TeknolojiFinans

İstanbul İkinci El Telefon Alan Yerler

İstanbul İkinci El Telefon Alan Yerler

Son teknolojik ilerlemelerle birlikte pek çok işlemin halledildiği ve gelişmiş tüm özelliklerle hayatlarımızı kolaylaştıran telefonlar, her geçen gün değişmekte ve gelişmektedir. Sürekli olarak devam eden bu gelişim, bizleri telefon değiştirmeye ve ihtiyaçlarımıza en uygun cihazı tercih etmeye götürmektedir. Özellikle İstanbul ikinci el telefon alan yerler sıklıkla merak ediliyor ve araştırılıyor. Biz de bu yazımızda, konu hakkında merak edilen tüm soruları yanıtlamaya çalıştık.

Telefonların temel ihtiyaç haline geldiği ve sürekli geliştiği günümüzde, mevcut ikinci el telefonlarımızı değerlendirmek kaçınılmaz hale geldi. Böyle durumlarda elinizdeki kullanımını tamamlamış tüm telefonlarınızı İstanbul ikinci el telefon alan yerlere götürmeniz halinde sizler de bu durumu avantaja çevirebilirsiniz. Maddi bir kazanca dönüşen eski telefonunuz, aile bütçenize katkı sağlayarak sizlere ekonomik anlamda dönüş sağlamaktadır. Sizler de İstanbul gibi mega kentte güvenilir ve değerinde hizmet veren ikinci el telefon alan yerleri merak ediyorsanız, yazımızı inceleyebilirsiniz.

İkinci El Cep Telefonu Alım Hizmeti

İstanbul içerisinde pek çok konumda ikinci el cep telefonu alım hizmeti gerçekleşmektedir. Bu noktada mega kent içerisinde yer alan tüm ilçelerde sizlere en yakın sunulan ikinci el cep telefonu alım hizmetinden faydalanabilirsiniz. İkinci el cep telefonu alım hizmeti kapsamında,

 • Güvenilir,
 • Telefonlarınıza değerinde fiyat sunan,
 • Yüksek fiyat garantili,
 • Telefonunuzun değerini nakit ödeme ile anında gerçekleşen kurumsal ve işinde uzman yerlere başvurmanız alacağınız hizmetin kalitesini belirlemektedir.

Bu açıdan değerinde bir alım-satım işlemi gerçekleştirmek, güvenilir ve işinde uzman kişilerden hizmet almak için kalite standartları yüksek yerlerle görüşmeniz oldukça önemlidir.

İstanbul İkinci El Cep Telefonu

İstanbul İkinci El Cep Telefonu
İstanbul ikinci el cep telefonu alan yerlerin en başında ilk olarak Doğubank gelir.

İstanbul, farklı birçok ilçeden oluşan oldukça kalabalık ve büyük bir şehirdir. Bu anlamda pek çok lokasyon içerisinde ikinci el telefon alımı yapan birimler bulunmaktadır. Fakat bu konuda pek çok seçeneği buluşturan ve karşılaştırma yapabilme imkânı tanıyan bir yer olarak bir isim karşımıza çıkmaktadır.

 • İstanbul ikinci el cep telefonu alan yerlerin en başında elbette ki Doğubank gelmektedir. Doğubank hanı ve çevresi olmak üzere pek çok işletme, ikinci el elektronik cihaz alımı-satımı sağlamaktadır. Pek çok çeşidin ve firmanın bulunduğu Doğubank, ikinci el telefon alım-satım yapmak isteyenlerin ilk uğradığı konumdur.

İstanbul İkinci El Alım-Satımı Gerçekleşen Telefon Modelleri

İstanbul ikinci el alım-satım işlemi gerçekleştiren tüm firmalar, marka ve model bilgisi kapsamında hasarlı veya hasarsız şekilde satın almaktadır. Bu noktada teknik ekipler tarafından yapıla incelemeler doğrultusunda telefonun genel durumu değerlendirilmekte ve bir fiyat oluşturulmaktadır. Neredeyse tüm telefon modelleri, kullanım yılı ve modeli fark etmeksizin satın alınmaktadır. İkinci el alım satım işlemi gerçekleştirilen popüler telefon modelleri ise şöyle sırlanmaktadır:

 • iPhone X / XS / XS Max / 8 ve 8 Plus modelleri
 • Samsung Galaxy A10
 • Samsung Galaxy Note 10 Plus
 • Huawei P30 Pro
 • Xiaomi Mi Note 10 son dönemde en çok satılan modellerdir.

İstanbul İkinci El Cep Telefonu Fiyatları

İstanbul İkinci El Cep Telefonu Fiyatları
İkinci el cep telefonu fiyatları, pek çok etkene bağlı olarak değişmektedir.

İstanbul ikinci el cep telefonu fiyatları, telefonunu satmak isteyeneler tarafından oldukça merak edilen bir diğer konudur. İkici el telefon fiyatları, kendi içerisinde değişkenlik göstermekle beraber sabit bir fiyat üzerinden satın alınmamaktadır. Bu noktada sizlere sunulan ikinci el cep telefon fiyatlarının değişmesine neden olan faktörler şu şekildedir:

 • Satışa çıkarılacak telefonun markası,
 • Telefon modeli,
 • Telefonun yıpranma ve kullanılma durumu,
 • Eğer varsa telefonun arızaları ve hasarlı noktaları,
 • Aksesuar (kulaklık, şarj aleti, kutu ve garanti vs.) gibi ayrıntılar fiyatlandırma üzerinde belirleyici olmaktadır.

Bu noktada İstanbul’da ikinci el telefon satışı yerleri ziyaret ettiğinizde bu detayların incelenmesi noktasında sizlere fiyatlandırma sunulmaktadır. Hizmet aldığınız firmamın, size en güncel ve en yüksek değerlerden fiyat bilgisi vermesi ve değerinde satın alması bu konuda oldukça önemlidir. Bu sebeple ikini el telefon satışı gerçekleştirmeden önce iyi bir fiyat analizi yapmak ve birkaç farklı yeri karşılaştırmak, sizler için en doğru seçenektir.

Uygun fiyatlı telefon modellerini öğrenmek isterseniz; 2500 – 3000 Lira Telefon Tavsiyeleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir