HaberlerGündem

Trendyol İndirimi Ne Zaman? Trendyol İndirimleri 2022

trendyol indirimi ne zaman

Günümüzde, online alışveriş sitelerine olan ilgi her geçen gün artıyor. Bunun sonucunda e-ticaret siteleri en çok ziyaret edilen platformlar haline geldi. Özellikle de pandemi döneminde artan evden alışveriş yapma alışkanlığı, bu platformların sunduğu indirimlerle beraber daha da avantajlı bir hal aldı. Türkiye’de de online alışverişin öncülerinden Trendyol, her ihtiyaca uygun sunduğu ürün kataloglarıyla, geniş bir kitleye hitap etmektedir. Milyonlarca kullanıcının alışveriş yaptığı platform, belirli aralıklarla yaptığı kampanyalarıyla da kullanıcıların dikkatini çekmeye devam etmektedir. Peki bu yılın Trendyol indirimi ne zaman? Trendyol indirimleri 2022 yılında hangi haftalarda yapılacak?

Trendyol Şubat İndirimi Ne Zaman?

Trendyol’un yaptığı kampanyalar pek çok alışveriş kullanıcısı tarafından büyük bir ilgi ile beklenmekte. Şubat ayının gelmesi ile beraber soğuk havalarda kazak, bot gibi giysilere yönelen kullanıcılar, Trendyol indirimleri aracılığı ile daha uygun fırsatlar ile alışverişlerini tamamlamak istiyorlar. Ülkemizde gerçekleşen son zamlar nedeni ile ürünlerin fiyatının yüksek olması, kullanıcıların Trendyol indirimlerine yönelmesindeki bir başka etken olarak görülüyor. Bu nedenle, Trendyol indirimleri kullanıcılar için önemli bir konuma sahip olmakta.

Trendyol Şubat indirimi 8-11 Şubat tarihlerinde gerçekleşti.

Trendyol Black Friday İndirimi Ne Zaman?

trendyol black friday indirimi
Herkesin merakla beklediği Trendyol indirimi ne zaman?

Her sene büyük alışveriş sitelerinin düzenlediği Black Friday indirimi, Türkçe adı ile Kara Cuma indirimi ya da bir diğer adı ile Efsane Cuma indirimlerinin ne zaman düzenleneceği merak konusu. Trendyol tarafından 25 Kasım 2022 tarihinde gerçekleştirilecek olan Black Friday indirimlerinin 2022 yılında 1 hafta boyunca süreceği belirtilmekte.

Kasım ayının sonunda bitmesi tahmin edilen Black Friday indirimi için şu ana kadarki en büyük kasım indiriminin gerçekleşmesi bekleniyor.

Black Friday indirimine ek olarak Kasım ayında yapılacak diğer indirimler şunlardır:

Trendyol İndirimleri 2022

Trendyol 1 yıl içerisinde hemen hemen her ay bir indirim gerçekleştiriyor. Bazı aylarda kampanyalar ve indirimlerin sayısı 2 hatta 3’e kadar çıkabiliyor. Trendyol tarafından düzenlenen bu indirimlere örnek vermek gerekirse, Mega Eylül İndirimi, Büyük Ekim İndirimi, Efsane Cuma indirimleri örnek gösterilebilir. Trendyol indirimlerine aşağıdaki kampanyalar da örnek gösterilebilir:

  • Trendyol yeni yıl indirimleri
  • Trendyol bayram indirimleri
  • Trendyol sevgililer günü indirimi
  • Trendyol anneler – babalar günü indirimi
  • Trendyol kadınlar indirimi

Yukarıdaki indirimlere ek olarak Trendyol 2022 yılında pek çok indirim düzenleyecektir.

Trendyol Bayram İndirimi Ne Zaman?

Trendyol bayram indirimi
Trendyol Bayram indirimleriyle ailenizi ve dostlarınızı sevindirin!

Yıllardır, Trendyol bayram indirimleri düzenlemektedir. Çoğunlukla Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı, 30 Ağustos Zafer Bayramı gibi bayramlarda kısa süreli Trendyol indirimlerinin düzenlendiğini görmekteyiz. Trendyol bayram indirimi 2022 yılında da gerçekleşecek!

  • Trendyol Ramazan indiriminin 9-12 Temmuz 2022 tarihleri arasında düzenlenmesi bekleniyor.
  • Trendyol Kurban Bayramı indirimi ise 2-4 Mayıs 2022 tarihleri arasında düzenlenecek.

Trendyol Anneler Günü İndirimi

Trendyol tarafından düzenlenen indirimler arasında en önemlilerinden birisi de anneler günü indirimi. Annesine hediye almak isteyen pek çok kullanıcının heyecanla beklediği Trendyol Anneler Günü indirimi ise 5-8 Mayıs 2022 tarihleri arasında düzenlenecek. Ortalama olarak üç gün sürmesi beklenen Trendyol Anneler Günü indiriminde giyim, ayakkabı, kozmetik gibi pek çok üründe %70’e varan oranlarda indirim olması bekleniyor.

Trendyol Kadınlar Günü İndirimi

dünya kadınlar günü indirimi
Trendyol Dünya Kadınlar Günü İndirimi 5-8 Mart’ta!

Trendyol tarafından gerçekleştirilen indirimlerden bir diğeri de Dünya Kadınlar Günü İndirimi. 5 – 8 Mart 2022 tarihlerinde düzenlenecek olan Trendyol Kadınlar Günü İndirimi içerisinde hesaplara indirim kodu tanımlanacak. Bu nedenle, hesabınıza girdikten sonra kuponlarım bölümünden hesabınıza bir indirim kodunun tanımlanıp tanımlanmadığını kontrol edebilirsiniz. Buna ek olarak, kadınlar günü indirimi boyunca elbise, ayakkabı, kozmetik gibi ürünlerde ciddi indirimlerin olması bekleniyor.

Trendyol Babalar Günü İndirimi

Fedakar babaları da düşünen Trendyol, Babalar Günü’ne özel fırsatlar da sunuyor. 16 – 19 Haziran 2022 tarihleri arasında başlayacak olan Trendyol Babalar Günü indiriminde ayakkabı, giyim ve saat gibi pek çok üründe büyük indirimlerin düzenlenmesi bekleniyor. Kullanıcılar için cazip fiyatlara sahip olacak bu ürünler nedeni ile pek çok kullanıcı Trendyol indirimleri hakkında araştırmalar yapmakta. Ayrıca, Trendyol indirimleri için hesabınızdaki kuponlar kısmına yazabileceğiniz bazı kodlar da bulunuyor. Bu kodlar sayesinde de indirim elde etmek mümkün.

Konuyla ilgili dikkatinizi başka bir içerik: İnternetten Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir