Gündem

Gürcistan 2. El Telefon Siteleri

Gürcistan 2. el telefon siteleri

Son zamanlarda Gürcistan elektronik eşya kullanıcıları ve ilgililerinin yeni adresi haline gelmiştir. Özellikle telefon satın almak isteyenler, ülkemize komşu Gürcistan’da hizmet veren internet sitelerini mercek altına almaya başladı. Gürcistan 2. el telefon siteleri ve telefon satışları ile ilgili bilgilere yazının devamını okuyarak ulaşabilirsiniz.

Gürcistan 2. El Telefon Satan Web Sayfaları

Gürcistan 2. el telefon siteleri kullanıcılar tarafından en çok aranan ve tıklanan internet siteleri arasında yerini almıştır. Sıfır telefon fiyatlarının artan maliyetleri ve döviz kuru nedeniyle ülkemizde oldukça arttığı görülmektedir. Bu nedenle kullanıcılar ikinci el telefonlara yönelmektedir. İkinci el telefonların ise karaborsaya düşmesi ve neredeyse hiçbir model telefonun bulunamaması nedeniyle bu amaçla komşu ülkelere rağbet artmıştır.

Gürcistan 2. el telefon siteleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Elit Elektronik
  • Zoomer.ge
  • Rugged.ge
  • Mymarket.ge
  • Mobi.ge

Gürcistan 2. el telefon siteleri son derece güvenilirdir. Bu siteler üzerinden rahatlık ile alışveriş yapabilirsiniz. Kendi bütçenize, isteğinize ve ihtiyaçlarınıza göre her marka ve model telefon kolaylıkla bu sitelerde bulunmaktadır. Özellikle Gürcistan milli parasının değeri Türk lirasından daha değerli olması dolayısıyla burada telefon fiyatlarının daha ekonomik ve makul olduğu görülmektedir.

Elit Elektronik

Elit Elektronik
Elit Elektronik

Gürcistan’da hizmet veren en büyük ve en kaliteli ürünlerin satıldığı Elit Elektronik, telefon satışlarında ilk akla gelen sitelerdendir. Elit elektronik bu sınırlar içerisinde en güvenilir kaynak olarak değerlendirilmektedir. Telefon fiyatlarını en güncel ve en doğru şekilde sizlere sunan Gürcistan 2. el telefon siteleri arasında en çok tercih edilenlerdendir.

Rugged.ge

Rugged.ge
Rugged.ge

Rugged.ge, Türkiye’deki en bilinen ve en çok kullanılan hem sıfır hem de ikinci el eşya satışı yapan platformlara benzerliği ile dikkat çekmektedir. Her marka ve modelde cep telefonlarını bu site üzerinden bulabilir ve satın alabilirsiniz. Rugged.ge özellikle en çok çeşidin bulunduğu İnternet sitesi olarak oldukça fazla rağbet görmektedir.

Mymarket.ge

Mymarket.ge
Mymarket.ge

Gürcistan 2. el telefon siteleri arasında hizmet veren bir diğer İnternet sitesi mymarket.ge’dir. Bu sitenin kullanımı oldukça kolaydır. Kullanıcı dostu olan mymarket.ge filtreleme ve sıralama opsiyonları ile sizlere kolay bir online alışveriş imkânı sunar. İsterseniz, arama motorunuzdan çeviri özelliğini kullanarak Türkçe dil arayüzü ile satış yapabilirsiniz.

Mobi.ge

Mobi.ge
Mobi.ge

Mobi.ge, Gürcistan’ın en büyük 2. el telefon satışı yapan İnternet sitesi olarak kabul edilmektedir. Onlarca markanın yüzlerce modelini bir arada bulabileceğiniz mobi.ge, Gürcistan 2. el telefon siteleri arasından en çok kullanılan web sayfasıdır.

Mobi.ge sitesindeki telefon fiyatlarının ülkemizdeki 2. el telefon fiyatlarından çok daha ucuz olduğu görülür. Bu durumun nedeninin Gürcistan yerel para birimi olan Lari’nin Türk lirasından daha değerli olması sayılabilir. Gürcistan’a gidip ülkemize geri dönseniz bile daha avantajlı ve ekonomik olacaktır.  Mobi.ge sitesini kullanmak oldukça basittir. Kullanıcı dostu arayüzüne sahip diğer siteler gibi kullanıcılarını yormadan alışveriş deneyimi yaşatmaktadır.

Eğer araba satın alma ile ilgileniyorsanız, Gürcistan yine yüzünüzü güldürecek ülkelerden biri. Neden mi? Detaylar Gürcistan 2. El Araba Satış Siteleri yazımızda…

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]Editörlerimizden Hatice ve Anıl’ın Gürcistan’dan çıkarken Tax Free prosedürünü nasıl uyguladıklarını öğrenmek için videoyu izleyebilirsiniz. [/box]

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

[toggle title=”Gürcistan’dan Telefon Almak Güvenilir mi?” state=”open”]Gürcistan’dan telefon satışı yapmak oldukça güvenilirdir. Online satışta Doğu Avrupa’nın en güvenilir ülkeleri arasındadır.[/toggle]

[toggle title=”Gürcistan’dan Telefon Getirme Ücreti Ne Kadar?” state=”close”]Gürcistan dahil diğer tüm Avrupa ülkelerinden satın alacağınız ürünlerin pasaporta işlenme ücreti 6 bin 900 Türk lirasıdır. [/toggle]

[toggle title=”Gürcistan 2. El Telefon Fiyatları Uygun mu?” state=”close”]Evet, Türkiye’den satın almaya oranla yarı yarıya bir fiyat oranına sahiptir. [/toggle]

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir