Oyun

Lonewolf 2 Ne Zaman Çıkacak? 

Lonewolf 2 Ne Zaman Çıkacak? 

Lonewolf 2 oyununun ne zaman çıkacağı bugünler de sevenlerinin en çok merak ettiği konulardan biridir. Kullanıcılarının heyecanla devamını beklediği Lonewolf’un ana karakteri bir keskin nişancıdır. Ayrıca çeşitli görevlerin yerine getirilmesi gereken bir mobil oyun özelliği taşımaktadır. Oldukça sevilen bu uygulama için yazımızı okuyarak detayları öğrenebilirsiniz.

Lonewolf Oyunu Nedir?

Lonewolf 2 Ne Zaman Çıkacak? 
Lonewolf 2, mobil cihazlarda en sevilen oyunlardan biridir.

Lonewolf FDG Entertainmet GmbH & Co.KG ve SHD games tarafından geliştirilerek hayatımıza girmiştir. Mobil platformlar için özel hazırlanan  Lonewolf oyunu ilk olarak 6 Ocak 2016’da piyasaya sürülmüştür. Google play store veya app store gibi mağazalarda bulunur. Lonewolf ortalama 5 saatten fazla oynanma imkanı sunmaktadır. Diğer yandan dil seçenekleri ile tüm dünyada önemli kullanıcı sayısına sahiptir.

Lonewolf oyununun bu kadar sevilmesinin sebebi iyi hikayeyle yazılmış olmasıdır. Bu oyun aksiyon dolu bir anlatımı sunmaktadır. Hikaye, Lonewolf’un babasının ona tüfek hediye etmesi ile başlar. Nişan alma becerisini, kutuları vurarak geliştirir. Yıllar sonra asker olarak eğitim alır ve Emile isminde bir asker ile birlikte savaşa gönderilir.

Lonewolf ve Emile Kaptan Raven’i durdurmak için uğraşırlar. Ana karakter, intikam almak isteyen bir keskin nişancı olduğu ve olay örgüsünde yaşananlar fazla olduğu için bu hikaye karmaşık bir şekilde devam etmektedir. Oyunu bitirenler ise yıllardır gelmesi beklenen Lonewolf 2’nin ne zaman çıkacağını merak ediyor. Şu ana kadar oyunun geliştiricileri tarafından bir açıklama yapılmadığını belirtmeliyiz. Bu nedenle bekleyişin devam edeceği anlaşılıyor.

Oyun oynamayı seviyorsanız Atomic Hearts incelemesi yazımız da ilginizi çekebilir.

Lonewolf Benzeri Oyunlar

Oyunun devamını bekleyen kullanıcılar, Lonewolf gibi hikayesi olan ve ana karakterinin keskin nişancı olduğu oyunları tercih etmeye çalışıyorlar. Bu oyunlardan bazıları şunlardır;

  • Hitman serisinde Agent 47 kiralık bir suikastçıdır. Kullanıcılar bu karakteri kontrol ederek oynar.
  • Sierra 7, oyuncuların görevlerde düşmanları etkisiz bıraktığı keskin nişancı oyunudur.
  • Sniper oyunları, kullanıcılara çeşitli hikayeler ile görevler tanımlanır. Nişancı tüfeği ile hedefleri gizlice vururlar.

Her ne kadar sevenleri için Lonewolf’un yerini tutmasa da kullanıcılar, benzer oyunları keyifle deneyimleyebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Lonewolf Oyununu Oynamak İçin Kaç Yaşında Olunmalı?

Lonewolf oyunu için 17 yaş ve üzeri olmanız gerekir.

Lonewolf Oyunu Zararlı Mıdır?

Küçük yaşlarda oynanır ise psikolojik olarak zararlı olabilir. Bu yüzden yaş sınırlaması vardır.

Lonewolf Oyunu Türkçe Oynanır mı?

Birçok dil seçeneğine sahip olan bu oyun Türkçe’ye çevrilerek oynanabilir.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir