Sinema

Alita 2 Ne Zaman Çıkacak?

Alita 2 Ne Zaman Cikacak?

Mangadan filme dönüştürülen ve yönetmen James Cameron’un tutkuyla bağlandığı işlerden biri olan Alita 2 , merak konusu. James Cameron, 2003’ten 2019’a kadar serinin ilk filminin vizyona girmesi için projenin peşinden gitmişti. Bu uzun sürecin ardından Alita 2, oldukça beğeni topladı hatta devamındaki yapımı da izleyiciler heyecanla bekliyor. Peki, Alita 2 ne zaman? Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz. 

Sinemaseverlerin beğenisini kazanan ilk filmin rüzgârı hala devam ederken Alita: Savaş Meleği serisi 2. filmi için izleyiciler geri sayımda. Serinin devamının geleceği doğrulandıktan sonra gözler muhtemel oyuncu listesine çevrildi. Yapımda olacağı beklenen oyuncular aşağıdaki gibidir:

  •       Alita rolünde Rosa Salazar
  •       Nova karakterinde Edward Norton
  •       Ed Skrein, Zapan rolünde
  •       Dr. Dyson Ido karakterinde Cristoph Waltz

Gün geçtikçe oyuncu listesinde değişimler ve eklemeler olması ihtimal dahilindeyken manga okuyucuları heyecanlı bir bekleyiş içinde.

Alita 2 Çıkış Tarihi

Alita 2 Cikis Tarihi
Alita 2’nin çıkacağı tarihle alakalı okumaya devam edin!

Alita 2 filminin henüz ön prodüksiyon aşamasında olmasıyla beraber 2024’te çıkma ihtimalinin önünün kapandığı görülüyor. Ancak James Cameron, Robert Rodriguez ve Rosa Salazar’ın projeyi gerçekleştirmek için değerlendirdiği de bir gerçek. Bunun yanında James Cameron, devam filmini doğruladığı için izleyicilerin aklında “Alita 2 ne zaman vizyona girecek?” sorusu yer tutuyor.

Net bir tarih belirlenmemiş olmasına karşın Alita: Savaş Meleği 1’in devamının 2025 yılında vizyona gireceği kulis tahminleri arasında. Rodriguez’in yakın zamanda The Mandalorian Star Wars yapımları üzerinde çalışması sebebiyle Alita 2 çalışmalarının henüz başlamadı. Bunun yanında başrol Rosa Salazar röportajında filmin devamında kadroda olacağını ve erken vizyona girebilmesi için savaşacağını söyledi.

Alita 2 Nereden İzlenebilecek?

Henüz fragmanı olmayan filmin devamında Alita, Hugo’nun ölümünün intikamını mı alacak yoksa bedenini mi arayacak belli değil. Sinemaseverler, bunun cevabını zamanla görecek. Ancak filmle ilgili kesin olan ayrıntılardan birisi nereden izlenebileceği.

Tıpkı serinin ilk filmi Alita: Savaş Meleği 1 gibi 2. yapımın da önce sinemalarda yayınlanacağı gündemde. Vizyon süresini tamamladıktan sonra Alita 2, sadece Disney Plus’ta sevenleriyle buluşacak. Henüz serinin ilk işini izlemediyseniz Disney Plus’tan 2019 yapımı Alita: Savaş Meleği 1 filmini izleyebilirsiniz. 

La Brea 3. sezon ile alakalı bilgiler için yazımızı okuyabilirsiniz.

 

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir