis hayatından sonra hapisten çıkan Matilda’nın kızıyla bağ kurmaya çalışırken etraflarındaki insanlarla şekillenen yaşam öyküsünü anlatıyor.

Kulüp 2. Sezon Kaç Bölüm

2. Sezon 4 bölümden oluşur. Toplamdan yayınlanan 10 bölüm mevcuttur.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir