Sinema

Tensei Shitara Slime Datta Ken 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Tensei Shitara Slime Datta Ken 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Shosetsuka ni Naro adlı internet sitesinde ilk olarak manga olarak 2013-2016 yılları arasında yayımlanmaya başlayan seri mangalaştırıldıktan sonra 2018 yılında 8-Bit stüdyosu tarafından anime haline getirildi. Son zamanlarda “Tensei Shitara Slime Datta Ken 3. sezon ne zaman çıkacak?” hayranlar tarafından sıkça sorulan bir soru oldu.

IS (Infinite Stratos) ve Grisaia no Kajitsu gibi son yılların başarılı animelerinin yapımcı stüdyosu olan 8-bit, günümüze kadar birçok yapımı izleyicilere sunmuştur. Bu yapıtlar arasında en dikkat çekeni Tensei Shitara Slime Datta Ken olarak görünmektedir.

Güzel geri dönüşler alan ilk sezonun ardından hızla ikinci sezon yapılmaya başlandı. Yayınlanması 2020 yılının Ekim ayı olarak planlanan ikinci sezon COVID-19 nedeniyle belirlenen yayın tarihinden sonraya sarktı. 2021 yılının Ocak ayında izleyicisiyle buluştu ve animedeki heyecanı kaldığı yerden devam ettirmeyi başardı. İzleyicisinin damağında bıraktığı tattan sonra akıllardaki tek soru şüphesiz üçüncü sezonun ne zaman çıkacağı oldu.

Peki Nerede Kaldı 3. Sezon?

Tensei Shitara Slime Datta Ken 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Tensei Shitara Slime Datta Ken 3. sezon, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

2022 yılında “Tensei Shitara Slime Datta Ken Movie: Guren no Kizuna-hen” adlı, animenin devamı olarak nitelendirebileceğimiz filmin yayınlanması sonrası animenin üçüncü sezonunun geleceği müjdesi hayranları mutlu eden bir haber oldu. Bu duyurunun ardından büyük bir heyecanla yeni sezonun beklendiğini görmek mümkün. Bloglarda, anime forumlarında, çeşitli sosyal medya sayfalarında “Tensei Shitara Slime Datta Ken 3. sezon ne zaman çıkacak?” sorusu zaman zaman sorulsa da ilk ağızdan kesin bir haber uzun süre duyulmadı.

2022 yılında yayınlanan filmin ardından çok geçmeden yeni sezonu görmeyi uman izleyiciler henüz bununla alakalı uzun bir süre resmi açıklama görme şansına sahip olamasalar da heyecanlarından bir şey kaybetmişe benzemiyorlardı. Anime hayranları için bu uzun bekleyiş biraz daha devam edeceğe benziyor. Yine de daha rahat bir bekleyiş olacağı kesin. Çünkü Şubat ayı itibariyle animenin üçüncü sezonunun geleceği resmi olarak açıklandı.

Tensei Shitara Slime Datta Ken’in üçüncü sezonu, 2024 yılının ilkbahar anime sezonunda yayınlanmış olacak. Bu bilgiyi yapımcılar markanın onuncu yıl buluşmasında yaptılar ve artık bu bekleyiş yeni sezonla sonlanmış olacak.

Ao Haru Ride 2. sezon ne zaman çıkacak? Detayları içeriğimizde bulabilirsiniz.

Tensei Shitara Slime Datta Ken’in Konusu Ne?

Tokyo’da yaşayan bir 37 yaşındaki bir şirket çalışanı olan Satoru Mikami durağan hayatından memnun bir kişidir. Bir iş arkadaşıyla sokak ortasında karşılaştığında oradaki bir saldırganın hedefi olup bıçaklanır. Satoru yaralandıktan sonra bilincini kaybetmeye başladığı esnada duyduğu seslerin ona bir şeyler söylediğini fark eder. Tekrar gözlerini açıp kendine geldiğinde yabancı olduğu bir yerde bir parça çamur olarak hayat döner. Herhangi bir şekli taklit edebildiğini ve her şeyi yutabildiğini keşfetmesiyle yeni bir hayata başladığını anlar.

Fırtına ejderhası Veldora ile tanışması ve ona yardım etmesiyle ejderhanın sonsuz korumasına sahip olan Saturu için artık yeni bir hayat başlamıştır. Geçmiş hayatının durağanlığından kurtulup değerini ispatlama şansına sahip olmuş, bununla birlikte tüm dünyaya yayılan şöhreti onun için bir dönüm noktası olmuştur.

Sıkça Sorulan Sorular

Tensei Shitara Slime Datta Ken’in Bölümleri Kaç Dakika?

Her bir bölüm 23 dakika uzunluğundadır.

Yeni Sezonun Tam Tarihi Nedir?

Ne yazık ki tam tarih belirtilmedi, 2024 yılı ilkbahar anime sezonu işaret edilmekte.

Tensei Shitara Slime Datta Ken Son Sezonu Ne Zaman Yayınlandı?

Yayınlanmış son sezon olan ikinci sezon 2021 yılında yayınlandı.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir