EkonomiFinans

Foy Coin Nedir? Foy Coin Yorumları

Foy Coin Nedir? Foy Coin Yorumları

2021 yılında yapılan araştırmalara göre Youtube kullanıcılarının sayısı 2 milyarı bulmuştur. Aynı şekilde Instagram kullanıcılarının da 2,1 milyar olduğu biliniyor. Twitter’ın kullanıcı sayısı da 200 milyon olarak açıklandı. 2021 yılının ilk çeyreğinde toplamda sosyal medya kullanıcı sayısı 3,5 milyara ulaşmış durumdadır. Bu kadar takipçisi olan sosyal medya ağlarında yer alan dijital içerik üreticilerine destek olacak bir transfer ağı bulunmuyordu. Ta ki Foy Coin’e kadar… Peki, Foy Coin nedir?

***Bu bir yatırım tavsiyesi değildir.***

Son günlerde ortaya çıkan Foy Coin, Türk sermayeli Foy Dijital Hizmetleri A.Ş tarafından kurulmuştur. Aynı zamanda şirket 100.000.000.000 adet tokenle sosyal medyadaki kullanıcıları ve dijital içerik üretenleri bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Kısacası Foy Coin, sosyal medya dijital içerik üreticilerine yönelik yapılan bir projedir.

Foy Coin Nedir?

“Foy coin nedir?” sorusunun en kısa cevabı; sosyal medya içerik üreticileri ile kullanıcıların bir araya gelmesine yardımcı olacak bir kripto para projesidir. Sosyal medya kullananların severek ve hayranlıklara takip ettikleri dijital içerik üreticisi olanlara destek için piyasaya sürülmüştür.

Foy Coin kullanıcıları, içerik üreticisi fenomenlere destek olmak için coin gönderme imkanına sahip olacaklar. Bununla birlikte coinlerini, sistem üzerinden euro, dolar ve TL’ye dönüştürebilirler.

Foy Coin, dünyanın değişik ülkelerindeki yatırımcıları sosyal medya iş ortakları sayesinde sosyal medya kullanıcılarını içerik üreticilerine ulaşmalarını sağlar. Aynı zamanda dijital içerik üreticilerinin en iyi şekilde desteklenmesini ve kendilerini bu alanda geliştirmeleri noktasında önemli bir yere sahip olacağı düşünülmektedir.

Foy Coin Hangi Borsadan Alınır?

Foy Coin Hangi Borsadan Alınır?
Foy Coin’ler 3 borsa üzerinden işlem görmektedir

Foy Coin (Token) almanız için kripto para borsalarından birinde üyeliğinizin olması gerekiyor. Kripto para borsalarından birine üye olduktan sonra para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Para yatırma işlemini tamamladığınız takdirde Foy Coin alımını kolayca yapabilirsiniz.

Foy Coin’ler 3 borsa üzerinden işlem görmektedir. Bunlar arasında;

  • Güney Kore merkezi olan Probit borsası,
  • Estonya Merkezli Bilaxy borsası,
  • Whitebit borsaları yer alır.

1 Foy Coin değeri ortalama olarak 0,00013054 $ değerindedir.

Foy Coin Hizmet Alanları

Özellikle sosyal medya kullanıcılarına hizmet vermeyi hedefleyen Foy Coin’in hizmet alanları arasında Twitter, Instagram, Youtube kullanıcıları ve fenomen içerik üreticileri yer alıyor. Aynı zamanda Foy Coin, yatırım yapan fon sahiplerine şeffaf ilkelerle hisselerinin %80’ini kullanıma açıyor. Bu yaptığı hisse paylaşımı sayesinde dijital para piyasasında çok az rastlanan bir fırsatı ortaya çıkarmış oldular.

Hissedarların en büyük avantajları arasında aldıkları hisseleri zaman sınırlaması olmadan kullanabilmeleri yer alıyor. Diğer ülkelerin dijital para borsasında veya global borsada BTC ve ETH kurları ile diğer ülke para birimine dönüştürme fırsatı sunuyor.

Foy Coin Yorumları

Foy Coin yorumları arasında sosyal medya içerik üreticilerine çok fazla katkı sağlayacağı yer alıyor. Aynı şekilde yatırımcıların hisselerinden kazançlarını artıracakları yönünde de yorumlar yapılmaktadır. Sosyal medyanın hayatımıza etkisine bakacak olursak böyle bir coin işlemi fırsat niteliğindedir.

Kripto para dünyasında yeniyseniz, sizin için güzel bir rehber olacak yazımıza göz atabilirsiniz: Kriptoya Yeni Başlayanlar İçin Rehber

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir