Oyun

Internet Cafe Simulator Sistem Gereksinimleri

Internet Cafe Simulator sistem gereksinimleri sorunsuz bir oyun deneyimi için ihtiyaç duyacağınız özelliklerdir.

Son zamanlarda hem oyuncuların hem de oyun içerik üreticilerinin gözdesi haline gelen simülasyon oyunları, çok gelişmelerinin yanında bir o kadar da karşımıza çıkmaya başladı. Bunun sebebi oyuncular artık gelişmiş bir simülasyon oyununa zaman vermek konusunda son derece bonkör olmasıdır. Bu bilgiler ışığında Internet Cafe Simulator oyununu incelemek ve en çok merak edilen Internet Cafe Simulator sistem gereksinimleri detaylarını açıklamak istedik.

Simülasyon oyunları yaşamak istediğimiz şeyleri son derece gerçeklikle bize sunan bir oyun tarzıdır. Bu da bu oyun tarzının içerisinde pek çok ayrı dal olduğunun göstergesidir. Buna rağmen simülasyon oyunlarının tercih edilme sayısı zaman geçtikçe artmaktadır. Gelişmiş bir görüntü grafiğini ve eskisine nazaran basit olmayan mekaniğini bizlere vaat etmekte. Bu özellikleriyle de geçmiş yıllardan çıkan simülasyon oyunlarından daha çekici bir hale gelmiştir. Bizim bahsedeceğimiz Internet Cafe Simulator’de tam olarak böyle bir oyun.

Internet Cafe Simulator Hakkında

Geliştiricileri Cheesecake Dev bu oyunu 25 Ekim 2019 tarihinde Steam içerisinden piyasaya sürdü. O günden bugüne birçok oyuncunun oynadığı ve içerisinde saatlerini harcadığı oyun hala popülaritesini sürdürmekte. Simülasyon oyunu olmasından dolayı içerisinde bir hikâye yok fakat nispeten açık dünya bir oyun. Bu yüzden sadece bir kafe işletmek ile kalmıyorsunuz. Ek olarak şehir içerisinde etkileşime geçebileceğiniz insan topluluğu da bulunmakta. Oyun ne yazık ki tek kişilik bir oyun. Bu yüzden arkadaşlarınız ile zaman geçirmek için bir seçenek değil. Fakat bazen kendinize zaman ayırmanın ne zararı olabilir ki?

İnternet kafe sahibi olmak yanında elbette birçok sorumluluk getiriyor. Bu sorumlulukları yerine getirmelisiniz ve ileride belki de bu sayede işletmenizi daha büyük bir yer haline getirebilirsiniz. Bunun için elbette müşterilerinizi memnun etmelisiniz. Unutmayın, müşteri her zaman haklıdır. Onlara son derece iyi bir hizmet vermeniz gerekiyor ki, onlarda sizlere ödemede ve puanda iyi davransın.

Internet Cafe Simulator Oynanış Hakkında

Internet Cafe Simulator Oynanış Hakkında
Internet Cafe Simulator oyunu oldukça basit bir oynanışa sahip.

Internet Cafe Simulator oyunu aslında bir internet kafe işletmesi oyunudur. Oyunun içerisinde geniş bir şekilde internet kafenizi kurabilir ve o kafeyi dilediğiniz gibi işletebilirsiniz. Fakat bu işletme sırasında dikkat etmeniz gereken birkaç durum var. Yoksa hazin bir son ile batabilirsiniz. Evet! Batabilirsiniz. Oyunun gerektiği şeyleri yapmamayı sürdürmekte ısrarcı olabilirsiniz ama bu ısrarcılık sizin üzücü bir son ile karşılaşmanıza sebebiyet verebilir.

Göreviniz Sadece Bir Kafe İşletmek Değil!

Oyun sadece bir işletme yönetmekle de kalmıyor. Gerçekten bir yaşam sürdürmeniz gerek; Evinizin ve kafenizin kirasını ödemek, kafeniz içerisinde bulunan eşyaları birer birer satın almak, müşterilerinizi memnun etmek ve şehrin içerisinde etkileşim kurmak zorundasınız. Bu özelliklere sahip olması da tam olarak gelişmiş bir simülasyon oyunu olduğunun bir göstergesidir.

Birisi Polisi Çağırsın, Yasa Dışı İş Yapılıyor!

Birisi Polisi Çağırsın, Yasa Dışı İş Yapılıyor!
Oyun içerisinde yasa dışı işlere bulaşma imkanınız da var!

Yasa dışı işler yapabilirsiniz ve bu şekilde de kafenizi büyütebilirsiniz. Fakat bunu yaparken dikkatli olmalısınız yoksa bu durum size ağır sonuçlar doğurabilir. Yasa dışı yollardan internet üzerinden size yüksek puan vermesi için insanlardan puan satın alabilir ve popülaritenizi arttırabilirsiniz. İşletmenizi büyütmek için yasa dışı yollara başvurmaya hazır mısınız?

Büyümek mi İstiyorsun, Peki Ne Yapmalısın?

Bir işletme sahibi olmak zor iş. Peki, bu işletmeyi büyütmeyi nasıl başarabiliriz? Doğru yatırımlar çok önemli. Oyun içerisinde kripto paraya yatırım yapabilirsiniz. O da tamamen sizin şansınıza kalan bir durum. Fakat kesin sonuçlar verecek şeyler de var. Onlarda son çıkan ve popüler olan oyunları satın almak ve doğru araç gereçlere sahip olmaktır. Bu yolda ilerlediğimizde büyümek kaçınılmaz oluyor.

Internet Cafe Simulator Sistem Gereksinimleri

Internet Cafe Simulator Sistem Gereksinimleri
Internet Cafe Simulator sistem gereksinimleri sizlerle…

Oyunun grafiklerinin diğer simülasyon oyunlarından daha iyi olduğunu söylemiştik. Bunun yanında aslında çok da büyük bir sistem gereksinimi yok. Bu yüzden sizlere minimum ve maksimum olarak iki sistem gereksinimi seçeneklerini paylaşmamız gerekiyor. Günümüzde ortalama bir bilgisayar sisteminde çalıştırılabilir bir oyun. Bununla birlikte sistem gereksinimleri Steam üzerinde aşağıdaki gibi sıralanmıştır:

Minumum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2 GHz Dual Core CPU
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 veya daha iyi
  • Depolama: 4500 MB kullanılabilir alan

Maksimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: 2.5 GHz Dual Core CPU
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 970/Redeon RX470 veya daha iyi
  • Depolama 5 GB kullanılabilir alan

Simülasyon oyunlarından keyif alanlara Jurassic World Evolution 2 İncelemesi: Dinazor Parkı Kurma Simülasyonu yazımıza da göz atmalarını öneririz.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir