Oyun

The Evil Within 2 Sistem Gereksinimleri

The Evil Within 2 Sistem Gereksinimleri

Yaratıcısı Deja Shinji Mikami olan The Evil Within 2, korku oyunları arasında öne çıkan yapımlardan biri. STEAM ENGINE ve iD Tech 5 motorlarıyla güçlendirilen bu oyun, çeşitli platformlarda oynanabilir.PlayStation 4, PC ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştiren The Evil Within 2 sistem gereksinimleri birçok oyunsever tarafından merak ediliyor. 

Eğer cihazınız PlayStation 4 ya da Xbox One ise herhangi bir donanım problemiyle karşılaşmazsınız ancak bu oyunu bilgisayar üzerinden çalıştırmayı denediğinizde, çeşitli sorunlar ortaya çıkabilir. Bu sebeple bilgisayarınızın oyunu kaldırdığından emin olmanız gerekiyor. Sistem gereksinimleri de tam bu noktada devreye girerek, oyunu bilgisayarda oynamak için sahip olmanız gereken teknik özellikler hakkında size bilgi verecektir. 

The Evil Within 2 PC Sistem Gereksinimleri

İlk oyunun ardından ikinciyi öne süren The Evil Within, oyuncuların kendilerini korku dolu bir atmosferde hissetmelerini sağlar. Shinji Mikami tarafından kurgulanan oyunda, korku unsurları usta bir şekilde tasarlanmış ve bu sayede gerilim seven oyuncuların favorileri arasında yerini almıştır. 

Oyunu, masaüstü veya dizüstü cihazlarda oynayabilmek için çeşitli sistem gereksinimlerine sahip olmak gerekir. The Evil Within 2 için minimum ve önerilen sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir:

  • İşletim Sistemi: Windows 7,8,8.1 ve 10. (64 bit)
  • Ekran Kartı: AMD HD 7979 3G ya da NVIDIA GTX 660 2GB 
  • CPU (İşlemci): AMD FX – 8320  ya da Intel Core i5

Ayrıca minimum sistem gereksinimleri arasında 8 GB RAM ve 40 GB boş HDD alanı da bulunur. Oyun için önerilen sistem gereksinimleri ise şunlardır: 

  • İşletim Sistemi: Windows 7,8,8.1,10. (64 bit)
  • Ekran Kartı: AMD RX 480 8GB ya da NVIDIA GTX 1060 6GB
  • CPU (İşlemci): AMD Ryzen 5 1600x ya da Intel Core  i7

40 GB boş sabit disk ve 16 GB ram da önerilen sistem gereksinimleri arasında yer alır. Minimum veriler oyunu oynamanız için yeterli şartları sağlarken, önerilen veriler ise daha kaliteli bir deneyim sunar. 

The Evil Within 2 Sistem Gereksinimleri İncelemesi

The Evil Within 2 Sistem Gereksinimleri

The Evil Within 2, korku ve aksiyonun birleştiği etkileyici bir oyun.

Oyun için belirlenen sistem gereksinimlerine bakıldığı zaman oldukça sağlam bir PC’nin şart olduğu söylenebilir. Önerilenler ve minimumlar karşılaştırıldığı zaman arada büyük farklar görebilmek mümkündür. The Evil Within 2 oyununu bilgisayarınızda oynamak için minimum sistem gereksinimleri yeterlidir fakat hem grafik hem de donanım açısından daha gelişmiş bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız önerilen sistem gereksinimlerini kullanmalısınız. 

Sonuç olarak; Çeşitli sistem gereksinimlerine sahip olmak, The Evil Within 2’yi PC’de oynayabilmek açısından önemlidir. Oyundan maksimum verimi alabilmek için bilgisayarınızın önerilen gereksinimlerine uyum sağladığına dikkat etmelisiniz. Böylelikle yapımın gerilim dolu atmosferini bozmadan, kesintisiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

İçeriğimizi beğendiyseniz “The Texas Chain Saw Massacre Sistem Gereksinimleri” yazımız da hoşunuza gidebilir!

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir