Sinema

Better Than Us 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? 

Better Than Us 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Better Than Us 2.sezon ne zaman çıkacağı,  hayranlarının en çok merak ettiği konulardan biridir. Rus kanalı C1R’de oynayan dizi, Netflix tarafından satın alınınca dünya çapında bir tanınırlığa sahip oldu. Robotların hayatımıza dahil olmasını anlatan hikaye, bilim kurgu ve suç draması olma özelliği taşıyor. 

Dev Avcısı Jack 2 ne zaman çıkacak?” yazımız da ilginizi çekebilir.

Better Than Us Konusu  

Sevenlerinin heyecanla devamını beklediği yapımın ilk sezonu, 16 bölümdür. Dizinin dili, Rusçadır ve asıl adı Luchshe, chem lyudi’dir. IMDB puanı ise 7,4 olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin kalitesinden dolayı dünya genelinde ilk defa Rus yapımı bir dizinin yayın hakları, Netflix tarafından satın alınmıştır. Konusu, izleyenler tarafından çok dikkat çekici bulunuyor.

Üstün yetenekleri olan Çin tarafından geliştirilen Arisa adlı robot, Rus bir şirket olan CRONOS’a satılmıştır. Hikaye, birçok yeteneğe ve insan görünümüne sahip olan Arisa’nın kendisini taciz etmeye çalışan yetkili kullanıcı sıfatı olmayan şirketin güvenlik görevlisini öldürmesiyle başlar. Robot Arisa, şirketten kaçmayı başararak Sonya adlı küçük bir kız çocuğunu yetkili kullanıcısı yapar. 

Sonya’nın cerrah olan babası, Georgy Safronov ve annesi Alla çocuklarının velayet davaları yüzünden karşı karşıya gelmiştir. Çocukları, yeni eşiyle birlikte kaçırmak isteyen Alla son anda eski kocası Safronov’a yakalanır ve hikaye başka bir yere evrilir. Arisa’nın hayatlarına girmesiyle birlikte tüm dengeler değişir. 

Better Than Us Oyuncu Kadrosu 

Better Than Us 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Better Than Us, oyuncu kadrosuyla son yılların öne çıkan yapımlarından biri olmuştu.

Heyecan dolu hikayesi ile izleyenleri ekrana kilitleyen dizinin oyuncuları, performanlarından dolayı oldukça beğenilir.  Better Than Us dizisinin başarılı oyuncu kadrosunda aşağıdaki isimler bulunuyor: 

  • Paulina Andreeva  
  • Aleksandr Ustyugov  
  • Olga Lomonosova  
  • Eldar Kalimulin  
  • Vitaliya Kornienko  
  • Vera Panfilova  
  • Fyodor Lavrov   

Better Than Us, Başarılı oyunculukları ve kaliteli hikayesi ile dünya çapında izlenen bir yapım olmuştur. Rus yapımı dizi, çoğu izleyicinin beğenisini kazanmayı başarmıştır. 

Better Than Us 2. Sezon Var Mı? 

2019 yılında yayınlanan ilk sezonun ardından izleyiciler merakla “Better Than Us 2. sezon var mı?” sorusunu sormaktadır. 2. sezonun 10 bölüm olacağı tahmin edilmektedir. 2021 yılında çekimlerinin başlanacağı duyurulan dizinin ne zaman çıkacağı hakkında henüz net bir bilgi yok. Yetkili isimlerin Better Than Us sevenlerine bir açıklama yapması bekleniyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Better Than Us Hangi Platformda Yayınlanır?

Netflix, Rus yapımı diziyi izleyicilerine sunmaktadır.

Better Than Us Hangi Yıllarda Geçiyor?

2029 yıllarında geçen bir hikaye olarak karşımıza çıkar.

Better Than Us Bir Bölüm Kaç Dakika Sürüyor?

Bir bölümü ortalama 50-55 dakika arasındadır.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir