Sinema

Real Steel 2 Ne Zaman Çıkacak?  

Real Steel 2 Ne Zaman Cikacak

Real Steel, 2011 yılında Richard Matheson’un hikayesinden uyarlanan ve birçok izleyici tarafından oldukça beğenilen bir filmdir. Vizyon tarihinin üzerinden uzun süre geçtiği için birçok kişi “Real Steel 2 ne zaman çıkacak?” sorusuna yanıt arıyor.

Hugh Jackman, Evangeline Lilly, Dakota Goyo, Anthony Mackie, Kevin Durand ve Hope Davis’in rol aldığı film, 110 milyon dolarlık bir prodüksiyon bütçesine sahip olmasına rağmen, dünya çapında 299 milyon dolar hasılat elde etmeyi başarmıştır. “Real Steel 2 ne zaman çıkacak?” sorusu ise bu filmin hayranları tarafından sıklıkla sorulmaktadır.  

İlk film o kadar popüler bir hale geldi ki hayran kitlesi çok uzun bir süre filmin devamı için ısrarcı oldu. Proje on bir yıl sonra bir kez daha gündeme geldi. Real Steel’in devamının şu anda yönetmen Shawn Levy tarafından çekime hazırlandığı söylenmektedir. 

Disney Plus’ta yayınlanacak olan Real Steel 2 filminin yapımına başlandığı da söylentiler arasında. Ayrıca yapımcı Shawn Levy’in bu filmde oyuncu kadrosuna katılacağı söyleniyor. Real Steel 2’nin, ilk  filmin devamı mı yoksa yeniden çevrimi mi olacağı ise henüz bilinmiyor. “Real Steel 2 ne zaman çıkacak?” sorusuna yanıt arayanlar için içeriğimizde her detayı ele aldık. 

Real Steel 2 Çıkacak mı?

Real Steel 2 Cikacak mi
Real Steel 2 çıkacak mı? Son haberlere göre filmin çıkacağı düşünülüyor ancak henüz net bir açıklama yapılmadığını söyleyebiliriz.

İlk çıkış yaptığında, Real Steel tüm dünyada büyük bir izleyici kitlesi edinmişti. Robot boks şampiyonalarını konu alan ve görsel olarak büyüleyen bu filmde, Hugh Jackamn bir robot boksörü oynamaktadır. 

Real Steel 2 filminin çıkıp çıkmayacağı hayranları tarafından merakla bekleniyordu ancak yapım şirketleri henüz resmi bir açıklama yapmadığı için çıkış tarihi hakkında net bir bilgi yok. Ancak Real Steel 2 ile ilgili ortaya atılan bir takım spekülasyonlar ve ipuçları bu filmin tutkunlarına umut vermektedir. Sosyal medyada ve internette dönen bilgiler doğrultusunda “Real Steel 2 ne zaman çıkacak?” sorusuna olumlu cevaplar vermek mümkündür. 

Senaryoyu yazdıklarını da açıklayan yapımcılara göre Real Steel 2 filminin çıkması oldukça muhtemel. Ek olarak Hugh Jackman yakın tarihli bir röportajda, devam filminin senaryosunun mükemmel olduğunu ve kendisine senaryoda yer alma fırsatı sunulduğunu iddia etti. Hayranlar, ortaya çıkan Real Steel 2 senaryo özetleri ve konsept çizimlerinden çok etkilendiler. Filmin yönetmeni Shawn Levy de sosyal medya hesaplarında devam filminin yapılmasıyla ilgili tavsiyelerde bulundu.

Sinemaseverler için hazırladığımız “Blu TV’de En İyi Filmler” içeriğimiz de hoşunuza gidebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

[toggle title=”Real Steel 2’nin Konusu Ne Olacak?” state=”close”]Real Steel 2 konusu ile ilgili olarak henüz somut bir bilgi mevcut değil. Bununla birlikte etrafta dolaşan bazı spekülasyonlar var ve senaryo özetlerine bakılırsa ilk filmdekine benzer bir hikayesi olacağı düşünülüyor.[/toggle]

[toggle title=”İlk Filmde Yer Alan Karakterler Real Steel 2’de Yer Alacak Mı?” state=”close”]Bu konuda net bir bilgi yok ancak Hugh Jackman filmin devamının senaryosunun mükemmel olacağını iddia etmişti. Orijinal filmdeki yardımcı rollerdeki oyuncuların birçoğunun filmin devamında yer alacağı söyleniyor.[/toggle]

[toggle title=”Real Steel 2 Neden Bu Kadar Geç Çıkacak?” state=”close”]Real Steel 2 için kesin çıkış tarihi bilinmemekle birlikte film çekmek zaman alıcı bir süreçtir. Yapımcılar da senaryo üzerinde çalışıyor ve proje her ayrıntıyı göz önünde bulundurarak ilerliyor.[/toggle]

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir