Sinema

True Beauty 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

True Beauty 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

İnsanların severek okudukları Webtoon’dan uyarlanan True Beauty, Güney Kore’de yayınlanan dram-komedi televizyon dizisidir. Webtoon, web sitesi için hazırlanan çizgi romanlardır. Konusunu gerçek okul yaşamından alan yapımda, bir genç kızın kendisini nasıl değiştirerek farklı yansıttığını izliyoruz. Dizi, yayınlandığı tarihlerin pandemi dönemine denk gelmesiyle dünyada çok sayıda izleyiciye ulaştı. Yapımın bu kadar çok izleniyor olması ‘’true beauty 2. sezon ne zaman?’’ sorusunun sorulmasına neden oldu. 

9 Aralık 2020’de seyirciyle buluşan dizi, 2021 yılına kadar Kore televizyonu kanal tvN’de yayınlandı. Tüm dünyada hatırı sayılır bir kitlenin beğenisini kazanan dizinin ilk sezonu başarıyla sonuçlandı. Gelecek sezonları ise merakla bekleniyor. 

True Beauty’nin Konusu

True Beauty 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
True Beauty ilk sezon konusuyla izleyicilerin oldukça beğenisini kazanmıştı.

Yapım, uyarlandığı eserde de anlatıldığı gibi günümüzde dış görünüşe fazlasıyla önem verilmesine dem vuruyor. Özellikle çocuklar ve gençlerin bu durumdan etkilenerek kendi benliklerini sorgulamalarına dikkat çeken dizi, konusunu yaşamdan aldığı için milyonlara hitap ediyor. Dizide başrolün içinde yaşadığı bu bunalımla nasıl baş ettiğini izliyoruz.

SK8 The Infinity 2. sezon ne zaman çıkacak? Yazımıza göz atarak bilgi alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

True Beauty Neyi Anlatıyor?

Lim Jookyung, gerçek halini saklamaya çalışan bir genç kızdır. Değiştirdiği okulda onunla alay edilmesine içerliyor, başladığı okulda da aynı şeyleri yaşamaktan korkuyor. Güzel görünebilmek için internetten makyaj yapma becerisi edinerek popüler hale geliyor. Makyajsız görünmekten endişelendiği olaylar yaşıyor. Sınıf arkadaşı olduğunu öğrendiği Lee Suho ile makyajsız karşılaşması onu çok kaygılandırıyor.

Dizinin Oyuncuları Kimler?

Gün geçtikçe şöhreti artan bu yapımın oyuncularına ithafen isimlerine fan sayfaları bile düzenlendiğini görüyoruz. Dizide rol alan oyuncuların isimleri de şöyle; Moon Ga-young (Lim Ju-kyung), Cha Eun-woo (Lee Soo-ho), Hwang In-youp (Han Seo-jun), Park Yoo-na (Kang Soo-jin).

True Beauty 2. Sezonu Var mı?

Bu çok izlenen Kore dizisinin yeni sezonu hakkında beklenti içinde olan hayran kitlesi yapımdan haber bekliyor. Resmi kanallardan tatmin eden bir açıklama olmasa da bazı duyumlara göre çekimlerin yapıldığı biliniyor. Yayınlanma tarihinin de net olmamakla birlikte 2023 yılı sonu ya da 2024 yılı içinde olacağı iddia ediliyor.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir