Sinema

Seraph of The End 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 

Seraph of The End 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 

Japon yapımı karanlık öğeleri içinde barındıran fantastik Seraph of the End animasyon dizisi, 2012 yılında geçen bir distopyayı konu alır. İnsanı hemen içine çeken kurgu, Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. İllüstrasyonların mimarı da Yamato Yamamato’dur. Birçok hayranı bulunan seri, 2. sezonunu tamamlamıştı. Ardından, “Seraph of The End 3. sezon ne zaman?” sorusu akıllarda yer etmeye başladı.

Animenin ilk sezonu, 4 Nisan 2015’ten 20 Haziran 2015’e kadar yayınlanmıştı. Seraph of the end 2. sezon, 10 Ekim 2015’te başlamak suretiyle aynı yıl 26 Aralık’a kadar devam etmişti. Bir sene içerisinde izleyici karşısına iki sezon sunan bu prodüksiyonun 3. sezonunun ne zaman başlayacağı merak ediliyor.

Seraph of the End Konusu

Yayınlandığı ilk günden bu yana izleyiciyi ekran başına kilitleyen Seraph of the End – Kıyamet Meleği, 2012 yılında 13 yaş altı çocuklar hariç herkesi yok eden ölümcül bir virüsün olduğu dünyayı konu alıyor. Bu distopik krallığa hükmetmek için mistik vampirler olay örgüsüne dahil oluyor. Vampirler, çocukların kanı karşılığında onlara koruma vaad ediyor.

Seraph of the End Kaç Sezon?

Seraph of the End Kaç Sezon? 
Seraph of the End dizisinin iki sezonu tamamlandı.

Halihazırda 2 sezonu bulunan dizinin toplamda kaç sezon süreceğine dair kesin bir bilgi bulunmamakta. Bu tarz animeler, genellikle adapte edildikleri manga serisinden ilham alarak hazırlanır. “Seraph of the end kaç cilt?” sorusunun cevabı, 9’dur.

9 cildin ilk 15 bölümü, 1. sezonu oluşturmuştur. 2. sezon, 41. bölüme kadar olan kısmı kapsar. Bunların hepsi toplandığında, 6 cilt gibi bir kısım yalnızca ilk iki sezona atfedilmiştir.

Ekrana adapte edilirken kısa bir sürede mevcut materyallerin çoğu kullanıldığından 3. sezona dair birtakım şüpheler yeşerdi. Yapımcıların yeni bir sezon eklemek için ellerinde yeterince malzeme olmadığı düşünülenler arasında.

Seraph of the End Yeni Sezon

Üçüncü sezon için yapımcılardan veya stüdyodan herhangi bir duyuru yapılmadı. Hayranların heyecanlı bekleyişi bir süre daha devam edecek gibi görünüyor. Üzerinden 6 yıl geçmesine rağmen sürükleyici serinin sadık tutkunları, yeni sezonun tarihi hakkında herhangi bir bilgi edinmekte zorlanıyor.

High School DxD 5. sezonun ne zaman çıkacağını öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir