Sinema

Dev Avcısı Jack 2 Ne Zaman Çıkacak?

Dev Avcısı Jack 2 Ne Zaman Çıkacak?

“Dev Avcısı Jack 2 ne zaman çıkacak?” sorusunun cevabı için birçok seyirci, merakla beklemektedir. İlk film, 2013 yılında yönetmenliğini ve yapımcılığını Bryan Singer’ın üstlendiği bir fantastik maceraydı. 

Yazarlığını ise Darren Lemke ve David Dobkin üstlenmiştir. Hikâyesi, devlerin ve insanların aynı dünyada bir arada yaşadığı bir evrende geçer. Olaylar, Prenses Isabella’nın devler tarafından kaçırılmasıyla başlamaktadır. Bununla birlikte Jack’in onu kurtarma macerasını da görmekteyiz. Film, seyirciyi oldukça heyecanlı bir hikâyenin içine bırakıyor.

Coraline 2 ne zaman çıkacak?” yazımız da ilginizi çekebilir.

Dev Avcısı Jack, oyuncu kadrosuyla da son derece etkileyicidir. Başrollerde yer alan oyuncuların performansları, izleyiciler tarafından büyük bir beğeniyle karşılanmıştır. Bunun yanı sıra yapım içerisinde ucu açık bırakılan noktalardan dolayı, seyircide bir devam film beklentisi oluşmuştur. “Dev Avcısı Jack 2 var mı?” konusunda ise verebileceğimiz cevap, şu anlık herhangi bir bilgi bulunmadığıdır.

Dev Avcısı Jack Filminin Konusu

Dev Avcısı Jack 2 Ne Zaman Çıkacak?
Dev Avcısı Jack, devler ve insanların barış içinde yaşadığı bir dünyada geçer.

Dev Avcısı Jack’in konusu, devlerin ve insanların barış içinde beraber yaşadığı, fantastik bir dünyayı ele almaktadır. Prenses Isabella’nın kaçırılmasıyla birlikte devler ve insanlar arasındaki barış tehlikeye düşer. Kral McShane ise barışı yeniden sağlamak ve kızını kurtarmak için en iyi şövalyelerini görevlendirir. Jack, bu heyecan dolu macerada önemli bir rol üstlenmektedir. Sonrasında yaşanan olaylar, seyirciye sürükleyici bir macera deneyimi yaşatır.

Oyuncu Kadrosu

Dev Avcısı Jack filmindeki oyuncu kadrosunda Nicholas Hoult, Jack başrolünü üstlenirken Star Wars serisinden tanıdığımız Ewan McGregor da Elmont rolüne hayat vermektedir. Güzel oyuncu Eleanor Tomlinson da Prenses Isabella karakterinin hakkını vermiş görünüyor. Bu oyuncuların yanı sıra Stanley Tucci, Ewen Bremner, Ian McShane ve Christopher Fairbank gibi yetenekli oyuncular da yapımda yer almaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Dev Avcısı Jack 2 Var mı?

Dev Avcısı Jack 2 hakkında henüz net bir bilgi bulunmamaktadır. Yapımın final sahnelerinde bıraktığı ipuçları, bir devam filminin mümkün olduğunu düşündürmektedir. Ancak yapımcılar ve yönetmenler henüz gelecekte bir devam filmi planladıklarına dair resmî bir açıklama yapmadılar.

Dev Avcısı Jack, Kimi Kurtarmak İstiyor?

Kral McShane'in kızı, Prenses Isabella'yı kurtarmak için Jack, bizzat kral tarafından görevlendiriliyor.

Dev Avcısı Jack Filminin Türü Nedir?

Yapım, fantastik-macera türünde izleyicisiyle buluşmuştur.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir