Finans

BRD Coin Yorum: BRD Coin Geleceği Var mı?

BRD Coin Yorum: BRD Coin Geleceği Var mı?

BRD Coin daha önce Bread Wallet adı ile bilinmekteydi. Bu Bread Wallet, basit ve kullanımı kolay kripto para cüzdanlarına iyi bir örnektir. Kripto para alım satımı yapanlar için kullanışlı seçenekler sunmaktadır. Dilerseniz şimdi birlikte “BRD Coin Yorum: BRD Coin Geleceği Var Mı?” konusuna geçelim.

BRD Coin Nedir?

BRD Coin’in şirketi, gelişmiş özelliklere sahip bir mobil kripto para cüzdanı olarak piyasaya sürülmüştür. Tam olarak, Breadwinner AG adı ile 2014 yılında İsviçre’de kurulan şirket, ciddi manada ses getirmiştir. Şirket, Aaron Voisine ve Adam Traidman tarafından kurulmuştur. Şu anda ise şirketin çalışan sayısı 50 kişiyi aşmış durumda. Ayrıca günümüzde aldığı toplam yatırım miktarı da 50 milyon dolardan fazla durumda.

BRD cüzdanını iOS ve Android gibi farklı işletim sistemleri üzerinden kullanmak mümkündür. Güncel istatistiklere göre bu seçeneğin 170 ülkeye dağılmış halde bulunan 8 milyon kullanıcısı bulunmaktadır. Yine günümüzde tüm cüzdanda bulunan maddi varlıkların toplam değeri, 20 milyar doların üzerindedir.

BRD cüzdan, 70’ten fazla kripto parayı desteklemesiyle öne çıkıyor. Bununla birlikte 14 farklı seçenekte dil desteği sunmakta. Bu kripto para cüzdanın, non-custodial bir yapıda hizmet sunduğunu da belirtelim. Bunun anlamı, kullanıcıların kendi cüzdanlarında bulunan paranın yine kendi kontrolleri altında olmasıdır. Bu da BRD’nin tercih edilmesini arttıran özelliklerden bir tanesi.

BRD Coin Özellikleri

BRD Coin Özellikleri
BRD Coin’in birçok avantajlı özelliği bulunmaktadır.

BRD’nin gittikçe büyüyen yatırım hacmini destekleyen farklı faktörler var. Örneğin BRD, Blockset’in de geliştiricisidir. Blockset, büyük ölçekli işletmeler için hizmet veren yeni bir altyapı platformudur.

Şimdi BRD’nin tüm özelliklerine daha detaylı olarak bakalım.

Adam Traidman ve Aaron Voisine tarafından 2014’te kurulan cüzdanın istatistikleri şöyle:

  • Blockchain/Dijital Defter: Ethereum
  • Toplam arz: 88 milyon Dolar
  • Dolaşımdaki arz: 88 milyon Dolar
  • Piyasa değeri: ₺1.310.746.547 TRY
  • En düşük ve en yüksek fiyat aralığı: ₺11.11 /₺16.03’dır.

Ayrıca BRD Coin’in günümüz itibariyle %28’e yaklaşan artış gösterdiği de görülmektedir.

BRD Coin Geleceği

BRD Coin Geleceği
BRD Coin’in geleceği hakkında belirli görüşler var.

BRD Coin fiyat tahminine ve teknik analize göre, fiyatının 2022 yılında ortalama 1,40 dolar seviyesini aşması beklenmektedir. İçinde bulunduğumuz yılın sonunda beklenen minimum BRD Coin fiyatı 1,5 dolar civarındadır. Ayrıca BRD, 1,63 $ maksimum fiyat seviyesine 2022’ye girmeden evvel ulaşabilir.

Son 30 günlük fiyat geçmişi ile mevcut fiyatı karşılaştırdıktan sonra, Ekmek’in %80,166 oranında değer kazandığı tespit edilmiştir. BRD Coin’in bu ay için ortalama minimum fiyatı 0,20 dolar iken, maksimum ortalama fiyat 0,22 dolar oldu. Bu, bu madeni paranın uygun bir varlık olduğu ve uzun vadede madeni para portföyünüze yeni bir katkı sunacağı anlamına gelir.

BRD Coin’in 90 günlük fiyat değişimi yaklaşık %76,77’dir. Ayrıca fiyat, son 90 günde minimum ortalama fiyat olan 0,18 dolardan maksimum ortalama 0,39 dolara çıkmıştır.

Bu durumda, son 4 ayda BRD Coin’in büyüme eğilimi gösterdiği söylenebilir. Bu nedenle, tüm BRD Coin pazarının gittikçe popüler hale geleceği düşünülmektedir. Toplanan son verilere göre ise BRD Coin, işlem hacmini önümüzdeki 4 ay artırmaya devam edecek gibi görünüyor. Unutulmaması gereken nokta, ticaret hacmi, coin fiyatında çok önemli bir rol oynar.

BRD Coin Değerlendirmesi

BRD Coin Değerlendirmesi
BRD Coin’in geleceği hakkındaki yorumların birçoğu olumludur.

“2022’de BRD Coin’in değeri ne olacak?” diye sorduğunuzda genellikle uzmanlardan olumlu yanıtlar alırsınız. FRG fiyatının 2022 yılı sonuna kadar 1,35 dolar rezerv fiyatı ile 1,63 dolar gibi yüksek bir seviyeye ulaşması bekleniyor.

Fiyat açısından, BRD Coin yeni zirvelere ulaşmak için olağanüstü bir potansiyele sahiptir. BRD değerinin önümüzdeki aylarda gittikçe artacağı tahmin edilmektedir. Uzmanlara ve iş analistlerine göre BRD Coin, 2030 yılına kadar 31,36 dolarla en yüksek fiyata ulaşabilir.

Birçok faktörün, fiyatlardaki artışı körükleme eğiliminde olması nedeniyle BRD Coin’in değerinin artmaya devam etmesi bekleniyor. Yine de her yatırımın belirli bir risk düzeyi taşıdığını unutmayın. Herhangi bir sonuca varmadan önce başarabileceklerinize yatırım yapmaya dikkat etmelisiniz.

Her yatırımdan önce de mümkün olan maksimum araştırmayı yaptığınızdan emin olun. Bugüne kadar BRD Coin’in fiyat değişimini etkileyen faktörleri incelemek doğru bir yol haritası verebilir. Genel olarak coin piyasasını etkileyen gelişmeleri yakından takip etmek gerekir. Böylece yatırımlarınız sırasında kayıplardan kaçınabilir veya bunlar için önlem alabilirsiniz.

Eğer kripto para dünyası ile yakından ilgileniyorsanız Omicron Coin Nedir? Omicron Coin Geleceği Var mı? başlıklı yazımıza da göz atmanızı öneririz.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir