Haberler

Recep Tayyip Erdoğan’ın Hastalığı Nedir?

Recep Tayyip Erdoğan’ın Hastalığı

Cumhurbaşkanının 21 Temmuz’da AKP tarafından yayınlanan bayram mesajı videosundaki hasta hali birçok kişinin aklına aynı soruyu getirdi. Bazı kişiler Erdoğan’ın bu hasta görüntüsüne yorgunluk derken, bazı kesim ise bir hastalığının olduğunu düşünüyor. Peki, gerçekten Erdoğan hasta mı? Recep Tayyip Erdoğan’ın hastalığı nedir?

Recep Tayyip Erdoğan’ın hastalığının olduğunun düşünülmesindeki diğer etkenler arasında ise çeşitli görüşmelerindeki verdiği rahatsız görüntüler yer alıyor. Bunlar arasında en dikkat çekenleri ise Moldova başkanı ile konuşurken uyuyakalması ve bayram mesajı verdiği esnada uyuklaması yer almakta. Recep Tayyip Erdoğan’ın hastalığı hakkında yer alan iddiaları ise Halk Sağlığı Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Saltık yorumladı.

Recep Tayyip Erdoğan Epilepsi mi?

Önemli bir kesim tarafından Recep Tayyip Erdoğan’ın epilepsi olduğu iddiası ortaya atılmıştı. Prof. Dr. Ahmet Saltık ise bu konu hakkında iddiaların yalanlanmadığını söyledi. Aynı zamanda bir diğer meslektaşının da Recep Tayyip Erdoğan’ın narsistik kişilik bozukluğuna sahip olduğunu söyledi.

TELE1 yayınına bağlanan Prof. Dr. Ahmet Saltık, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konumu nedeni ile daha hassas bir durumda olmasının gerektiğini söylemişti. Erdoğan’ın epilepsi olma ihtimalini güçlendiren en büyük örnek olarak da 2006 yılında fenalaştığı durum örnek verildi. Prof. Dr. Ahmet Saltık da bu durum hakkında “muhtemelen epilepsi” yorumunu yaptı.

Recep Tayyip Erdoğan Hasta mı?

Recep Tayyip Erdoğan Hasta mı?
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde canlı yayındaki yorgun görüntüsü hastalık iddialarını güçlendirdi.

Recep Tayyip Erdoğan’ın hasta olduğu iddialarının artması ile birlikte birçok kişi Erdoğan’ın hasta olabileceğini düşünmeye başladı. Bu düşüncelerin en büyük sebebi ise Erdoğan’ın son zamanlarda sahip olduğu yorgun görünüşü. Kameralar karşısında verdiği yorgun görüntüsü, uyuyakalması ve sendelemesi Erdoğan’ın hasta olabileceği iddialarını güçlendiriyor. Aynı zamanda, bu durumların resmi devlet başkanları ile görüşmelerinde gerçekleşmesi de ayrı bir soru işareti. Tüm bunlara ek olarak, Erdoğan’ın son dönemde verdiği çelişkili demeçler de cumhurbaşkanının hasta olabileceği ihtimalini arttırıyor.

Recep Tayyip Erdoğan’ın Hastalığı Nüksetti mi?

Erdoğan’ın hastalığı hakkında dolaşan bir diğer iddia ise cumhurbaşkanının hastalığının nüksetmesi. Önceki dönemlerde gün içerisinde birçok yerde konuşma gerçekleştiren Recep Tayyip Erdoğan, son dönemde ise  insanların karşısına daha az çıkıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha önce 2011 yılında kalın bağırsak operasyonu geçirmişti. O dönemde “Erdoğan kanser mi?” soruları sorulmaktaydı. Ancak, o dönemde yapılan açıklamaya göre Recep Tayyip Erdoğan’ın kalın bağırsak operasyonu geçirdiği ve sonuçlarının temiz olduğu açıklanmıştı. Ameliyatın oldukça stresli olduğu da açıklanmıştı.

Recep Tayyip Erdoğan’ın Hasta Olma Nedenleri?

Recep Tayyip Erdoğan’ın hasta olup olmadığının merak edilmesindeki en büyük nedenler arasında cumhurbaşkanının son zamanlardaki yorgun görüntüsü yer alıyor. Özellikle de bayram mesajı videosunda uyuyakaldığı anlar ve devlet başkanları ile görüşmelerindeki verdiği görüntüler cumhurbaşkanının hasta olduğu iddialarını da doğurdu. Ayrıca, daha önceki dönemlerde bir gün içerisinde çeşitli yerlerde konuşmalar gerçekleştiren Erdoğan’ın, günümüzde çok daha az bir şekilde bu konuşmaları gerçekleştirmesi de dikkat çekmekte. Aynı zamanda, Erdoğan’ın son dönemlerde verdiği çelişkili konuşmalar ve verdiği bazı kararlara gelen eleştiriler de cumhurbaşkanının hasta olduğu iddialarını arttırıyor. Bu sebepler dolayısı ile birçok kişi Recep Tayyip Erdoğan’ın hastalığı hakkında araştırmalar yapıyor.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir