Finans

Pomeranian Coin Nedir? Pomeranian Coin Hangi Borsada?

Pomeranian Coin Nedir? Pomeranian Coin Hangi Borsada?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok sektörde değişimler meydana geldiği gibi para ve borsa işlemlerinde de yeniliklerin ortaya çıkması kaçınılmaz olmuştur. Fiziki para birimlerinin yerini kripto adı verilen dijital para birimleri almaya başlamıştır. Bitcoin’in başarısı ile beraber yükselişe geçen kripto piyasası, birçok yeni para biriminin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bunlardan biri de Pomeranian Coin’dir. Pomeranian Coin piyasalardaki kısaltmasıyla POM, iddialı bir şekilde piyasaya sürülmesi ile gündeme gelmiş ve geleceğinin nasıl olacağı merak konusu olmuştur. Kripto para piyasasını yakından takip edenler ve Pomeranian Coin’e yatırım yapmak isteyenler bu konu ile ilgili ayrıntıları bilmek istemekte ve “Pomeranian Coin nedir? Pomeranian Coin hangi borsada?” sorularını sormaktadır. Tüm sorularınızın yanıtına ve Pomeranian Coin ile ilgili detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Pomeranian Coin Nedir?

Pomeranian Coin Nedir?
Pomeranian Coin merkeziyetsiz bir kripto para birimidir.

Pomeranian Coin, BSC (Binance Akıllı Zincir) ağı üzerine kurulmuş ve merkeziyetsiz bir para birimidir. Birçok borsa aracılığı ile kripto değişim işlemi yapılabilmesi hedefiyle yola çıkan Pomeranian, küresel çapta kullanılabilir bir coin olmayı istemektedir. Bunun için piyasaya çıktığı ilk günden beri uzman ekibi ile en iyilerden biri olabilmek için çalışmaktadır. Çok kısa bir süre önce borsalara dahil olmuş olmasına rağmen hızla yükselişe geçmiş ve yatırımcılarını mutlu etmiştir. Kripto piyasası ile ilgilenenler için yeni piyasaya sürülen ve web sitelerini açarak geleceğe dair planlarını paylaşan coinler her zaman daha değerli olmuş ve ilgi görmeye başlamıştır. Pomeranian da dört aşamalı bir planlama oluşturması ile dikkatleri çekmektedir. Bu aşamalarda gerçekleştirmek istedikleri hedefleri ise şu şekildedir:

İlk aşama

Kasım ayı itibariyle tamamlamak istedikleri ve büyük bir çoğunluğunu gerçekleştirerek başarılı oldukları aşamadır. Burada ilk olarak Pomeranian Coin’i kurmak ve web sitesini açmak vardır. Sonrası ise dönemin pazarlama stratejilerine uygun olarak sosyal medya promosyonları yapmak ve yatırımcılarını ödüllendirmektir. Şimdilik bu başarıları yakalamış olan Pomeranian Coin’in sosyal medya takipçileri de gittikçe artmaktadır.

İkinci aşama

İkinci aşama daha çok borsalar ile ilgilidir ve Pomeranian’ın Coingecko ve Coinmarketcap’ta listelenmesi hedeflenmektedir. Bu istekleri yatırımcılar için oldukça önemlidir. Çünkü bu girişimin uzun vadeli olduğunun ve gelecekte kar elde edebileceklerinin bir işaretidir. Aynı zamanda bu aşama için Telegram gruplarının üye sayılarını arttırmayı da hedefledikleri görülmektedir.

Üçüncü aşama

Üçüncü aşama ise gittikçe gelişmek istediklerinin bir kanıtıdır. Burada NFT, Merch Shop, Swap ve Cüzdan koleksiyonlarına dahil olmak istediklerini belirtmektedirler. Böylece küresel çapta değişim için kullanılan bir token olarak Pomeranian’ın piyasada tutunması ve güvenliğinin sağlanması hedeflenmektedir.

Son aşama

Son aşama ise daha çok pazarlama süreçleri ile alakalıdır. Yeterince ilgi çekici ve gelişmiş olacağını düşündükleri Pomeranian Coin’i son aşamada daha fazla kişiye tanıtma amaçları vardır. Bunun için sosyal medya uygulamalarındaki yüksek takipçili kişiler ile ortaklık kurmak, billboard reklamları vermek ve büyük pazarlama kampanyaları düzenlemek istemektedirler. Ayrıca bir oyun yayınlama ve oyunun pazarlanması için çalışmalar yürütmek gibi hedefleri de bulunmaktadır. Bu aşamalarda başarılı olabildikleri takdirde yeterli sayıya ulaşana kadar ekiplerini genişleteceklerini belirtmişlerdir.

Pomeranian Coin Hangi Borsadan Alınır?

Pomeranian Coin Hangi Borsadan Alınır?
Pomeranian Coin’i Binance üzerinden satın alabilirsiniz.

Pomeranian Coin şimdilik yalnızca merkeziyetsiz bir borsa olan ve Binance Smart Chain’de geliştirilen PancakeSwap aracılığı ile alınabilmektedir. Fakat PancakeSwap’tan direkt olarak Türk lirası ile alım yapılması mümkün değildir. Bunun için bazı adımları takip etmeniz gerekmektedir:

  1. MetaMask’ı yükleyin ve dijital cüzdanınıza giriş yapın.
  2. MetaMask cüzdanınıza Binance Smart Chain’i ekleyin.
  3. BNB jetonları alın.
  4. PancakeSwap’a giriş yaparak BNB’lerinizi POM ile değiştirin.
  5. Pomeranian Coin’in web sitesine giriş yaparak Binance Smartcontract adresini bulun ve bu adres aracılığı ile dijital cüzdanınıza POM jetonlarınızı ekleyin.

Bu aşamaları takip ettiğiniz takdirde Pomeranian Coin’lerinizi kolaylıkla alabilirsiniz. Henüz çok yeni bir kripto para olması nedeniyle yalnızca PancakeSwap borsası aracılığıyla alınabilen POM’un ilerleyen günlerde hangi borsalardan alınabileceği ise merak konusu olmaktadır.

Pomeranian Coin Geleceği

Pomeranian Coin Geleceği
Pomeranian Coin gelecekte yükselişe geçebilir.

Pomeranian Coin hızlı bir çıkış yaparak ani yükselişe geçmesi ve geleceğe dair hedefleri olan bir kripto para birimi olarak piyasaya sürülmesi nedeniyle dikkatleri çekmiştir. Web sitelerinde paylaştıkları adımları takip edebildikleri takdirde çok başarılı olacakları düşünülen Pomeranian Coin’in birkaç gün önceye kadar yatırımcılarına iyi oranlarda kar sağladığı görülmekteydi. Fakat 23 Kasım itibariyle ani bir düşüşe geçmeye başladı.

24 Kasım’da 1 POM 0,00001124 ₺değerinden 0,0000068 ₺ değerine geriledi ve son 24 saat içerisinde %43,45’lik bir kayıp yaşadı. Bir hafta içerisinde ulaştığı en yüksek rakamın 0,00002046 ₺ olduğu da göz önünde bulundurulduğunda son iki günde yatırımcılarının yüzünü güldürmediği açıkça görülmektedir. Türkiye’deki piyasaların hareketliliğinden de etkilenmiş olabileceği düşünülen Pomeranian Coin’in uzun vadede hedeflerini gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceği merak konusu olmakta ve henüz bir haftadan biraz daha uzun bir süre önce piyasaya sürülen bir coin olması nedeniyle hakkında kesin bir yargıya varılamamaktadır.

Eğer popüler olan diğer coinleri de öğrenmek isterseniz Lorde Edge Coin Nedir? Lorde Edge Değeri Nedir? başlıklı yazımıza bir şans verebilirsiniz.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir