Gündem

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi

Sevgiliye Dogum Gunu Hediyesi

Sevgilinizi gerçekten seviyor ve önemsiyorsanız duygularınızı anlamlı bir şekilde göstermeniz önemlidir. Onu etkilemenin en iyi yolu hiç kuşkusuz hediyelerdir. Özellikle sevgilinizin doğum gününe çok fazla zaman kalmadıysa şimdiden bir şey düşünmeye başlamalısınız. Bu noktada sevgiliye doğum günü hediyesi fikirleri ile işinizi biraz olsun kolaylaştırabileceğimizi inanıyoruz.

Nelerden hoşlandığını iyi biliyorsanız işinizin biraz daha kolay olduğunu söyleyebiliriz. Ancak sadece hoşlandığı şeylere yönelmeniz yeterli olmayacaktır. Sevgiliye alınacak doğum günü hediyesi için asıl nokta, ona önemli olduğunu hissettirmekten geçer. Bunun için de gerçekten özel hissetmesini sağlayacak bir hediye seçmelisiniz.

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Sevgilinize doğum günü hediyesi alırken bazı detaylara dikkat etmeniz gerekir.

Hediyeleşmek çoğu zaman olumlu duyguları besleyen ve insanların kaynaşmasını sağlayan bir gelenektir. Ancak gerçekten özel bağlar kurmak istediğinizde bundan daha fazlasına ihtiyacınız vardır. Bu nedenle sevgiliye doğum günü hediyesi fikirleri üzerine düşünürken çok daha seçici hareket etmeniz önemlidir. Peki nelere dikkat etmelisiniz? Aşağıda bilhassa ihmal etmemeniz gereken bazı önemli noktaları sıraladık:

 • Hediye seçiminizi kişiye özel yapmalısınız. Bu yalnızca sevgiliye alınacak doğum günü hediyesi için değil, tüm hediyeleriniz için geçerlidir. Alıcıya hiçbir şey ifade etmeyen, genel geçer hediyeler çoğu zaman insanların üzerinde olumlu bir etki yaratmaz. Hatta tersine neden olabilir.
 • Sevgiliniz için doğum günü hediyesi seçerken ona karşı hissettiklerinizi yansıtan bir seçim yapmanız gerekir. Özgün ve yaratıcı olmalı, hislerinizi ifade etmeye çalışmalısınız.
 • Aşkın adeta refakatçisi olarak çiçeklerden bahsedebiliriz. Ancak tek başına çiçek almak yerine hediyenizi çiçeklerle süslemek daha iyi bir fikirdir. Farklı renk çiçeklerle süslenmiş bir hediye kutusu sevgiliye doğum günü hediyesi fikirleri arasından iyi bir seçimdir.
 • Hediyenizin kendisi kadar kutulanmasına ve ambalajına da özen göstermelisiniz. Unutmayın ki sunum her şeydir. Güzel bir hediye kutusu sevgilinizin daha hediyesini açmadan heyecan duymasını sağlar.
 • Erkek sevgiliye hediye fikirleri söz konusu olduğunda işlevselliği de göz önüne almalısınız. Erkekler çoğu zaman günlük yaşamda kullanabildikleri hediyelere çok daha fazla değer verir.

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

Pastalar, çiçekler, kupalar, minderler, çikolatalar, anahtarlıklar, yeşil bitkiler… Sevgiliye doğum günü hediyesi için bu seçenekler aklınızdan geçmiş olabilir. Ancak bunlar arasından bir seçim yapmak zorunda değilsiniz. Aksine sevgilinizin hoşlanabileceği olasılıkları güzel bir temayla bir araya getirmek daha etkileyici olabilir. Hediye kutuları da sizin için tam olarak buna çözüm getirir.

Sevgiliye Özel Hediye Kutuları

Sevgiliye Özel Hediye Kutuları
Sevgilinize özel hediye kutuları hazırlayabilirsiniz.

Sevgiliye alınacak doğum günü hediyesi için hediye kutuları son derece iyi bir seçenektir. Çünkü birkaç ürüne sıkışıp kalmak yerine sevgilinizin hoşuna gidebilecek bir hediye kutusu yapabilirsiniz. Popilero’da sevgiliye özel hediye kutuları kategorisinde yer alan özel temalara sahip seçenekler göreceksiniz. Hangisinin sevgiliniz için daha uygun olabileceğini anlamak için biraz incelemeniz yeterli olacaktır. Sayfada sevgilinize özel hissettirmek için değerlendirebileceğiniz pek çok seçenek bulunur. Bunlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Dünya Kahveleri Seti Hediye Kutusu
 • İnciler Hediye Kutusu
 • Best Rose Hediye Kutusu
 • Erkeğe Platin Hediye Kutusu
 • Güzel His Hediye Kutusu
 • Huzurlu Anlar Hediye Kutusu
 • Godiva Çikolatalı Kahveli Hediye Kutusu
 • Kırmızı Doğum Günü Hediye Kutusu
 • Birlikte Mutluyuz Hediye Kutusu
 • Aşkın Tatlı Halleri Hediye Kutusu

Kişiye Özel Hediyeler

Sevgilinize özel hissettirmek istiyorsanız kendi hediye kutunuzu tasarlamayı deneyebilirsiniz. Bunun için elbette sevgilinizin nelerden hoşlanabileceği konusunda daha net fikirlere sahip olmalısınız. Ancak onu tanıdığınıza güveniyorsanız sevgiliye alınacak doğum günü hediyesi için hemen işe koyulabilirsiniz.

Popilero’da kişiye özel hediyeler için “Kendi Kutunu Yap” bölümü yer alır. Burada atıştırmalıklardan dünya çay ve kahve türlerine, oyuncaklardan takı ve aksesuarlara kadar pek çok ürün bulunur. Bu ürünlerden dilediğinizi seçerek hediye kutunuza ekleyebilirsiniz. Ayrıca hediye not kartınıza ne yazacağınızı seçebilir ve hediye kutusu tasarımınıza da kendiniz karar verebilirsiniz.

Özel Tasarım Çanta ve Cüzdanlar

Özel Tasarım Çanta ve Cüzdanlar
Özel tasarım çanta ya da cüzdanlar da şık birer hediye seçimi olacaktır.

İşlevsellik olmazsa olmaz diyenlerdenseniz çanta ve cüzdanlar sevgiliye doğum hediyesi fikirleri için doğru seçimdir. Kim sevgilisinin hayatında daha fazla yeri olsun istemez ki! Çanta ve cüzdanlar birer hediye olarak bunu başarmanın en iyi yollarından biridir.

Özellikle erkek sevgiliye hediye fikirleri söz konusu olduğunda cüzdanların gerçek bir klasik olduğunu vurgulamak gerekir. Hayır, klişe değil, bir klasik. Eğer gerçekten sevgilinizin beğeneceği bir tasarıma ve işlevselliğe sahipse günün her anında sizi hatırlayacağından emin olabilirsiniz. Popilero üzerinden sadece cüzdan alabileceğiniz gibi cüzdanla birlikte farklı ürünler barındıran hediye kutularına da yönelebilirsiniz.

Takı ve Aksesuarlar

Zarif hediyeler, birer doğum günü hediyesi olarak hiçbir zaman kötü bir tercih değildir. Yalnızca sevgiliye doğum günü hediyesi olarak değil, her zaman takı ve aksesuarları hediyelik olarak tercih edebilirsiniz. Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, ilk tanıştığınız gün… Ayrıca takı ve aksesuarlar sevgiliye ilk doğum günü hediyesi olarak da iyi bir fikirdir. Bir sonraki buluşmanızda hediyenizi taktığını görmek sizi de mutlu edecektir.

Pelüş Oyuncaklar

Siz de sıra dışı doğum günü hediyeleri peşinde koşan sevgililerden misiniz? Kız arkadaşınızın hediyeyi gördüğünde şaşırdığından emin olmak mı istiyorsunuz? Tatlı ve zaman zaman komik pelüş oyuncaklar, ikinizin de yüzünü güldürecek bir seçim olabilir. Ancak etkileyici bir izlenim için önerimiz tek olarak almak yerine hediye kutunuzda pelüş oyuncaklara yer vermeniz olur.

Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır?

Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır?
Uzaktaki sevgiliniz için de şık hediyeler hazırlamanız mümkün.

Eğer sevgilinizden bir süredir uzakta kaldıysanız hediyelerin daha da bir anlam kazandığı gerçektir. Sevgililer için belki de en zor şeylerden biri, birbirlerinden uzak kalmaktır. Mümkün olduğu kadar çok iletişim kurmak için sesli ve görüntülü aramalar yapılsa da yeterli değildir. Ancak bu uzaklık sırasında alınacak iyi düşünülmüş bir doğum günü hediyesi, kalplerinizin birlikte attığını hissettirebilir. Bu sayede biraz olsun özlem gidermeniz mümkün olabilir. Duygularınızı hediyelerle paylaşmak, ilişkinizi her zamankinden daha iyi hale getirmenin harika bir yoludur.

Popilero doğum günü hediyeleri sayfasına göz atarak uzaktaki sevgiliniz için anlamlı bir hediye kutusu seçebilirsiniz. Kategoride tercih edebileceğiniz çok sayıda farklı hediye kutusu vardır. Size yan yana olduğunuz zamanları yeniden hissettirecek güzel bir kutusu ile sevgilinizin mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Sevgiliniz için Romantik Hediyeler Popilero’da!

Sevgilinize sık sık hediyeler vermeniz, aşkınızı taçlandırmak için güzel bir yöntemdir. Doğum günü dışında, Kadınlar Günü’nde, ilk tanıştığınız günün yıl dönümünde, Sevgililer Günü’nde ya da diğer özel günlerde ona hediye verebilirsiniz. Belki de bu kadar sık hediye verdiğinizde fikirlerinizin tükeneceğinden endişe ediyor olabilirsiniz. Ancak sevgilinize alacağınız romantik hediyeler için Popilero’da her zaman farklı fırsatlar vardır.

Eğer siz de sevgiliniz için ne alacağınızı düşünüyorsanız hemen http://popilero.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Sitede özelleştirebileceğiniz pek çok hediye seçeneği sevgilileri beklemektedir. Hemen seçenekleri inceleyebilir ve ilişkinize anlam katacak bir tercihte bulunabilirsiniz. Üstelik bütçe dostu fiyatlar sunan Popilero sayesinde anlamlı bir hediye için büyük maliyetler harcamak zorunda değilsiniz. Unutmayın ki önemli olan sevgilinize pahalı hediyeler almak değil, özel olduğunu hissettirmektir. Hissettiklerinizi yansıtan bir hediye kutusu ile bunu yapabilirsiniz.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir