FinansEkonomi

Solve Coin Yorum: Solve Coin Geleceği

Solve Coin Yorum: Solve Coin Geleceği

Bilindiği gibi dijitalleşme her geçen gün yeni imkânlarla karşımıza çıkıyor. Kripto para piyasaları da hayatın her alanına eklemleniyor. Yakın zamanda iyice popülerlik kazanacak olan Solve Coin de bu yeniliklerden biri olarak dikkat çekiyor. Sağlık alanında kullanılabilecek olan bu yatırım seçeneği, dayanağını bu köklü sektörden alarak neredeyse altın değerinde bir sisteme imza atıyor. Solve Coin yorum: Solve Coin’in geleceği yazımızda “Solve Coin nedir ve geleceği var mıdır?” sorularının yanıtını verirken şunu da irdelemekte fayda görüyoruz: Solve Coin neyi hedefliyor? Tüm bu soruların yanıtları için yazımızın tamamını okuyun ve yatırım seçeneklerinizi ona göre değerlendirin.

***Bu bir yatırım tavsiyesi değildir.***

Solve Coin Nedir?

Solve Coin Nedir?
Solve Coin, piyasa üzerinde merkezi olmayan bir kripto para birimidir.

Solve Coin (Solve Token), Solve Care platformu üzerinden oluşturulan merkezi olmayan bir alt coindir. Bu alt coin, türevlerine göre birçok farklı misyonla yola çıkmış, oldukça yaratıcı bir ekibin ürünü olarak biliniyor. Solve Coin, dünya genelinde sağlık, sosyal yardım, bakım yönetimi ve koordinasyonu alanlarında ödeme işlemlerinin sağlanması için tasarlanmıştır. Solve Coin bu özelliğiyle hem büyük bir faydaya imza atıyor hem de sarsılmaz bir yatırım olma yolunda ilerliyor.

Solve Token, piyasa üzerinde merkezi olmayan bir kripto para birimi olma özelliğiyle de yatırımcıların da coin üretimine katkıda bulunduğu bir sistem sunuyor. Ayrıca coini oldukça güvenilir platformlar üzerinden edinmek de mümkün. Solve Care adlı platform, bu coinle sağlık alanında ve yatırım odaklı olarak büyük hedefler belirlemiş durumda. Dilerseniz şimdi biraz bu platformu tanıyalım.

Solve Care Nedir?

Solve Care Nedir?
Solve Care, sağlık ve sosyal yardım alanında hizmet veren bir kuruluştur.

Solve Care, dijital ortamı bütün dünyada sağlık ve sosyal yardım alanlarıyla entegre hale getirmeyi planlayan bir platformdur. Platformu tasarlayan ekip, küresel çaplı bu büyük fikri dünya tarihine yazdırmayı düşlüyor. Ekibin bu sistemi oluşturmasındaki en büyük amaç dünyada tekelleştirilmiş sağlık sistemlerini daha adil bir hale getirmek.

Ekibin 2017 yılında çıkış için yaptıkları açıklamaya göre; sağlık sistemi ve sosyal yardımlaşma bütçesi sadece Amerika Birleşik Devletleri genelinde 3.200.000.000.000 dolardan fazla. Bu denli yüksek bir bütçenin tekelde bulundurulması, bir israf ve kötüye kullanma eğilimine harcanması büyük bir zarar doğuruyor.

Platformun kurucusu ve CEO’su Pradeep Coel, sağlık ve sosyal yardımlaşma alanlarına 25 yıllık bir tecrübenin ardından böyle bir atılım yapmanın gerekliliğini düşünmüş ve ekibiyle beraber Solve Care’ın temellerini atmıştır. Dolayısıyla platform, kurucu ve lider ekiplerinin deneyimlerini bilişim alanıyla birleştirip devrim niteliğinde bir girişime imza atmıştır. Ekip yola çıkarken küresel bir model oluşturmak, düşük maliyetle işlem yapmak, yazılımlar geliştirmek ve sermaye düzeyini yükseltmek gibi vaatlerde bulunuyor.

Solve Care ve Solve Coin’in Hedefi Nedir?

Solve Care ve Solve Coin’in Hedefi Nedir?
Solve Care ve Solve Coin’in toplum yararına olan birçok hedefi bulunuyor.

Solve Care, sağlık sistemine dair büyük devrimsel vaatleriyle ön plana çıkarken Solve Coin bu platformun sunduğu merkeziyetsiz bir kripto para birimi olarak sistemin yürütücülüğünü üstleniyor. Coinin piyasa hacmi yükseldikçe ekip hedefinde bir adım daha ileri gitmeyi planlıyor. Platform, hizmete sunulduğu 2017 yılından beri bir hayli ilerleme kaydetti bile.

Platform, dünya genelinde sağlık sorunları yaşayan milyonlarca insanın temel sağlık hizmetlerinden bile yararlanamamasını gündemine alarak hedeflerini bu doğrultuda şekillendiriyor. Modern dünyanın bir gereği olarak sistemlerin her türlü ihtiyaca eşit imkânlarla karşılık vermesi gerektiğini savunuyor. Platformun ileriye dönük hedefleri ve hali hazırda yatırımcılara sunduğu imkânları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

 • Bakım sunumu ve koordinasyonu sağlamak,
 • Veri sahipliğini yaygınlaştırmak,
 • Bakım ve yardımlaşma gibi ihtiyaçların erişilebilirliğini sağlamak,
 • Hizmet sunan ve ihtiyacı olan tarafları birbirine bağlamak,
 • Sağlık hizmetleri ve sosyal yardımlaşma işlemlerini otomatikleştirmek,
 • İhtiyacı olan insanlara kişiselleştirilmiş bilgiler sunmak.

Solve Care, sistemler üzerindeki bürokrasinin çözülmesi ve ulaşılabilirliğin sağlanması hedefiyle yola çıkan ve bu yolda akıllı sözleşmeler ile Blockchain teknolojisini etkin olarak kullanan yenilikçi bir platformdur. Bu özellikleriyle platform, kripto para piyasasında farklı misyonuyla dikkat çekiyor.

Solve Coin ve Solve Care’ın Başarısı

Solve Coin ve Solve Care’ın Başarısı
Solve Coin ve Solve Care’ın başarısı “En Yenilikçi Blockchain Projesi” seçilerek ödüllendirildi.

Sağlık ve sosyal yardımlaşma alanında bütçe bakımından ve ulaşılabilirlik hedefleri doğrultusunda Solve Care, oldukça etkili ve doğal bir çıkış süreci yakaladı. Sunulan vaatler platformu büyük bir sosyal sorumluluk projesi konumuna da yerleştirdi ve güvenilirlik konusunda mesafe kat etti. Hem sağlık alanındaki maliyetleri düşürmek hem de tüketicileri ihtiyaçlara yakınlaştırmak gibi misyonlarla platform 2019 yılında Singapur’da Blockchain Life 2019 Forumu kapsamında “En Yenilikçi Blockchain Projesi” olarak seçildi ve ödüllendirildi.

Toplam arı 1 milyar olarak belirlenmiş olan Solve Coin’in 415 milyonluk kısmı şu anda dolaşımda görünüyor. Yaklaşık olarak arzının yarısını dolaşıma sokmuş olan bu coin her geçen gün değerini yükseltmeye devam ediyor. Solve Coin, piyasada 116 milyon dolarlık hacmiyle 71. sırada bulunuyor. Solve Coin, bugün 0.34863 dolardan alıcı buluyor.

Solve Coin’in Geleceği Var mı?

Solve Coin’in Geleceği Var mı?
Uzmanlar Solve Coin’in uzun vadeli bir yatırım için değerli olduğunu düşünüyor.

Solve Coin, birçok açıdan yenilikçi ve gelişime açık bir kripto para birimi olarak görülüyor. Özellikle de Solve Care’ın üstlendiği misyon, sağlık ve sosyal yardımlaşma alanındaki fikirler büyük oranda yatırımcıların kararını etkiliyor. Uzmanların görüşüne göre Solve Coin, temellendirildiği fikir bağlamında ele alınınca oldukça etkileyici bir proje. Yatırımcılar, dünya genelinde bu kadar büyük hacimli bir sektörü hedefine alan bu tokeni iyi bir yatırım aracı olarak görüyor ve bu da projeye olan ilgiyi arttırıyor. Artan ilgi günden güne değerini yükseltiyor ve platform daha da güçleniyor.

Ayrıca blockchain sistemi olarak merkeziyetsiz işlem görmesi ve katılımcıların desteğiyle üretilmesi de bu coinin güvenilirliğini ve geleceğini güçlü bir şekilde temellendiriyor. Yatırımcılar, özellikle de artan bu değer karşısında büyük kayıplara uğramayacağını düşünüyor. Bütün bu etken unsurlar da yatırımı değerli kılıyor. Uzmanlar Solve Coin’in özellikle de kısa vadeli değil uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirilmesi gerektiğini savunuyor.

Solve Care Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Solve Care Sistemi Nasıl Çalışıyor?
Solve Care sistemi farklı bileşenlerle hizmet vermektedir.

Solve Care, sağlık alanında ve sosyal yardımlaşmada kolaylıkla sağlama hedefiyle yola çıkmış bir platform olarak fonksiyonlarını bu alanlarda dağıtmış durumda. Platform faydaları tüm tarafları senkronize şekilde tutmak üzere çalışmaktadır. Bu süreci farklı başlıklar altında ayrıştıran platform, her başlık altında ayrı bir bileşenle hizmet sunuyor. Solve Care’ın bileşenlerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

 • Care Wallet: Care Wallet, platform üzerinde yapılan bütün işlemleri içerisinde barındıran bölümü oluşturur. Katılımcılar Care Wallet üzerinden bütün işlemlerini gerçekleştirebilecekleri verilere ulaşırlar.
 • Care Cards: Care Cards platform üzerindeki tüm katılımcıların kullanımını kolaylaştırılmak üzere geliştirilmiş istiflenebilir ve senkronize edilebilir uygulamalardan oluşuyor.
 • Care Coin: Care Coin, sağlık hizmetleri ve sosyal yardımlaşma kapsamında kullanılabilen akıllı ödeme yöntemini oluşturuyor.
 • Care Protocol: Care Protokol, hizmet sunucular ve tüketiciler arasındaki koordinasyonu sağlamaktadır. Farklı sistemler ve coğrafyalar arası bütün cüzdanlar, kartlar, coinler bu protokol üzerinden bağlanır.
 • Care Vault: Care Vault (Kasa), platform içinde ve farklı platformlar ve sistemlerde kolayca işlem yapmak için geliştirilmiş bir ortamdır. Varlık işlemleri bu yolla senkronize bir şekilde yürütülebilir.

Solve Coin Nasıl Alınır ve Hangi Borsalarda Bulunur?

Solve Coin Nasıl Alınır ve Hangi Borsalarda Bulunur?
Birçok borsa üzerinden Solve Coin satın alabilirsiniz.

Solve Coin, doğrudan Solve Care platformu üzerinde belirli işlemler yapıldıktan sonra katılımcı olarak edinebileceğiniz ve üretimine destek verebileceğiniz bir birimdir. Bu platform üzerinde yazımızda belirttiğimiz hizmetlerden de kolayca faydalanabilirsiniz. Ayrıca Solve Coin’i farklı kripto para borsaları üzerinde de sadece yatırım odaklı olarak kullanabilirsiniz.

Solve Coin, birçok büyük ve güvenilir kripto para borsası üzerinden işlem görmektedir. İlerleyen yıllarda daha fazla alana yayılması öngörülen Solve Coin’in bulunduğu borsaları şöyle sıralayabiliriz:

 • KuCoin
 • Bittrex
 • Uniswap
 • Indodax
 • HitBTC
 • eu
 • Upbit

Solve Coin yenilikleriyle büyük oranda kazanç ve fayda sağlayacak bir projeyle sunuluyor. Sağlık sistemine dair getirdiği yenilikler etkilerini göstermeye başladı bile. Örneğin, 2020 Şubatı’nda Solve Care, Project Hope’a yardım ederek sağlık alanında ihtiyaç sahiplerine destekte bulundu.

Sunduğu yenilikler ve coin üretiminde merkeziyetsiz yapısıyla Solve Coin, gelecek vaat eden bir token olarak görülüyor. Sunduğu 1 milyarlık arzın yaklaşık olarak yarısını dolaşıma sokmuş olan Solve, uzun vadeli yatırımlar için uzmanlar tarafından öneriliyor. Sağlık ve sosyal yardımlaşma alanındaki reformlar da dijital dünyaya entegrasyon sürecimizde oldukça verimli olacak gibi duruyor.

Bu yazımızda Solve Coin yorumuna ve Solve Coin’in geleceğine dair önerilerimize yer verirken bu yeni kripto parayı daha yakından tanıdık. Yatırımlarınızı değerlendirirken yazımızı rehber olarak kullanabilirsiniz.

Gelecek vaat eden diğer kripto para birimlerini de öğrenmek istiyorsanız Roco Coin Nasıl Alınır? Roco Coin Geleceği yazımıza bir şans verebilirsiniz.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir