OyunTeknoloji

The Texas Chain Saw Massacre Sistem Gereksinimleri

The Texas Chain Saw Massacre Sistem Gereksinimleri

1974 yapımı bir korku filminden ilham alarak hazırlanan oyunla alakalı The Texas Chain Massacre sistem gereksinimleri birçok kişi tarafından merak ediliyor. Suma Digital tarafından geliştirilen The Texas Chain Saw Massacre’yi, popüler oyun platformu Steam aracılığıyla bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Yazının bundan sonraki kısmında tüm gereksinimleri istediğiniz oyun kalitesine göre anlatacağız!

Oyunu indirip oynayabilmeniz için en az 30 GB boş alana ve geniş bant internet bağlantısına ihtiyacınız var. Steam web sitesinde yayınladığı verilere göre oyun için minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini sıralamıştır. Minimum şartlarda da keyfini çıkarabileceğiniz oyunu önerilen gereksinimlerdeki bir bilgisayarda oynadığınızda daha kaliteli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Merak ediyorsanız “Satisfactory Sistem Gereksinimleri” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

The Texas Chain Saw Massacre Oynayabilmek İçin Nasıl Bir Sisteme İhtiyaç Var?

The Texas Chain Saw Massacre Oynayabilmek İçin Nasil Bir Sisteme İhtiyaç Var?
The Texas Chain Saw Massacre oynayabilmek İçin nasıl bir sisteme ihtiyaç var? Öğrenmek için devam edin!

The Texas Chain Saw Massacre oynamak için ihtiyacınız olan sistem gereksinimleri önerilen ve minimum olmak üzere iki türlüdür. Oyunu bilgisayarınızın kaldırıp kaldıramayacağını görmek için bakacağınız minimum gereksinimler şunlardır:

  • 8 GB RAM bellek
  • Windows 10 işletim dizgesi
  • AMD ya da Nvidia Geforce GTX 1060 grafik işlemci ünitesi
  • AMD Ryzen 5 1600 veya  Intel Core i5 6th gen işlemci

The Texas Chain Saw Massacre sistem gereksinimleri kapsamında tüm bunlara sahip bir bilgisayarınız varsa rahatlıkla oynayabilirsiniz. Ancak en yüksek görüntü kalitesi ve oyun deneyimi için önerilen gereksinimlerin karşılanması gerekir. The Texas Chain Saw Massacre’yi en iyi haliyle oynayabileceğiniz önerilen gereksinimler aşağıdaki gibidir:

  • 16 GB RAM bellek
  • Windows 10 işletim dizgesi
  • AMD Radeon RX 6700 XT veya Nvidia Geforce RTX 3070 grafik işlemci ünitesi
  • AMD Ryzen 5 5600X veya Intel Core i7 10th gen 

Gun Interactive tarafından dağıtılan oyunda; hızlı analiz etmek ve aksiyon almak temel taşlardandır. Bu açıdan baktığınızda, donmayan ve kasmayan bir deneyim yaşamak istiyorsanız önerilen gereksinimleri dikkate almanızda yarar vardır.

Unutmayın ki oyun, güçlü bir bilgisayarla daha iyi performans verir. Bu nedenle, şartlar el veriyorsa önerilen sistem gereksinimlerini karşılayan bir bilgisayar kullanmanız faydalı olacaktır. Böylece aksiyon ve korku dolu bu yolculuğa tamamen hazırsınız! 

 

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir